שלום מעולם המתים....

טוב אולי לא מתים... כי אני בהחלט לא נימצא בעולם המתים, אלא בעולם החיים ואולי החיים יותר מידי, להלן תקציר... (כי גם עכשיו אני בזמן שאול) אני וזוגתי הניפלאה מיכל, מגדלים באהבה רבה את הבת המקסימה שלנו שני, היא כבר שנתיים וארבעה חודשים - מדברת /שרה /רוקדת/ מטפסת/ ממציעה מנגינות ושירים - גאון קטן גדול:) ואני מאוד גאה בה. עברתי תקופה לא קלה, מצב בריאותי שהתדרדר לו, עבודה חדשה מלחיצה עם טונות של שעות עבודה, והזמן הנותר להשקיע במשפחה שלי... לא מוצא זמן רב לגשת למחשב וגם כשזה לא מוצא זמן לרשום משפט או שניים בלי שהמחשבה שלי תקטע באמצע. אני מתגעגע אליכם כאן, ומקווה שכן יהיה לי זמן לחזור לתחום שאני הכי אוהב - פנטסיה ומדע בדיוני. סרטים וסדרות שראיתי...סרטים לא ממש - קשה לראות סרטים ,סדרות, כבר דיברתם כאן על חלקם אבודים, גיבורים, סדרות נוספות, פרינג' - שלוקח את המדע אל קו המדע כמעט בדיוני. סידרה מועדפת כרגע דם אמיתי - מאוד מומלץ!!! סידרה עמוקה וטובה, לא ליפי הנפש ולא לילדים, אבל מחזיקה המון תכנים ומטאפורות על העולם שלנו, ובכלל כתובה בטעם. לצערי - זמני קצר - כפי שציינתי (מצאתי רגע של טישוטש במשרד בזמן העבודה בכדי לברוח ולכתוב שורות אלו) מקווה לחזור בהמשך.... אני כן עוקב אחריכם - אך כבר לא באופן רציף כמו פעם, ואין לי את האפשרות להגיב במהירות או בזמן סביר אפילו לרוב, אלא אם אקבל הודעה על כך למייל שלי ובהנחה ולא יתחבה לי מאחורי הג'נאק מייל אראה אותו. שיהיה לכם כל טוב חברים וחברות... ביי בינתיים ,עד שאקיץ שוב מעולם המתים:)
הנושא נעול

יש לי תחושה שלא מעט מאיתנו נקלעו ל"עולם המתים" :)

הסדרה דם אמיתי זו סדרה חדשה שיש בYES או שאני מבלבל עם משהו אחר? בכל מקרה, נשמע מסקרן. (עכשיו רק צריך ששני תצייץ, 007, אמבר וכל האחרים). שי

הנה מישהו שלא ראינו שנים

טוב לשמוע שאתה עוד חי

הסדרה דם אמיתי זו סדרה חדשה שיש בYES או שאני מבלבל עם משהו אחר? בכל מקרה, נשמע מסקרן. (עכשיו רק צריך ששני תצייץ, 007, אמבר וכל האחרים). שי

אמבר לא תצייץ

לפחות למיטב ידיעתי- היא לא מעוניינת להישאר איתנו (בוההוו) שני ו007 זה כבר סיפור אחר, אין לי מושג למה הם השתתקו. אגב סדרות- בזמן המועט שגם לי יש, ובפגרה בין העונות של אבודים וגיבורים אני רואה אנימה... Death Note אם מישהו מכיר.

שלום מעולם המתים....

טוב אולי לא מתים... כי אני בהחלט לא נימצא בעולם המתים, אלא בעולם החיים ואולי החיים יותר מידי, להלן תקציר... (כי גם עכשיו אני בזמן שאול) אני וזוגתי הניפלאה מיכל, מגדלים באהבה רבה את הבת המקסימה שלנו שני, היא כבר שנתיים וארבעה חודשים - מדברת /שרה /רוקדת/ מטפסת/ ממציעה מנגינות ושירים - גאון קטן גדול:) ואני מאוד גאה בה. עברתי תקופה לא קלה, מצב בריאותי שהתדרדר לו, עבודה חדשה מלחיצה עם טונות של שעות עבודה, והזמן הנותר להשקיע במשפחה שלי... לא מוצא זמן רב לגשת למחשב וגם כשזה לא מוצא זמן לרשום משפט או שניים בלי שהמחשבה שלי תקטע באמצע. אני מתגעגע אליכם כאן, ומקווה שכן יהיה לי זמן לחזור לתחום שאני הכי אוהב - פנטסיה ומדע בדיוני. סרטים וסדרות שראיתי...סרטים לא ממש - קשה לראות סרטים ,סדרות, כבר דיברתם כאן על חלקם אבודים, גיבורים, סדרות נוספות, פרינג' - שלוקח את המדע אל קו המדע כמעט בדיוני. סידרה מועדפת כרגע דם אמיתי - מאוד מומלץ!!! סידרה עמוקה וטובה, לא ליפי הנפש ולא לילדים, אבל מחזיקה המון תכנים ומטאפורות על העולם שלנו, ובכלל כתובה בטעם. לצערי - זמני קצר - כפי שציינתי (מצאתי רגע של טישוטש במשרד בזמן העבודה בכדי לברוח ולכתוב שורות אלו) מקווה לחזור בהמשך.... אני כן עוקב אחריכם - אך כבר לא באופן רציף כמו פעם, ואין לי את האפשרות להגיב במהירות או בזמן סביר אפילו לרוב, אלא אם אקבל הודעה על כך למייל שלי ובהנחה ולא יתחבה לי מאחורי הג'נאק מייל אראה אותו. שיהיה לכם כל טוב חברים וחברות... ביי בינתיים ,עד שאקיץ שוב מעולם המתים:)

אוווווו הדוב קוטב התעורר מתרדמה

טוב לשמוע ממך. keep in tauch :)

עוד רוח רפאים מהעבר...

אסף היקר! זו הפעם הראשונה שאני שומעת שלביתך קוראים שני! אני זוכרת שהיא נולדה. לא יאומן שכבר עברו שנתיים. שמור על עצמך, הדבר הכי חשוב שיש לנו זו הבריאות! זו מקריות ממש מעניינת שאחרי זמן רב שלא פקדתי את הפורום הזה אני מוצאת שיש כאלה שמתגעגעים וקוראים לי לחזור. זו מחמאה עצומה. בחצי שנה האחרונה אני כותבת יותר ב"תפוז" וגם מנהלת פורום (לא מד"ב ופנטזיה ) אני גם כותבת בפורום מד"ב ופנטזיה שם אבל הוא גדול מאוד ואני לא מרגישה שיש שם יחס אישי, בטח לא כמו שיש כאן... קראתי ספר הומלץ של "גוף מארח" חשבתי שהוא מוצלח מאוד (מינוס היללות הבלתי פוסקות של הדמות הראשית). בעלי ואני הלכנו להארי פוטר כמובן וראינו את סטארטרק החדש שלמרות הביקורות הקוטלות והחורים בעלילה מצא חן בעיניי. כאישתו של גיק אמיתי (וכגיקית בעצמי) אני צופה ב"אנטרפרייז" ומאוד נהנית מהסדרה הזו. חוץ מזה הכל בסדר, הלכתי להופעה של הפוט שופ בויז אהובי נפשי והיה נפלא. בחודש הבא בעלי ונחגוג את יום הנישואין השלישי שלנו. תום, טוב לראות שאתה עדיין כאן ושומר על הגחלת! ושי, אתה חמוד אמיתי!

ציוץ !!! (נו, אם מזכירים אותי - אי אפשר להתעלם, נכון?)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר