"הארי פוטר ומסדר עוף החול"- הסרט

לא ביקורת, כי אין לי כ"כ זמן לזה, אבל פטור בלא כלום אי אפשר: לונה לאבגוד ואמברידג' מלוהקות בצורה מושלמת, אבל דמויות אהובות כשל רון הרמיוני וסנייפ נדחקות הצידה. דבמלדור ווולדמורט חלשים כמו בסרט הקודם. רבים טוענים שהסרט לא סובל מהבעיה הגדולה של הסרט הרביעי- התחושה שמדובר באוסף סצנות דחוקות, אבל אני הרגשתי גם בסרט הזה שעוד שעה- שעה וחצי של סרט היו הופכים אותו לטוב יותר. עם זאת, אין בזה בשביל לגרוע יותר מידי מאיכות מהסרט שעשוי בצורה טובה מאד. לראשונה מאז סוף הסרט השני (ליתר דיוק, הסצנה האחרונה בסרט השני), סרט "הארי פוטר" הצליח לעורר בי רגש, ישנן מספר סצנות מאד מוקפדות שמצליחות להעביר את הרגש לצופים, כמעט כל אחד יתעב את אמברידג' , יתלהב למראה פעלוליהם של התאומים לבית וויזלי ולא יוכל שלא לחוש צביטה למראה מה שקורה עם פרופסור טרלוני (ולא אפרט יותר). הסאונד מפתיע באיכותו (מלחין חדש שנאלץ להכנס לנעליהם של פטריק דויל, אדוארד נורטון וענקים אחרים), התפאורה והאפקטים מצוינים כרגיל. הסרט כולל כמה סצנות מפחידות למדי, לא מומלץ לקחת ילדים קטנים (האמת שכבר מהסרט השלישי לא מומלץ). אוהדי ה"פ לא צריכים המלצה, כך שנשאר לי רק לקרוא לשאר העולם: לכו לראות.
הנושא נעול

נהניתי מאוד!

הספר החמישי היה מיגע כך ששמחתי לראות "תקציר" שלו. היה מקסים!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר