"עלילות קורום יד הכסף"\ מייקל מורקוק

טריולוגיה רעה, עם הסיום הכי גרוע שקראתי לסדרה כלשהי. לא מספיק שצריך להגרר במשך שלושה ספרים אחרי עלילה מוזרה ולא הדוקה מספיק, אם כי לא עד כדי כך גרועה, משום מה הסופר הידוע (שעוד לא הצלחתי להנות באמת מאף ספר שלו) החליט לבצע בשלושת העמודים האחרונים של הספר מהלך כ"כ מכוער שממש גורם לחשוד שמישהו הוסיף את העמודים האלה בלי ידיעתו. הייתי מפרט יותר אבל מהחשש שמישהו ירצה בכל זאת לצלוח את הספרים, נשאיר את זה כך. לא מומלץ.
הנושא נעול

איך אתה תמיד מצליח לסיים גם ספרים שאתה לא אוהב?

כשאני נתקל בספר שלא מושך אותי מההתחלה אני נ וטש באמצע חופשי. אולי במקסימום אני מסיים את הספר הראשון בטרילוגיה, אבל אם הוא גרוע אני עוזב את הסדרה מיד אחריו. שי נ.ב: אני לעומת זאת אמליץ לכם לקרוא את "הגשרים של מחוז מדיסון". לא פנטזיה, אבל בהחלט מהנה :)

האמת שקצת ויתרתי...

על קריאת מד"ב לאחרונה. יש לי הרגשה ששום דבר לא מתחדש בתחום הזה, ובפנטזיה עוד פחות! הטובים יצאו להלחם ברעים... ובסוף הם גם ניצחו! ואו. בנתיים אני נכנסת לספריה ולוקחת ספרים ממדף המומלצים. (ואין שם הרבה מד"ב ופנטזיה)

בכל פעם שאני מגיע לספריה

בנק האפשרויות שלי במדפי המד"ב הולך ומצטמצם, כך שאני נאלץ לקחת ספרים שבעבר לא הייתי מחשיב כאפשרות, חייו של חובב המד"ב שקורא רק ספרים מתורגמים לא קלים- עם זאת, אם את יכולה לפנות גם אל ספרים באנגלית, את ממש בלתי מוגבלת. ולגבי צליחת הספרים הלא מומלצים, לא נעים כ"כ לומר זאת, אבל במקום היחיד שבו אני מספיק לקרוא בתקופה האחרונה, אין ממש בחירה...אם אתה מבין למה אני מתכוון.

איך מסימים ספר מתחילים בכל הכח וממשיכים עד הסוף המר

קשה לי לעזוב ספר באמצע ולכן אני ממשיך לקוות שהוא ישתפר בסוף היה איזה ספר שלקח לי 3 פעמים להתחיל אותו ואחרי שעברתי את עמוד 200 הוא נהיה מעניין

האמת שקצת ויתרתי...

על קריאת מד"ב לאחרונה. יש לי הרגשה ששום דבר לא מתחדש בתחום הזה, ובפנטזיה עוד פחות! הטובים יצאו להלחם ברעים... ובסוף הם גם ניצחו! ואו. בנתיים אני נכנסת לספריה ולוקחת ספרים ממדף המומלצים. (ואין שם הרבה מד"ב ופנטזיה)

פנטזיה היא קצת יותר מ"הטובים נלחמו ברעים וניצחו בסוף"

את מגוויר ניסית? את קיי? את לה-גווין?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר