אני רק רוצה להבין משהו-

אף אחד לא ראה את ספיידרמן בשביל לדווח לנו איך היה? הייתי בטוח שאני בערך היחיד שעוד לא ראה (אחרי הסופ"ש הגדול בכל הזמנים)...
הנושא נעול

אני אגלה סוד- לא ראיתי שום סרט מהסדרה

אני ראיתי (ספוילר אפשרי)

אתחיל בכך שאומר שאני לא מעריצה גדולה של ספיידי, ראיתי את כל הסרטים כי הלכתי עם אנשים שרצו לראות אותם (חברה שלי ובעלי). לסרט האחרון הלכתי עם בעלי והתחושה שלי הייתה בעיקר שהסרט נורא נורא ארוך! שעתיים וחצי אורכו. הבעיה העיקרית של הסרט הזה הוא שיש בו 3 "רעים". זה ה- מון! ותוסיפו לזה את כל הצרות שיש לספיידי היקר עם נערת חלומותיו. סצינות האקשן היו לעיתים מעט קשות להבנה שכן רובן התרחשו בעת שספיידי ואוייביו היו בנפילה חופשית, היה לנו קצת קשה לעקוב. הסיפור של "וונום"- הדבר השחור למי שלא מכיר, לא זכה להתייחסות מספקת מהבחינה של מי זה ומה זה ומאיפה זה בא, אבל זה איפשר לנו לראות את פיטר פארקר כ"מגניב" ובהתחשב בעובדה שהוא חננה רצינית זה היה קצת מרענן. הכי שימח אותי שסיפורו של הגובלין הירוק בא ליידי סיום כי הוא היה מעצבן פחד ונמאס לי ממשולש האהבה של פיטר- מרי ג'יין- הארי אוסבורן. בקיצור- סרט בסדר. המלצה: תקחו בDVD

לצערי אתה לא היחיד :)

אני גם לא ראיתי - טוב נו... עכשיו לראות סרט בקולנוע זה דבר שאין זמן בשבילו כרגע. ניראה את זה בגירסת הdivx מתי שהוא בעתיד כשייצא ה-DVD אני חושב לצערי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר