התוכניה של כנס עולמות 2010 פורסמה!

התוכניה של כנס עולמות 2010 פורסמה! אנו שמחים להכריז על פרסום התוכניה של כנס עולמות 2010: מדעי הקסם. בעוד מספר ימים נאפשר לכם להתחיל להזמין כרטיסים באינטרנט ובטלפון. פרטים באתר הכנס: www.olamot-con.org תערוכת הציורים "קסם מדעי, מדע קסום" תערוכת הציורים של כנס עולמות 2010 תעסוק השנה בנושא "קסם מדעי". אנו מזמינים אתכם להגיש לתערוכה ציורים מעשה ידיכם אשר עוסקים בהיבט כלשהו הנוגע לקסם, למדע או למה שביניהם. מועד אחרון להגשת יצירות: 25 במרץ. לפרטים נוספים: http://olamot-con.org/?page_id=890 תחרות הסיפורים ותחרות נולד לפילק – הזדרזו להירשם! אנחנו מזמינים אתכם להגיש סיפור לתחרות הסיפורים הקצרים השנתית של כנס "עולמות", המוקדשת הפעם לנושא "קסם ומדעים". התחרות מעניקה במה מושלמת לפרסום הסיפורים הקצרים שלכם, באתר הנהנה מאלפי כניסות בחודשים הסמוכים לכנס. ועוד לא דיברנו על הפרסים! למידע נוסף: http://olamot-con.org/?page_id=4 מועד אחרון להגשת סיפורים – 18 במרץ. אם מוסיקה ושירה הם הכיוון שלכם, יש לנו את הדבר הנכון בשבילכם – "נולד לפילק", תחרות כתיבת הפילקים השנתית, המייצרת מדי שנה שלל פילקים (שירי חובבים) מבדרים ומקוריים. אם יש לכם רעיון מגניב לשיר, אתם מוזמנים לקחת אותו צעד אחד קדימה, כי ב"נולד לפילק" נרצה לראות את השיר הזה גם מבוצע בביצוע חי, וכמובן ששופטינו היקרים לא יחסכו מכם את הביקורות, להנאת הקהל.. התחרות נושאת פרסים ומיועדת לכולם, כישרון שירה אינו הכרחי. מועד אחרון להרשמה לתחרות – 10 במרץ. פרטים באתר :
הנושא נעול

לשיר בכל הכח 4 - מרשמלו מס' 2

מרשמלו מס' 2 במסענו לקראת "לשיר בכל הכח 4 - מכסחי השדים" הוא קטע וידאו שמראה מה עושים חמישה סטודנטים באוניברסיטת אינדיאנה במקום ללמוד. (הערה: הפואנטה מסתיימת אחרי 2 דקות, אין כ"כ טעם להמשיך. שלא תגידו שלא אמרנו.)

לב"ה4 - מרשמלו מס' 3 - הפרימייק ושברו

אנחנו ממשיכים במסע לקראת "לשיר בכל הכח 4 - מכסחי השדים". מאחורי הקלעים העניינים מתקדמים בקצב שהמוזה מכתיבה, ולפני הקלעים - אנו מביאים לכם הפעם ניסיון ליצור את "מכסחי השדים" בשנות ה-50. היוצר אסף קטעי טריילרים וסרטים משנות ה-50 ויצר מהם טריילר עצמאי, אותו הוא מכנה "פרימייק", המציג את "מכסחי השדים". התוצאה, בשחור לבן כמובן ועם כותרות התקופה, מעניינת. בנפרד הוא מציג את השראתו ואת ההקבלות שביצע מול הסרט המקורי. * למעוניינים, הוא עשה דבר כזה גם ל"אינדיאנה ג'ונס" ו"פורסט גאמפ". * בקרוב - במקום להמתין ולפרסם פילקים גנוזים מהפרויקט לאחר האירוע, נעשה זאת לפניו! * למי שרוצה להתרענן בסרטי "מכסחי השדים", הם נמצאים ביוטיוב (קישור למטה). נזכיר שלצד "לשיר בכל הכח 4" יוצג בכנס עולמות גם "לשיר בכל הכח 3 - הנוסע השמיני", שגם הוא יזכה למרשמלו (אפל?) משלו. בקרוב. לב"ה הפקות

מרשמלו מס' 4 – ספיישל הנוסע השמיני

בערימת המרשמלו המוקדשת ל"לשיר בכל הכח 4 - מכסחי השדים", אנחנו מקדישים אחד, יחיד ומיוחד ל"לשיר בכל הכח 3 – הנוסע השמיני" שיועלה אף הוא ב"עולמות" הקרוב לצד אחיו הצעיר. שוב, לא משהו שקשור ישירות לאירוע שלנו, אבל משהו ממרחבי האינטרנט שעוסק ב"נוסע השמיני" בצורה מחויכת. והפעם, קרה הנורא מכל - נדבק לך חייזר לפרצוף. הבעיה: לא קוראים לך אלן ריפלי; יש לך משפחה; אתה חי בתחילת המאה ה-21. מה עושים? תשובה: כלום. ממשיכים לחיות. ועוד מרשמלון קטן – מי באמת מנצח בקרב בין הנוסע לטורף? מי פורש באמצע? מי נשאר עד הסוף? מי יודע לזוז ולתמרן כמו שצריך? התשובה לפניכם. * את כל הטריילרים והמרשמלואים שכבר פרסמנו – אפשר למצוא בקומונת "עולמות". * במרשמלו הבא – פרסום פילקים גנוזים של "לשיר בכל הכח" 3 וגם 4, וטיזר-טריילר חדש.

מרשמלו מס' 5 – טריילרון חדש ופילקים גנוזים

כן, אוטוטו נכנסים לישורת האחרונה. ונפתח בטריילרון החדש שלנו, שמכיל לראשונה גם את לוגו ההפקה. בעבר פרסמנו פילקים גנוזים שנותרו על רצפת חדר העריכה של "לשיר בכל הכח 2 – הנסיכה הקסומה", לאחר האירוע. הפעם החלטנו להקדים תרופה למכה ולפרסם 2 פילקים גנוזים של "הנוסע השמיני" ו-8(!) של "מכסחי השדים", כבר עכשיו. את כולם ניתן לראות בקומונה של "עולמות". * את כל הטריילרים והמרשמלואים שכבר פרסמנו – אפשר למצוא בצורה מרוכזת בקומונה של "עולמות". * במרשמלו הבא – מסיבת סיום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר