טוב, סיימתי את הספר המדובר שלי- מקווה תוך שבועיים להדהים אותכם בביקורת עליו.

חזרתי למגדלי חצות- כרך ב....

מנהל הפורום
250+

טוב, אני החלפתי ספרים - לקחתי את וינדהייבן, ספר בית קברות, מלכת הכישוף (יש לי את חייל הנבואה ובא לי להתחיל את הבגלריאד), והספר החדש על בין (שאני ממש מתאמץ אבל לא מצליח להיזכר בשם שלו).

במהלך השבת סיימתי את החדש על בין והספקתי עוד 111 עמוד בוינדהייבן שזה הספק יפה בשבילי בשבת חורף.

דרך אגב אייל, בסופו של דבר לא קראתי את עידן דרקולה. למרות שלדעתי יש גאונות בשינויים שהוא עשה בעולם ובדרך שהוא יצר ערפדים - מתברר שזה ממש לא הז'אנר שלי, וממש לא נהנתי לקרוא אז פשוט פרשתי.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני מחכה שהספרייה יקנו כבר את השתנות של קרול ברג, כמובן שהם קנו רק את התחדשות והתגלות. מה יהיה עם הספריה הזאת?

אני נדהם מזה שהצלחתי לקרוא לפי הסדר 25 ספרים של הרומח מהספריה. אבל אני לא מתחיל את כישור הזמן כי אני לא בטוח שאצליח להתקדם.

אגב, מישהו קרא את הסדרה של קרול ברג ויודע להגיד מה הוא חושב עליה?

והתחלתי את ערפילי אבאלון, שעד כמה שהגעתי זה סיפור סבתות עייף וקצת קשקשני. יש מצב שזה ממשיך טוב?

הממממ מממ.... וינדהייבן מתקדם די נחמד emo_02.png

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני מאוד אהבתי את הסדרה של קרול ברג (ראי קירה) כתובה היטב ומקורית מאוד. אחת ההמלצות האוטומטיות שלי.

לכבוד חנוכה הנחתי את ידי על כמה ספרים חדשים:

מרוצי העקרב

http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=968664

שמעתי על הספר הרבה דברים טובים אז מעט התאכזבתי, כי ציפיתי ליותר. ספר סבבה למי שמחפש עלילה סבירה עם קצת רומן בלי להיכנס עמוק אל תוך הפנטזיה (החלק היחיד שם שהוא פנטזיה זה סוסי מים טורפים ומסוכנים, אז זה בבסיס סיפורת רגילה+ גזע חיות מומצא. זה אפילו לא גזע מאוד פנטסטי- הדבר היחיד ה'קסום' בו הוא איזושהי השפעה על טבעית על אנשים שיכולה לגרום להם לרצות ללכת אל תוך הים. וכל מיני קמיעות ששמים עליהם ולא ידוע בכלל אם הם עובדים או לא)

בואו נסכם שזה לא הספר הכי מומלץ למי שמחפש דווקא פנטזיה, אם אתם סתם מחפשים סיפור נחמד (במיוחד אם אתם חושבים שתאהבו מרוצי סוסי ים טורפים) - הוא אחלה :)

אגדה של מרי לו

http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=968662

דיסטופייה עתידנית, ויכול להיות שקצת נמאס לכם מהז'אנר הזה בזמן האחרון, אבל לדעתי הספר מעולה. רמה אחת או שתיים מעל רוב הספרים שמנסים למחזר את ההצלחה של משחקי הרעב. ממליץ בחום.

לכבוד הגעתו של הספר השני בסדרה חזרתי על נושא הקונכייה, הספר הראשון בסדרת אחוות הקונכיה, והוא היה טוב בדיוק כמו שזכרתי אותו. אם לא קראתם עדיין אז הוא מומלץ בהחלט למי שמחפש ניחוחות קצת יותר נדירים בז'אנר.

http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=206161

והספר השני והחדש (בתרגום) ראי האש והחלום: מהנה לא פחות. מאפיינים שמזכירים אגדות עם ערביות- סיפורי אלף לילה ולילה ודומיהם- מומלץ מאוד גם כן.

http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=969635

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

עדיין אין חדש בנוגע לספר שרציתי להפתיע אותכם.

אבל בין ספרים יצא לי לקרוא את legion של סנדרסון- סיפור חביב, ויש בו אפילו קצת עברית....

מנהל הפורום
250+

די נטשתי את וינדהייבן....

קניתי במאורות את עונת העצמות ולב פלדה. בינתיים התחלתי את לב פלדה (מצויין!!)

יש לי די הרבה ברשימת קריאה

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

emo_45.png

תיהנה מלב פלדה!!

מנהל הפורום
250+

קיבלתי היום את "דרך המלכים" לאחר הגהה (כלומר- שלב אחד לפני העימוד- שבו מייצרים את ה- PDF הסופי).....

מנהל הפורום
250+

אני כבר סיימתי את לב פלדה (שהיה מעולה, דרך אגב) ועכשיו אני בעונת העצמות - ספר נחמד מאוד גם אם לא מדהים

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כן, עונת העצמות הוא עוד ספר נחמד שמנסים לשווק כמשהו גדול בהרבה ממה שהוא.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אני מתחיל את מחזור שער המוות

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

בהצלחה!!! סדרה מעולה (אולי אפילו הטובה ביותר שלהם)

מנהל הפורום
250+

סיימתי את טרילוגיית הספינות, כרגע באמצע הראשון של הליצן.

אגב, מישהו פה הבין כבר בספינות (ספויילר) שאמבר היא הליצן?

Hear Me Roar

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר