השומרים- watchmen

הלכתי לראות את הסרט עם בעלי, הוא קרא את הקומיקס ואני לא. הסרט מאוד נצמד לקבו העלילה של הקומיקס אפילו בזויות צילום. למרות שהיו שם כמה תתי עלילות שלא נכללו בסרט, כמובן כי אי אפשר לכלול הכל וגם ככה זה סרט של שעתיים + אני מאוד אהבתי את הסרט למרות שיש בו משהו בעייתי, הדמויות מספרות על עצמן הרבה כדי שנוכל להבין טוב יותר את המתרחש מצד שני לי זה לא הפריע. הסרט מוגבל בגיל מ18 ומעלה, הוא סרט מאוד אלים ויש שם סצינת סקס אחת שלא משאירה שום מקום לדמיון. מישהו ראה?
הנושא נעול

וואי אני מת ללכת לראות.

אמנם לא קראתי את הקומיקס (בושה לי) אבל הוא אחד המדוברים בשנים האחרונות. אני בטח אקרא אותו אחרי שאני אראה את הסרט :) שי

ראיתי אמש ו...

מאוד אהבתי. זה סרט קומיקס שונה לגמרי עם הרבה מקוריות. הצילום והפסקול עושים עבודת חיל עם הסרט- יש קטעים שממש נראים כמו קליפ מרענן בגלל השירים של שנות ה-80 שיש בכל הסרט. הדמויות מגוונות ומעניינות- ודווקא אהבתי את הרעיון שהם מספרים על עצמם דרך העבר. והסוף כמובן מפתיע מאוד. רק מה- הסרט הוא כמעט 3 שעות ובשלב מסויים זה כבר נעשה מתיש. יותר מידי סיפורים על העבר ועניינים שמסביב ופחות מידי אקשן ופעולה בזמן אמת- שמה לעשות, כשאתה יושב בקולנוע אתה מחפש גם את זה. מאוד אהבתי- מומלץ בחום. שי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר