עשיו עוד כמה שאלות, ברשותך:

1. איפה אפשר למצוא את סכין החלומות בארץ האנגלית והאם יצא שוב בעברית? (זאת כמובן לאחר שאני יקרא שוב את כל הסדרה (בפעם השביעית אם אני סופרת נכון) והאם היא יצאה בעברית כבר? 2. אם אני כבר בשוונג, האם יש המשך לסטארגייט? 3. איזה ספרים אתה ממליץ לי לקרוא כי בזמן האחרון אין לי חשק לקרוא כלום אחרי המגדל האפל האחרון? (והארי פוטר ביום שישי הקרוב בעה"ש) ושוב תודה (אם לא שמת לב אני ממש מלקקת)
הנושא נעול

השאלה הראשונה כבר לא רלוונטית

השניה ממש לא ברורה, מה בדיוק הקשר לסטארגייט? ולגבי השלישית, יש כ"כ הרבה ספרים ואני לא מכיר מספיק את הטעם שלך בשביל לכוון, אם תצייני ספרים שאהבת יהיה לי יותר קל. בכל אופן יש יריות בטוחות: הרומח כפי שכבר החלטת בעצמך, טרילוגית "שושלת הרואים למרחק" של רובין הוב, אם מחפשים משהו יותר כבד, "מארג פיונבאאר" של גבריאל קיי היא גם פנטזיה מצויינת, בתחום המד"ב יש את סדרת אנדר ועוד המון המון ספרים... עדיף שתצייני ספרים שאהבת או עוד יותר טוב- ספרים שאת שוקלת לקרוא ואז יותר נתמקד.

את שושלת הרואים קראתי ואהבתי וגם אנדר היה נחמד בקשר לשאר אני ינסה. תודה

עשיו עוד כמה שאלות, ברשותך:

1. איפה אפשר למצוא את סכין החלומות בארץ האנגלית והאם יצא שוב בעברית? (זאת כמובן לאחר שאני יקרא שוב את כל הסדרה (בפעם השביעית אם אני סופרת נכון) והאם היא יצאה בעברית כבר? 2. אם אני כבר בשוונג, האם יש המשך לסטארגייט? 3. איזה ספרים אתה ממליץ לי לקרוא כי בזמן האחרון אין לי חשק לקרוא כלום אחרי המגדל האפל האחרון? (והארי פוטר ביום שישי הקרוב בעה"ש) ושוב תודה (אם לא שמת לב אני ממש מלקקת)

לגבי סטארגייט - יש לנו כמה כאן דיי ספצים

אני פחות, אני עוד משלים פערים... - משהו יכול לענות לה על השאלה של לגבי סטארגייט?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר