דיון התפקדות

בלי הקדמות מיותרות, לקראת אי אילו פרוייקטים עתידיים, אני רוצה לדעת מהו סדר הכוחות איתו אני עובד. לפיכך, כל מי שרואה עצמו קשור בדרך כלשהי לפורום הזה, זה לא חייב להיות שוכן קבע ותיק שנמצא בפורום עוד מימי שפוט השופטים (ויש פה כמה כאלה ), גם מישהו שמידי פעם מציץ ובודק מה שלום פורום מד"ב ופנטזיה של וואלה, או אפילו מישהו שכרגע נחשף לפורום בראשונה והחליט להשאר ולהבין מה בדיוק קורה פה- יותר ממוזמן לשרשר להודעה זו תגובה (תוכן התגובה לא חשוב). כן, לא עשינו את זה כבר הרבה זמן (לדעתי מאז המערכת המחודשת) ואני לוקח בחשבון שיקח לדיון התפקדות כזה כמה שבועות עד שיהיה אפשר להתרשם ממנו לטובה או לרעה. בתור מי שאמור להוות מופת ודוגמא לעם, אני אהיה הראשון: הא! חשבתם שנפטרתם ממני? תחשבו שנית! כפי שציינתי, התוכן לא חשוב. שבת שלום
הנושא נעול

אני פה ושם בודק מה קורה פה

התדירות משתנה. בחרתי להגיב פעם ראשונה לפני איזה שבוע, אבל לא מבטיח שזה יקרה הרבה... כי אני אישית נמשך רק למדע בדיוני... ולאחרונה גם לא יוצא לי לקרוא כל כך הרבה, ככה ש... זה משתנה :)

אני פה...

מגיעה פעם בכמה ימים וקוראת מה חדש. אני לא מאילו שכותבים ממש, יותר מהקוראים ונהנים

גם אני מהצופים בלבד

מרלין- זה גבסו

אני עדיין פה. וגם עדיין כותב ומשתתף בתחרויות שונות. שי

כפי שהוא ציין

התוכן לא חשוב

עדיין כאן

מסתכל מדי פעם כדי להתעדכן. אין הרבה זמן להגיב.

מתפקד לפקודתך

אני עדיין צופה פעם במאה שנה גם כותב משהו light

קצת כבוד לזקנים רבותי...

אולי אני לא פה מימי משה רבנו אבל בכל זאת יש באמתחתי אי אילו שנים (3 אם אני זוכר נכון) בפורום, ולמרות שההודעות שלי נעשו נדירות אני עדיין בודק בקביעות את הפורום. היו שלום, ותודה על הדגים! יוסף

אגב התפקדות, היכן ידידתינו שני פ?

שלום עליכם - אמשיך להביא לכם עידכונים בעתיד :)

מישהו אמר שני ולא קיבל?

גם אני עדיין פה, מאוד עסוקה אבל נכנסת מדי פעם.

צופה בלבד

מבקרת פה פעם בשבוע....

גם אני כאן מדי פעם...

האמת... אני כאן לפעמים כדי להתעדכן

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר