מכירת אוסף המדב שלי

שלום לכולם, לפני כמה חודשים התחלתי למכור את אוסף ספרי המדב והפנטזיה שלי, וגילית שלא קל לקבוע פגישות עם כל כך הרבה אנשים, ללמוד באונ' ולעבוד תוך כדי (חייב להתלונן קצת לא :) ? ). בקיצור- יום שבת ה 2 לאוגוסט, בין ה שעות 1400 ל 2000, כולם מוזמנים לביתי(בהרצליה) להתרשם ולקנות איזה ספרים שהם רוצים מהאוסף... עבור הרב הגדול של הספרים אני מבקש בין 20 ל40 שקלים, מעט הנדירים אני אבקש יותר)... רשימת הספרים חלקית בהמשך ההודעה (יש לי קצת יותר מ 500 רובם בעברית רובם במצב טוב)... פרטים נוספים, שאלות, הוראות הגעה, כתובת מדוייקת וכו' - במייל saarharel@gmail.com או בטל' 0526797735. נתראה סער
books4sale.xls
(60.5 KiB) עדיין לא הורד
הנושא נעול

זה לא הוגן

יש כ"כ הרבה ספרים טובים ברשימה ! אני מגיע עם הרבה כסף :)

למה שלא תמכור את הספרים לאיזו ספריה בהקמה?

סה"כ יש לך את רוב הספרים הבסיסיים של מדף המד"ב והפנטזיה (ועוד כמה נדירים ומיוחדים). רק עשה טובה, אם אתה מוכר לספריה תגיד לי איזו, בבקשה! בהצלחה! יוסף.

יוסף שש... !

קודם כל שיעשה את המכירה להמונים ואח"כ שיפנה לספריות.

מכירת אוסף המדב שלי

שלום לכולם, לפני כמה חודשים התחלתי למכור את אוסף ספרי המדב והפנטזיה שלי, וגילית שלא קל לקבוע פגישות עם כל כך הרבה אנשים, ללמוד באונ' ולעבוד תוך כדי (חייב להתלונן קצת לא :) ? ). בקיצור- יום שבת ה 2 לאוגוסט, בין ה שעות 1400 ל 2000, כולם מוזמנים לביתי(בהרצליה) להתרשם ולקנות איזה ספרים שהם רוצים מהאוסף... עבור הרב הגדול של הספרים אני מבקש בין 20 ל40 שקלים, מעט הנדירים אני אבקש יותר)... רשימת הספרים חלקית בהמשך ההודעה (יש לי קצת יותר מ 500 רובם בעברית רובם במצב טוב)... פרטים נוספים, שאלות, הוראות הגעה, כתובת מדוייקת וכו' - במייל saarharel@gmail.com או בטל' 0526797735. נתראה סער

חבר'ה - אחלה אוסף.

מרשים ביותר. קניתי 5 ספרים. ממליץ לכם לקפוץ. שי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר