מעונינת בסרט

באה לי סרט ערפידים טוב ולא באפי משהוא בסיגנון רעיון אם ארפד יש למישהוא רעיון אולי?
הנושא נעול

נסי את...

שני הסרטים הראשונים בסדרת "בלייד", הם אמנם לא "אומנותיים" כמו ראיון עם קרפד, אבל הם מאד כיפיים ומלאים בערפדים. אומרים גם שהסרט החדש "דמדומים" לא רע, אבל לא ראיתי אותו.

יש גם את underworld

שכחתי איך קוראים לזה בעברית, לפני יומיים הסרט הזה היה בYES. ניסיתי לראות אותו להשתעממתי רצח. אבל אני גם ממש לא בעניין של ערפדים.

קראת פעם את "ראיון עם..."?

אם לא, נסי ותראי איך גם את מתחילה לחבב את היצורים הלבנבנים (הידעת שהם מופיעים במסורת היהודית בגמרא?) גירסה קצת שונה שלהם אפשר למצוא בספר מוצלח שתורגם בזמן האחרון בשם "חלום קדחת" מאת ר' מרטין. אבל הבייסיק זה הספרים של אן רייס.

נסי את...

שני הסרטים הראשונים בסדרת "בלייד", הם אמנם לא "אומנותיים" כמו ראיון עם קרפד, אבל הם מאד כיפיים ומלאים בערפדים. אומרים גם שהסרט החדש "דמדומים" לא רע, אבל לא ראיתי אותו.

אפשר גם...

The Lost Boys לא זוכר איך תירגמו את השם לעברית, זה אחד מסרטי הערפדים הקלאסיים. עם קיפר סאתרלנד 20 שנה לפני "24" והקאבר של אקו והבאנימן ל "people are strange".

The lost boys - סרט חזק ממליץ עליו בחום ועשוי כהלכה !

יש גם את underworld

שכחתי איך קוראים לזה בעברית, לפני יומיים הסרט הזה היה בYES. ניסיתי לראות אותו להשתעממתי רצח. אבל אני גם ממש לא בעניין של ערפדים.

נקרא בעברית "מלחמת האופל"

למה? רק אלוהים יודע.

קראת פעם את "ראיון עם..."?

אם לא, נסי ותראי איך גם את מתחילה לחבב את היצורים הלבנבנים (הידעת שהם מופיעים במסורת היהודית בגמרא?) גירסה קצת שונה שלהם אפשר למצוא בספר מוצלח שתורגם בזמן האחרון בשם "חלום קדחת" מאת ר' מרטין. אבל הבייסיק זה הספרים של אן רייס.

ויש את הכי גדול מכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"דרקולה של בראם סטוקר"
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר