הארי פוטר החדש... מישהו כבר קרא?

אם כן אז אני אשמח אם הוא יעלה 2 הודעות, אחת של ביקורת ואחת של ספיילרים עסיסיים. הייתי עושה את זה בעצמי אך לצערי השליטה שלי באנגלית דומה לשליטה שלי בקוסמטיקה כך שלא ממש יכולתי לקרוא את הספר. יום טוב. יוסף.
הנושא נעול

בחמש מילים פשוטות

איסטרא בלגינא קיש קיש קריא מהומה רבה על לא דבר. ספר חלש, שמסיים את ה"סאגה" האדירה בקול ענות חלשה וגוועת.

למה? (ללא ספיילרים)

כשסיימתי לקרוא היו בי רגשות מעורבים. אבל אני לא חושבת שהספר כולו היה חלש. בסוף היה חסר לי משהו שעדיין לא הצלחתי להגדיר מה הוא בדיוק. אם תוכל(י) להרחיב למה לדעתך הספר היה חלש אשמח לשמוע.

כל זה טוב ויפה, אבל...

אני ממש מעוניין בכמה ספויילרים עסיסיים מתוך הספר כולל מי מת (אני יודע שכמה לא מתו אבל אני לא יודע מי כן מת). למישהו אכפת לעזור למסכן שאינו יודע למצוא את ידיו ורגליו בנבכי השפה האנגלית? פליז!!!! יום טוב. יוסף.

אבל למה?

למה אתה רוצה שיקלקלו לך את הספר?? שווה לך לחכות... אני לא רוצה לשים בפורום הודעה עם ספויילרים. אם יהיה לי כח (מצרך נדיר בימינו) אני אשלח לך אימייל עם כמה. שני

בחמש מילים פשוטות

איסטרא בלגינא קיש קיש קריא מהומה רבה על לא דבר. ספר חלש, שמסיים את ה"סאגה" האדירה בקול ענות חלשה וגוועת.

רגע רגע - זה הספר האחרון??

לא יהיה יותר?

אבל למה?

למה אתה רוצה שיקלקלו לך את הספר?? שווה לך לחכות... אני לא רוצה לשים בפורום הודעה עם ספויילרים. אם יהיה לי כח (מצרך נדיר בימינו) אני אשלח לך אימייל עם כמה. שני

קודם כל...

אני לא נהנה מלגלות מידע בספר אלא מלקרוא אותו. זה שתספרי לי את הסוף לא יזיז לי. חוץ מזה אין לי כוח לחכות עד שיסיימו לתרגם אותו. יום טוב. יוסף. נ.ב. אני כבר יודע פחות או יותר מי מת ומי חי.

רגע רגע - זה הספר האחרון??

לא יהיה יותר?

לא ממי, נגמר!

והסיום? יכל להיות יותר מוצלח לדעתי אבל שווה. ד"ש לקטנה.

בחמש מילים פשוטות

נסחפת ידידי.

מראש אין מדובר בסדרה ברמת טולקין, אבל בהחלט מדובר בסדרה טובה, סוחפת שמחזירה את הקורא לימי ילדותו. לעומת הספר החמישי שכתוב לא טוב מדובר בשיפור עצום. כל דירוג פנימי כלשהו בסדרה נתון כמובן לטעמו של הקורא, אבל לבוא ולומר שזהו ספר חלש? נסחפת לטעמי. אם זה חלש החמישי באותו סולם הוא חרא של ספר וגם זה לא נכון. בכל מקרה, הספר סוחף ונקרא בשקיקה (על אף אי אילו חסרונות עלילתיים). יש מעט ספרים שיגרמו לקורא לקרוא אותם ברצף מטורף של שעות עד כדי חוסר שינה. הוא בהחלט נכנס לקטגוריה.

הארי פוטר החדש... מישהו כבר קרא?

אם כן אז אני אשמח אם הוא יעלה 2 הודעות, אחת של ביקורת ואחת של ספיילרים עסיסיים. הייתי עושה את זה בעצמי אך לצערי השליטה שלי באנגלית דומה לשליטה שלי בקוסמטיקה כך שלא ממש יכולתי לקרוא את הספר. יום טוב. יוסף.

מהו סוד הקסם?

מה יש בהם, באותם ספרים וסרטים, שמהפנט ומושך אותנו כל כך אל חיקם, כמו מזמין אותנו לפתוח דלת סתרים קסומה? עמוק בתוכנו מושרשת כמיהה לגלות מציאות אחרת, שלמה וחופשית, שאינה מוגבלת בזמן ובמקום... מעניין? כנסו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר