עדכונים !!! כמה וכמה ספרים חדשים שיצאו - כולל שישיית המפגשים

שיטוט אחרון בחנות ספרים (וכן, גם באתר אופוס) מעלה שבזמן האחרון יצאו לאור כמה ספרים ראויים: 1. האחים מאז'ר - ספר על הרפתקאות רייסטלין וקרמון קצת אחרי המבחן של רייסטלין. די בינוני. הרבה פחות טוב מאחים לנשק שהיה בסך הכל חביב - וכלל את אחד הפרקים המצחיקים בסדרה 2. דור ההמשך: ספר המכיל כמה סיפורים קצרים (קצרים פירושו עד כמה עשרות עמודים) העוסקים.. ובכן... בדור ההמשך. במקרה זה, בעיקר בילדים של קרמון. ספר לא רע בסך הכל. בהחלט דרך יותר מראויה להעביר זמן. וכן, הוא מכיל 3 עמודים מ-ע-ו-לי-ם המוקדשים להסבר הטכני להפעלת ספינה גנומית. נכתב בידי מרגרט וייס וטרייסי היקמן שאחראים לרומח הדרקון המקורי. 3. אגדת הומה - מספר על האביר הומה וקצת (ממש קצת) על מגיוס הקוסם. בינוני למדי. איכשהו ציפיתי לסיפור קצת יותר מסעיר על דמות שכזה. בסוף יצא סתם סיפור מלחמה קצר ולא מלהיב. חבל. 4. דאלאמר האפל. מספר על דאלאמר בדיוק על לנקודה בה הצטרף לרייסטלין. טרחני מדי. ציפיתי לסיפור קצת יותר מעניין על דמות כה מיוחדת. 5. מצור האפלה. הספר התשיעי בסדרת דריזט האלף האפל המורכבת מ-3 טרילוגיות. הטרילוגיה הראשונה היתה "בקעת רוח כפור" (או עמק רוחות הקרח בתרגום קצת יותר נורמלי). טרילוגיה די בינונית (לא נעים להגיד "גרוע" על הסדרה הזו). הטרילוגיה השניה - והמוכרת ביותר - מוכרת בשם "טרילוגיית האלף האפל" ומכילה את 3 ספרי המופת מולדת, גלות ושהות. 3 ספרים מעולים. הטרילוגיה השלישית מוכרת בשם "מורשת האלף האפל" כאשר הספר הנוכחי הוא השלישי בה. לא קראתי (עדיין. זה בתכנון). 6. התרגום האחרון שיצא הוא המיוחד מכולם "נשמות אחיות". אי שם לפני 15 שנים הוציאה מיצוב את ספרי רומח הדרקון שכללו גם 6 ספרים בשם "שישיית המפגשים" המספרים על גיבורי הרומח לפני שהפכו לכאלה. מיצוב קרסה (אוגמיוס מלקק שפתיים בשמחה) ואופוס הוציאה מחדש את כל הספרים. ההוצאה זהה. אפילו הפונט זהה. מי שלא הודפס שוב (עד כה) היא שישיית המפגשים. האם תרגום הספר הראשון מראה שעוד 5 בדרך ? הגיוני להניח שכן. נשמות אחיות מספר על הולדתו של תניס ופגישתו עם חלמיש הגמד. קורא חד עין יבחין שחלמיש ומלך האלפים מיודדים מאד בעוד שברשומות אין לכך זכר. קורה. הספר הראשון בסדרה משובח וכך גם השלישי והשישי. השני והחמישי סבירים (כלומר, אפשר לקרוא אבל לא מאד מוכרחים). הרביעי מספר על סער הצעיר והוא ספר משעמם למדי. תיהנו, 007 שעדיין קופץ לבקר
הנושא נעול

אתה יודע ידידי

לאחרונה התחלתי לקרוא את "מלחמת הנשמות" מחדש, וזה לא כ"כ גרוע כפי שזכרתי, למעשה אני נהנה מכל רגע. הרי בסופו של דבר, לפחות בספר הראשון, יש הרבה גדילן :) אולי אתה מעודכן יותר ממני- איזהשהו סימן על המשכים רשמיים מעבר ל"מלחמת הנשמות"?

אז ככה

קודם כל, "נשמות אחיות" הוא לא תרגום מחדש, אלא הדפסה מחודשת שעברה הגהה מחודשת. הספר המקורי הועבר לאופוס על ידי חובב רומח הדרקון וכך התאפשרה ההדפסה המחודשת. אכן, זה אחד הספרים היחידים ששווים מהסדרה. שאר הספרים (מלבד הסוף של השישי), לא כל כך שווים את הרס יערות העד שכבר כמעט ולא נשארו בעולם. בנוגע למלחמת הנשמות, אחת הסדרות הטובות ביותר, אם לא הטובה מכולן ברומח הדרקון. בנוגע להמשכים: באנגלית יש הרבה, בעברית... יהיו.

מוזר

אני לא מצליח למצוא המשכים באנגלית, לפחות לא של וייס והיקמן... לפי האתרים הגדולים כרגע הסופרים עסוקים בטריולוגית "הרשומות האבודות" שאמורה להשלים חורים ב"רשומות", הספר הראשון שוחרר והוא עוסק בגילויה של מקבת כאראס, הספר השני ששוחרר ממש לפני חודש וחצי מתאר לנו את הרשומות מנקודת מבטה של קיטיארה והלורד סות', הספר השלישי יעסוק בפיסות המידע המסקרנות ביותר החסרות ברשומות- מה באמת עבר על רייסטלין.

ההמשכים

לא נכתבו על ידי וייס והיקמן, על אף שאחד ההמשכים של הסדרה, "התלמידה האפלה", נכתב על ידי מרגרט וייס לבדה.

לא שווה

אני רוצה המשך אורגינל

מתברר שיש המשכים של וייס והיקמן !!!

מתברר שיש באמת דבר כזה שנקרא רשומות אבודות !!! הנה לינק: http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_b/102-3187808-8028901?initialSearch=1&url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=Dragonlance%3A+The+Lost+Chronicles אולי שמישהו באופוס ירים את הכפפה.... ? 007

זה לא בדיוק המשך

אלא פריקוול, ומספר על המאורעות המתרחשים במהלך מלחמת הרומח, לא ההמשך של מלחמת הנשמות. ואופוס... הם בסדר.

עדכונים !!! כמה וכמה ספרים חדשים שיצאו - כולל שישיית המפגשים

שיטוט אחרון בחנות ספרים (וכן, גם באתר אופוס) מעלה שבזמן האחרון יצאו לאור כמה ספרים ראויים: 1. האחים מאז'ר - ספר על הרפתקאות רייסטלין וקרמון קצת אחרי המבחן של רייסטלין. די בינוני. הרבה פחות טוב מאחים לנשק שהיה בסך הכל חביב - וכלל את אחד הפרקים המצחיקים בסדרה 2. דור ההמשך: ספר המכיל כמה סיפורים קצרים (קצרים פירושו עד כמה עשרות עמודים) העוסקים.. ובכן... בדור ההמשך. במקרה זה, בעיקר בילדים של קרמון. ספר לא רע בסך הכל. בהחלט דרך יותר מראויה להעביר זמן. וכן, הוא מכיל 3 עמודים מ-ע-ו-לי-ם המוקדשים להסבר הטכני להפעלת ספינה גנומית. נכתב בידי מרגרט וייס וטרייסי היקמן שאחראים לרומח הדרקון המקורי. 3. אגדת הומה - מספר על האביר הומה וקצת (ממש קצת) על מגיוס הקוסם. בינוני למדי. איכשהו ציפיתי לסיפור קצת יותר מסעיר על דמות שכזה. בסוף יצא סתם סיפור מלחמה קצר ולא מלהיב. חבל. 4. דאלאמר האפל. מספר על דאלאמר בדיוק על לנקודה בה הצטרף לרייסטלין. טרחני מדי. ציפיתי לסיפור קצת יותר מעניין על דמות כה מיוחדת. 5. מצור האפלה. הספר התשיעי בסדרת דריזט האלף האפל המורכבת מ-3 טרילוגיות. הטרילוגיה הראשונה היתה "בקעת רוח כפור" (או עמק רוחות הקרח בתרגום קצת יותר נורמלי). טרילוגיה די בינונית (לא נעים להגיד "גרוע" על הסדרה הזו). הטרילוגיה השניה - והמוכרת ביותר - מוכרת בשם "טרילוגיית האלף האפל" ומכילה את 3 ספרי המופת מולדת, גלות ושהות. 3 ספרים מעולים. הטרילוגיה השלישית מוכרת בשם "מורשת האלף האפל" כאשר הספר הנוכחי הוא השלישי בה. לא קראתי (עדיין. זה בתכנון). 6. התרגום האחרון שיצא הוא המיוחד מכולם "נשמות אחיות". אי שם לפני 15 שנים הוציאה מיצוב את ספרי רומח הדרקון שכללו גם 6 ספרים בשם "שישיית המפגשים" המספרים על גיבורי הרומח לפני שהפכו לכאלה. מיצוב קרסה (אוגמיוס מלקק שפתיים בשמחה) ואופוס הוציאה מחדש את כל הספרים. ההוצאה זהה. אפילו הפונט זהה. מי שלא הודפס שוב (עד כה) היא שישיית המפגשים. האם תרגום הספר הראשון מראה שעוד 5 בדרך ? הגיוני להניח שכן. נשמות אחיות מספר על הולדתו של תניס ופגישתו עם חלמיש הגמד. קורא חד עין יבחין שחלמיש ומלך האלפים מיודדים מאד בעוד שברשומות אין לכך זכר. קורה. הספר הראשון בסדרה משובח וכך גם השלישי והשישי. השני והחמישי סבירים (כלומר, אפשר לקרוא אבל לא מאד מוכרחים). הרביעי מספר על סער הצעיר והוא ספר משעמם למדי. תיהנו, 007 שעדיין קופץ לבקר

007 אתה חיי

מה נשמע איש?

זה לא בדיוק המשך

אלא פריקוול, ומספר על המאורעות המתרחשים במהלך מלחמת הרומח, לא ההמשך של מלחמת הנשמות. ואופוס... הם בסדר.

strahd

מצור האפלה הוא לא החלק השלישי מתוך ארבעה?

מדובר בסדרה של סלבטורה

והתשובה היא כן. יש עוד ספר אחד "Passage to Dawn", שהורסת את כל הסדרה, מחריבה על חלקה טובה בה ומסיימת את הסדרה בטעם רע כל כך שאולי עדיף ולא לקרוא.

תודה, אבל

בכל מקרה אני ארצה לקרוא. בדיוק כמו שהמליצו לא לקרוא את סדרת המפגשים וקראתי. כמובן שהיו משעממים.

אתה רוצה לקרוא בספר בידיעה שהוא יהיה משעמם?

לא, אבל אני לא עומד בפיתוי

באיזשהו מקום אני מקווה שאני כן אהנה ממנו מה לעשות שלרוב אנשים צודקים

אני מבטיח לך

שאתה לא תיהנה ממנו. אם כן, אחשוד ברצינות שערכו לך ניתוח להוצאת האונה והחלפתו באוגר מסומם.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר