אני עושה מעבר אחרון על המהדורה המחודשת של "משתה לעורבים"....

מנהל הפורום
250+

קורא עכשיו ספר היסטוריה....

שבוע הבא חוזר לז'אנר

מנהל הפורום
250+

חזרתי אל המגים העריקים.....

מנהל הפורום
250+

בלי ספק יפה לך, אני תקוע בלילה נטול כוכבים, אין לי ממש חשק לקרוא עוד מ"הרפתקאות הלוחם הנהדר והסייר הנפלא דריזט", אבל אני מתקדם.. אני חושב שאני אקרא מחדש את 'מלחמת הבקיע' ברגע שאני אסיים את 'מורשת האלף האפל'

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

דווקא ארבעת ספרי המורשת היו די נחמדים. השאלה היא באמת באיזה שלב "הרפתקאות הלוחם הנהדר והסייר הנפלא דריזט" מתחילות להימאס עליך.

נאלצתי להחזיר בסוכות את השמיני של מאלאזן לספרייה. כעת הוא חזר לרשותי. אני מקווה שאצליח לסיים אותו לפני שהספרייה תדרוש אותו שוב. (ספרנית חדשה...חוקים קשוחים...)

אבל אני בספק שאני אצליח במיוחד שהסמסטר התחיל ..:(

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

החלטתי להניח לדריזט, ביקרתי בספריה וגיליתי שהפנטזיה והמד"ב סודרו מחדש (מפתיע לראות פתאום מדף ארוך במיוחד מלא בספרי משחקי הכס). אז לקחתי את עידן דרקולה, סאפיק (ההמשך לאינקרסרון), בשורות טובות (כי הבטחתי לעצמי עוד ספר של גיימן) ומסעות טף. ויתרתי בינתיים על מעוף הצללים, בעיקר בגלל הביקורות הטובות ששמעתי על מסעות טאף והפחות טובות ששמעתי על מעוף הצללים.

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

ממתין לשמוע את חוות הדעת על עידן דרקולה... מסעות טאף- חביב למדי, אבל לא משהו מסעיר (כל קשר לאיכות של שאוש"ק מקרי בהחלט).

מנהל הפורום
250+

התחלתי עם בשורות טובות, קראתי בערך 30 עמוד.... הספר הזה מעולה!! אני פשוט יושב וצוחק.... איי, נוצרים טיפשים.... לא פוליטקלי קורקט אבל ממש מצחיק

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

מנהל הפורום
250+

זה ממשיך רק טוב, האינקווזיציה הנוצרית החדשה.... חחח אני הולך לקרוא את הספר הזה פעמיים..

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

מסעות טאף לא מסעיר. הוא גם לא אמור להיות מסעיר. הוא מגניב וחמוד, כזה שאפשר להתכרבל איתו במיטה גם לקריאה שלישית ורביעית. הוא כמו חתול צמרירי :)

אני חושב שגם אני צריך לחזור על בשורות טובות. כשקראתי אותו לא הבנתי בערך חצי ממנו, אבל הוא עדיין היה מגניב.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

קראתי את שם הרוח של פטריק רותפוס... התיחלתי ברביעי אחה"צ וסיימתי אותו תוך 24 שעות .אחלה ספר...  צריך לחפש את ההמשך שלו באנגלית...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

כרגע בסוף "קורות בלגארת הקוסם" ואח"כ ממשיך ל"פולגרה הקוסמת".

פשוט מדהים להסתכל על הכל מנקודת מבט שונה...

מחכה בקוצר רוח להתחיל את פולגרה הקוסמת...emo_01.png

סיימתי את "המגים העריקים", נחמד, לא יותר.

מנהל הפורום
250+

פולגרה הקוסמת היה הספר היחיד בבלגריאד-מלוריאן-בלגארת-פולגרה שלא קראתי. עד היום אני מצטער אבל קצת מאוחר מכדי להשלים

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר