"הארי פוטר ומסדר עוף החול"- יקבל דירוג PG

שמועה מבוססת ודי מפתיעה אומרת שלעומת הסרטים האחרונים בסדרה שקיבלו את דירוג PG-13 מהMPAA הסרט הבא שיצא ביולי ירד בדירוג לPG, הדרגה הנמוכה ביותר. לי שלא יודע, הMPAA הוא ארגון אמריקאי שמדרג את הסרטים השונים (והטריילרים) לפי רמת האלימות, מין וכו', ככל שהסרט מקבל דירוג גבוה יותר, הסצנות בו יהיו יותר "קשות" מהבחינות הנ"ל, מה שאומר שבסרט השישי בסדרה לא נראה (כמעט) דם והאוירה תהיה פחות אפילה וקודרת מהסרטים האחרונים (איך ידגימו את הקסם החותך, ה"סקטמטפורה" או איך שלא קראו לזה, בלי להראות חתכים ודם, אני לא יודע). למעוניינים, דרגות הדירוג, מהקלה אל הקשה, הם: PG PG-13 R NC-17
הנושא נעול

דניאל רדקליף מתייחס לעניין

בראיון איתו הוא אכן אומר שהסרט יהיה פחות אפל משלושת הסרטים האחרונים בסדרה (האסיר, הגביע והמסדר) אבל במקום זאת נקבל הרבה יותר קטעים הומוריסטיים. http://www.news.com.au/heraldsun/story/0,21985,24897914-2902,00.html לטעמי- סבבה. כמובן שנצטרך לראות את מבחן התוצאה אבל הרעיון של לקחת את הסרטים למקום קצת שונה, לרענן אותם מהשבלונה- יכול לעשות מאד טוב (אני בכלל מהאסכולה הקטנה עד מזערית שהסרטים האהובים עליה הם שני הסרטים הראשונים).

זה קצת מוזר לא?

כי הספרים עצמם הולכים ונהיים יותר אפלים... אני מקווה שזה לא יגרום לסרט להתפספס. אני בהחלט מעדיפה את האחרונים על פני הראשונים, זה די עצוב שאני לא ממש מצליחה להגיע לסוף הסרט השני, אני תמיד נרדמת זה רק אני או שמשדרים אותם מאוחר מדי בלילה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר