הייתי היום באחת מהקרנות הבכורה לסרט הכל כך מדובר, כמו רבים אחרים "כיבדתי" את עניינו של הבמאי לשמור על העלילה בחשאיות רבה ככל האפשר ולמעשה לא צפיתי באף טריילר לסרט כך שהגעתי לסרט "על עיוור" ובמשך כמעט שלוש שעות (גם את הנתון הזה לא ידעתי) נפרש בפני חזיון קולנועי מדהים שמאד קשה לי להעלות בזכרוני סרט שצפיתי אי פעם שיכול להתחרות בו בכמה מובנים. לאחר הצפיה התחלתי לקרוא ולראות את כל ההיפ ש"פספסתי" לפני וראיתי שבעיקר דובר שם על אפקטים ותלת מימד וכו', אז כן, הסרט הוא ללא ספק הסרט ה"יפה" ביותר שראיתי בתחום הגרפיקה הממוחשבת, האפקטים שלו מרהיבים במיוחד בטכנולוגית התלת מימד שהולכת ומתקדמת ו"היצורים הכחולים" נראים מציאותיים להפליא. אבל הסרט הוא הרבה יותר מזה, הוא קודם כל "בורא" עולם חדש, אספקט שאנחנו מכירים הייטב מתחום ספרות הפנטזיה והמד"ב אבל בד"כ נתקל בקשיים כשמנסים להעביר אותו למדיום הקולנועי, וזה עובד הייטב באווטר, מי שרוצה יכול לצפות בסרט רק בתור "טיול" לעולם חדש ומופלא. בנוסף, הסרט ממש לא מרשה לעצמו לנוח על זרי הטכנולוגיה המפוארת, קמרון ביים סרט עם עלילה נהדרת, מותחת ובחציה השני מלאה באקשן מבוים הייטב. העלילה נבנית בצורה איטית וחכמה כשלכל קטע שנראה בשעה וחצי הראשונות של הבניה, תהיה תכלית ברגעי הקליימקס לקראת סוף הסרט. הדמויות טובות, רובן קלישאתיות אבל עשויות הייטב, בסרט שמלא בכ"כ הרבה עבודת מחשב קשה להתמקד בשחקן ספציפי, אבל בכל זאת התרשמתי ממשחקה של "נייטרי" כאחת הדמויות הראשיות וממשחקה של מישל רוזריגז הנפלאה (אנה לוסיה מאבודים, מהיר ועצבני ועוד סרטי פעולה רבים) כדמות משנית. ולבסוף עוד מילה על אורכו של הסרט. יש כאלה שאומרים שאורך סרט אידיאלי לא צריך לעלות על שעתיים, אני חולק עליהם מכל וכל. השעה הנוספת נותנת לסרט את האפשרות להתמקד הרבה יותר בשלב הבניה של העלילה, הדמויות והרקע הכללי ואז, כשמגיעים לסרט עצמו לא מקבלים מוצר לעוס והוליוודי חסר עומק, אלא סרט שאפשר להזדהות עם הדמויות והעולם שלו. פריחתן של סדרות הטלויזיה בעשור האחרון מעידות בברור על העדפותיו של הקהל שטעמו השתבח במהלך השנים. אפשר לציין בתחום הזה גם את הסרט האחרון בסדרת הארי פוטר שפוצל לשני חלקים, באיחור רציני של שלושה סרטים (לדעתי, החל מהסרט החמישי היו יכולים לפצל כל ספר לשניים בלי שום בעיה, או לפחות ליצור סרטי 3 שעות). לסיכום: חויה באמת יוצאת דופן, קודם כל בתחום הקולנוע הקלאסי ומעל גבי הקומה הזאת- החזון הקולנועי האדיר והאפקטים שלא מהעולם הזה. מומלץ מומלץ מומלץ.
הנושא נעול

טריילר מורחב ומרשים לסרט

אני לא הייתי ממליץ לראות אותו אא"כ אתם ממש מתלבטים אם לראות את הסרט, שכן הוא חושף המון קטעים שבאמת יותר מרשים לראות פעם ראשונה בתלת מימד על המסך הגדול. http://www.youtube.com/watch?v=cRdxXPV9GNQ&fmt=22&annotation_id=annotation_23834&feature=iv

יש לי בעיה בצפיה בסרט אשמח לפתרון..יש לי רק עין אחת (ברצינות) האם אני יכול לראות את ה3D

אם כדי לצפות בסרט צריך משקפיים עם עדשה אחת כחולה ואחת אדומה אז ה"אפקט" לא יהיה יעיל עלי. אך יצא לי כבר לראות סרט 3D בעזרת משקפיים עם עדשות שקופות עם "שמנוניות" כאשר מסתכלים איתן על אור רגיל יש כמו הילה מסביב לאור. תודה מראש

אני לא יודע אם זה דומה

אבל לי יש עין אחת עצלה (אני רואה בה ממש גרוע) וזה לא פוגם ב3D, אולי זה אותו דבר ב0 אחוז ראיה.

הייתי היום באחת מהקרנות הבכורה לסרט הכל כך מדובר, כמו רבים אחרים "כיבדתי" את עניינו של הבמאי לשמור על העלילה בחשאיות רבה ככל האפשר ולמעשה לא צפיתי באף טריילר לסרט כך שהגעתי לסרט "על עיוור" ובמשך כמעט שלוש שעות (גם את הנתון הזה לא ידעתי) נפרש בפני חזיון קולנועי מדהים שמאד קשה לי להעלות בזכרוני סרט שצפיתי אי פעם שיכול להתחרות בו בכמה מובנים. לאחר הצפיה התחלתי לקרוא ולראות את כל ההיפ ש"פספסתי" לפני וראיתי שבעיקר דובר שם על אפקטים ותלת מימד וכו', אז כן, הסרט הוא ללא ספק הסרט ה"יפה" ביותר שראיתי בתחום הגרפיקה הממוחשבת, האפקטים שלו מרהיבים במיוחד בטכנולוגית התלת מימד שהולכת ומתקדמת ו"היצורים הכחולים" נראים מציאותיים להפליא. אבל הסרט הוא הרבה יותר מזה, הוא קודם כל "בורא" עולם חדש, אספקט שאנחנו מכירים הייטב מתחום ספרות הפנטזיה והמד"ב אבל בד"כ נתקל בקשיים כשמנסים להעביר אותו למדיום הקולנועי, וזה עובד הייטב באווטר, מי שרוצה יכול לצפות בסרט רק בתור "טיול" לעולם חדש ומופלא. בנוסף, הסרט ממש לא מרשה לעצמו לנוח על זרי הטכנולוגיה המפוארת, קמרון ביים סרט עם עלילה נהדרת, מותחת ובחציה השני מלאה באקשן מבוים הייטב. העלילה נבנית בצורה איטית וחכמה כשלכל קטע שנראה בשעה וחצי הראשונות של הבניה, תהיה תכלית ברגעי הקליימקס לקראת סוף הסרט. הדמויות טובות, רובן קלישאתיות אבל עשויות הייטב, בסרט שמלא בכ"כ הרבה עבודת מחשב קשה להתמקד בשחקן ספציפי, אבל בכל זאת התרשמתי ממשחקה של "נייטרי" כאחת הדמויות הראשיות וממשחקה של מישל רוזריגז הנפלאה (אנה לוסיה מאבודים, מהיר ועצבני ועוד סרטי פעולה רבים) כדמות משנית. ולבסוף עוד מילה על אורכו של הסרט. יש כאלה שאומרים שאורך סרט אידיאלי לא צריך לעלות על שעתיים, אני חולק עליהם מכל וכל. השעה הנוספת נותנת לסרט את האפשרות להתמקד הרבה יותר בשלב הבניה של העלילה, הדמויות והרקע הכללי ואז, כשמגיעים לסרט עצמו לא מקבלים מוצר לעוס והוליוודי חסר עומק, אלא סרט שאפשר להזדהות עם הדמויות והעולם שלו. פריחתן של סדרות הטלויזיה בעשור האחרון מעידות בברור על העדפותיו של הקהל שטעמו השתבח במהלך השנים. אפשר לציין בתחום הזה גם את הסרט האחרון בסדרת הארי פוטר שפוצל לשני חלקים, באיחור רציני של שלושה סרטים (לדעתי, החל מהסרט החמישי היו יכולים לפצל כל ספר לשניים בלי שום בעיה, או לפחות ליצור סרטי 3 שעות). לסיכום: חויה באמת יוצאת דופן, קודם כל בתחום הקולנוע הקלאסי ומעל גבי הקומה הזאת- החזון הקולנועי האדיר והאפקטים שלא מהעולם הזה. מומלץ מומלץ מומלץ.

שמע, מעבר לחלק הוויזואלי (שהוא לא פחות ממדהים) אין בסרט הזה כלום

העלילה היא איפושהו בין פוקאהונטס לרוקד עם זאבים, לא משהו חדש. אין דמות שהיא לא סטראוטיפית ולרוב הדמויות בסרט יש עומק של ממברנה. יותר מזה - כשבוראים עולם חדש שהוא שונה לחלוטין מכדור הארץ לא יתכן שהיצורים יהיו מקבילים לחלוטין ליצורים ארציים, זה פשוט דבילי. ליברוא עולם חדש רק בכדי לשים בו יצורים שמתנהגים עד לפרט האחרון כמו אינדיאנים כולל יללות הקרב וציבעי המילחמה על הפנים זה לא בדיוק מד"ב (בלקסיקון טרקי-סיטי זה ניקרא "כאילו כמו"). ומה שעוד יותר מרגיז זה שהיו בסרט מספיק רעיונות (כמו למשל הקשר הסימביוטי בין היצורים והצימחייה באותו עולם) שעם טיפול טוב היו יכולים להפוך את הסרט באמת ליצירת מופת.

avatar 2009 ,אווטר 2009 הסרט לצפייה ישירה,לא מגה וידאו.

מצאתי אתר שנותן לראות את סרט אווטאר החדש ללא הגבלת זמן,לא דרך מגה וידאו כנסו לכאן http://www.josseph.com/

הייתי הערב

מבחינת טכנולוגית הסרט מרהיב. אם אני מפריד רגעים מתוכו של נופים עוצרי נשימה בשילוב עם המוסיקה- אז פשוט "וואו!". עלילתית אני מסכים שזה סרט רדוד למדי. הרגיש לי מעין שילוב בין פוקהונטס (שכבר הוזכר בדיון) למלחמת הכוכבים והסרט פרנגלי: היער הקסום (למי שזוכר). אבל תכלס לא ציפיתי מהסרט לעלילה מרתקת- ריתק אותי היופי החזותי ותו לא. מתח לא היה כי הכל היה צפוי מראש. בריאת עולם- צריך הרבה יותר ממה שהוצג שם כדי לגרום לעולם חדש להרגיש בעל עומק והיסטוריה ומשמעות. גם לא הצלחתי להתחבר לדמויות ממש. מסכים איתך שנייטרי היא הדמות של הסרט- היחידה שמעניינת שם באמת. לסיכום- פרנגלי הנוסטלגי מרגש אותי הרבה יותר עד היום :) אבל אווטר הוא בהחלט סרט מומלץ כי הוא מעביר חוויה חדשה בצורה יוצאת דופן. רק המלצתי היא לא לצפות לעלילה ולדמויות עמוקות וסוחפות. שי

ראיתי אותו לפני שבועיים בערך

נראה לי שאני לא אחדש הרבה... האפקטים באמת היו מרהיבים ורק בשביל זה צריך ללכת ולראות אותו בקולנוע (למרות המחיר היקר.. לי עוד הייתה הנחת חיילים) ואהבתי את זה שהם לא ניסו להשתעשע יותר מדי עם ה3D כמו בסרטים אחרים שזורקים עליך מברגים וכו'.. מה שכן אני לא חושבת שהם ניצלו באופן מלא את כל האפשרויות ב3D ואולי עם הזמן כשיהיו יותר סרטי תלת מימד יסתבר פתאום שהסרט הזה לא עד כדי כך טוב... ובאמת האסוציאציה הראשונה שלי הייתה לפוקהונטס, זה יותר מדי דומה... העלילה נחמדה, והאורך של הסרט בהחלט הצדיק, למרות שהיו כמה פעמים שחשבתי שאפשר היה לוותר כמה קטעים. לדעתי הם לא העמיקו מספיק את הדמויות ולא הרחיבו בדברים חשובים אלא 'רצו' לעבר הקטעים היותר מעניינים, וככה היה לי קשה למשל להתחבר לדמות הראשית, ורוב הדמויות היו סתמיות כאלה- לא הייתה את דמות הנבל הרגילה, (עם כל זאת שניסו להראות שה'רשעים' כולם אנושיים ותאבי בצע וכו' וכו'). בשורה התחתונה- כשיצאתי מהסרט אמרתי "וואו", אבל עם הזמן ההתלהבות הראשונית שלי הלכה ודעכה. אומנם אני אשמח לראות שוב את הסרט, אבל אני חושבת שעם הזמן כשיהיו יותר סרטים בתלת מימד הסרט הזה יישאר במקום כלשהו בתודעה (היי הוא גם עשה מיליונים על חשבוננו) אבל הוא יפנה מקום לסרטים עם עלילה טובה יותר.

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

אגב...

האם לדעתכם האפשרות ליצירת סרטים בתלת מימד ישפיע על יציאת יותר סרטי מד"ב ופנטסיה לקולנוע? עם כל הטכנולוגיה החדשה הזו- יהיה יותר קל ליצור יצורי פלא למיניהם...

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

הייתי הערב

מבחינת טכנולוגית הסרט מרהיב. אם אני מפריד רגעים מתוכו של נופים עוצרי נשימה בשילוב עם המוסיקה- אז פשוט "וואו!". עלילתית אני מסכים שזה סרט רדוד למדי. הרגיש לי מעין שילוב בין פוקהונטס (שכבר הוזכר בדיון) למלחמת הכוכבים והסרט פרנגלי: היער הקסום (למי שזוכר). אבל תכלס לא ציפיתי מהסרט לעלילה מרתקת- ריתק אותי היופי החזותי ותו לא. מתח לא היה כי הכל היה צפוי מראש. בריאת עולם- צריך הרבה יותר ממה שהוצג שם כדי לגרום לעולם חדש להרגיש בעל עומק והיסטוריה ומשמעות. גם לא הצלחתי להתחבר לדמויות ממש. מסכים איתך שנייטרי היא הדמות של הסרט- היחידה שמעניינת שם באמת. לסיכום- פרנגלי הנוסטלגי מרגש אותי הרבה יותר עד היום :) אבל אווטר הוא בהחלט סרט מומלץ כי הוא מעביר חוויה חדשה בצורה יוצאת דופן. רק המלצתי היא לא לצפות לעלילה ולדמויות עמוקות וסוחפות. שי

פרנגלי: היער הקסום

למה אני לא מצליחה ליראות את הסרט פרנגלי: היער הקסום באף מקום|?!?!?!?!?!?!?? אם מישהו יודע איך אני יכולה להשיג אותו אני אשמח לעזרה!!! :) בתודה מראש דיקלה ddikla25@walla.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר