מישהו יודע אם יצא בעברית הכרך השלישי של הרפתקאות האיש הזהוב

של רובין הוב, שהיא טרילוגיית המשך לטרילוגיה שמסתיימת ב"רוצח מלכותי".
הנושא נעול

האמת שלא, אבל

אולי תוכל לומר לי מה אתה חושב על 2 הספרים שכבר יצאו? (כמובן בלי ספויילרים) את הטריולוגיה על הרוצח מאד אהבתי אבל כשהתחלתי את הטריולוגיה על הספינות די התבאסתי מהספר הראשון כך שלא המשכתי. איך "האיש הזהוב"?

על פי אופוס

הספר ייצא בעברית (דגש על זמן עתיד) בשבועות הקרובים.

האמת שלא, אבל

אולי תוכל לומר לי מה אתה חושב על 2 הספרים שכבר יצאו? (כמובן בלי ספויילרים) את הטריולוגיה על הרוצח מאד אהבתי אבל כשהתחלתי את הטריולוגיה על הספינות די התבאסתי מהספר הראשון כך שלא המשכתי. איך "האיש הזהוב"?

אממ לגבי הספרים

אומנם קראתי רק את הראשון והשני אבל אני יכולה להגיד שזה די המשך ישיר למה שהתרחש ברואים למרחק. הטרילוגיה השלישית בעצם משלבת את שתי הטרילוגיות הראשונות ולכן אם לא קראת את סוחרי הספינות החיות יהיה לך קצת קשה להבין חלק מהדברים. אני לא אומרת שזה בלתי אפשרי (חברה שלי קראה את זה אחרי שקראה את הרואים למרחק והבינה את רוב הדברים) אבל אני חושבת שזה פשוט פוגם בהנאה של הספר. לדעתי, הרואים למרחק הייתה הכי טובה אבל גם הסדרה הזו טובה, ואהבתי אז הספרים האלה יותר מסוחרי הספינות החיות. אני מציעה שתתאמץ לסיים את הטרילוגיה של סוחרי הספינות החיות (בלע צריך להמציא לזה קיצור) אבל גם אם לא תוכל לסיים אותם אתה יכול לקרוא את הטרילוגיה של האיש המוזהב רק קח בחשבון שיתכן וחלק מהרמזים או הדברים לא ממש תבין.

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

אני מסכימה

ואו קראתי את הספרים האלו כל כך מזמן!!! (ממש מעלה בי נשכחות). אז אני מסכימה עם כל מה שכתבה קודמתי. הספרים מהנים אבל פחות טובים מהרואים למרחק וכן כדאי לנסות לבלוע איך שהוא את הספינות כדי להגיע לזה. דווקא החלק האחרון של הספינות יותר טוב מהראשונים, אחרי שחלק מהדמויות הבלתי נסבלות הופכות למעט יותר נסבלות...

מישהו יודע אם יצא בעברית הכרך השלישי של הרפתקאות האיש הזהוב

של רובין הוב, שהיא טרילוגיית המשך לטרילוגיה שמסתיימת ב"רוצח מלכותי".

קראתי את הרואים למרחק ואהבתי אבל

קראתי אח"כ את 2 הספרים של הליצן והבנתי (אני מאמינה כך) הכל ואני מחכה בקוצר רוח לחלק השלישי. התחלתי לקרוא את הספר הראשון של הספינות וממש השתעממתי אז הפסקתי. שווה להתאמץ ולהמשיך?

יצא עכשיו בעברית החלק ה-3 בטרילוגיה אבל אני לא זוכרת את השם

השם הוא שליחתו של ליצן

קראתי את הרואים למרחק ואהבתי אבל

קראתי אח"כ את 2 הספרים של הליצן והבנתי (אני מאמינה כך) הכל ואני מחכה בקוצר רוח לחלק השלישי. התחלתי לקרוא את הספר הראשון של הספינות וממש השתעממתי אז הפסקתי. שווה להתאמץ ולהמשיך?

סדרת הספינות משעממת שאר הסדרות טובות

האמת שלא, אבל

שני הספרים הראשונים של הליצן מצויינים

גם אני די התבאסתי מסידרת הספינות ולא סיימתי לקרוא אותה. למרות זאת, לא הייתה לי בעיה לקרוא את הסדרה השניה של הרוארים למרחוק (הליצן). בסדרת הליצן, אמנם קיימים ספוילרים לסדרת הספינות, מכיוון שלא אהבתי אותה ממילא, זה לא הפריע לי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר