"המגדל האפל" של סטיבן קינג - יש אישור לסרט

ב- 2007 סטיבן קינג מכר את זכויות הסרט למפיק J.J. Abram’s (הסדרה "אבודים") יש כבר אתר פורמלי לסרט: http://www.darktowermovies.com אך מה עם הסרט ? ע"פי השמועות הפרויקט יתחיל בסביבות 2011 והוא הולך להיות ברמה של שר הטבעות ואף יותר. סטיבן קינג לא רצה בהתחלה אפילו לחשוב על עשיית סרט מפרויקט חייו ואחד המפיקים כבר פרש מהרעיון לבצע את הסרט (Damon Lidelhof) בטענה כי הוא חושש לקחת אחריות ולהרוס בהפקה של 7 שנים את אחד היצירות הכי אהובות עליו. מה שברור זה שזה הולך להיות משהו רציני ולא איזה לוקש כמו ברומח הדרקון. הפקה של 7 שנים ?! אני מקווה שלא. אין לי כוח לחכות...
הנושא נעול

מצד אחד

לא הבנתי חלקים נרחבים מהסדרה הזו, מצד שני, זה J.J.A שהוכיח עד כמה הוא יכול ליצור דרמות מעניינות למרות שאף אחד לא מבין מה באמת הולך שם (ע"ע אבודים) כך שיש תקווה.

אמתין בסבלנות.

גם אם יקח עשר שנים. מענין מי יביים אותו. הייתי חושב על טים בארטון.

אני לא יודע למה

אבל חלקים גדולים מהסדרה נראו לי כקישקוש אחד גדול.לא התלהבתי יותר מידי. קיבלתי כאלה המלצות טובות ("הסדרה הכי טובה שקראתי") שאולי פיתחתי יותר מידי ציפיות.בכלל לא הטעם שלי.

מצד אחד

לא הבנתי חלקים נרחבים מהסדרה הזו, מצד שני, זה J.J.A שהוכיח עד כמה הוא יכול ליצור דרמות מעניינות למרות שאף אחד לא מבין מה באמת הולך שם (ע"ע אבודים) כך שיש תקווה.

"עלויות כניסה" גבוהות

מה שבולט במגדל האפל הוא שקינג כתב את הספרים האלה לעצמו, ולא לקוראים שלו. הקסם שלהם הוא הדרך שבה קינג מתכתב עם שאר היצירות שלו, ויותר מכך, עם כל המטען התרבותי ששהוא סוחב איתו, החל מבראונינג, דרך טולקין וכלה בטרנדל. מי שלא מגיע עם אותו הרקע יפספס הרבה מהספרים, וקשה לי לראות אותם עוברים כמו שצריך למדיום אחר, כמו קולנוע.

צריך להיות מכור לסטיבן קינג בשביל להבין את הסדרה הזו.

קראתי את המגדל האפל בפעם הראשונה לפני שקראתי הרבה ספרים שלו, וגם אני לא הבנתי חלק מהדברים. רק אחרי שקראתי הרבה מהספרים של קינג התחלתי להבין את כל הקישורים שהוא עשה לספרים אחרים- כולל שמות, וגם אירועים מהחיים שלו (כמו שמוצגים ב"על הכתיבה"). יהיה קשה לי לראות איך יהפכו את כל הסדרה לסרט, מה שכן זו תהיה תוספת מבורכת לכל אותם ספרים של סטיבן קינג שיצאו גם בתור סרט. (ולאיש הזה יש ידי זהב וכישרון להפוך ספרים לסרטים רבי מכר- כמו למשל גרין מייל וחומות של תקווה, הניצוץ ועוד).

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר