חג שמח

חג שמח חברים וחברות פורום יקרים, כפי ששמתם לב בחודשיים האחרונים בקושי הצלחתי להיות כאן (וכפי שאמרתי קודם ,טוב שיש מנהל מוכשר כמו תום, כך שלא דאגתי בנושא הזה). אז בואו נתחיל קצת אחורה... אני וזוגתי יחד כבר כמעט 8 שנים, מזה שנתיים אנחנו כבר מאורסים, אבל כמו כל דבר כמעט אנו לא מרבים לדבר על זה, וגם לא סיפרנו את הדבר למרבית האנשים (רק בחצי שנה האחרונה התחלנו לספר למשפחה המורחבת ולחברים) בחצי השנה האחרונה התחלתי עבודה חדשה, עבודה שתפסה לי את שעות הבוקר עד הערב, (הייתי איתכם בפורום בשעות בוקר מוקדמות - מוחק הודעות ספאם למינהם, ובשעות הערב המאוחרות) בסביבות ינואר התחלנו לשפץ את הדירה שאליה התכוונו אני וזוגתי לעבור לגור, (רק לפני שבועיים וחצי ניכנסו ממש). בערך לפני חודשיים התחלנו להתרוצץ אחרי שסיימתי עבודה בכדי לקנות סלון/מטבח/פינת אוכל חדר שינה ועבודה - כי הדירה הייתה ריקה - לוקח המון זמן והמון כוח. בנוסף לכל אלו, אני מאוד מתכבד לומר כי אני עומד להיות אבא בחודש הקרוב ככל הניראה, ומבחינת נישואים לא יודע עדיין, אנו מנסים לארגן משהו זריז, אבל אם לא נספיק זה לא סוף העולם ונעשה זאת אחרי הכל. כן אני יודע פצצות הפלתי כאן, הזמן שלי ממש קצר, בבית החדש אין עדיין אינטרנט באופן קבוע, אבל היה חשוב לי לעדכן אותכם במה שהולך בחיי בתקופה האחרונה. אני אסיים בברכת חג-שמח רגועה שתהיה לכולכם אני לא עוזב אותכם או משהו כזה, פשוט ייקח לי עוד קצת זמן להתארגן לשיגרה החדשה של החיים שלי. ואפרופו מפגש הפורום, אם אוכל אגיע גם כן :) זה ברור לא? אבל כרגע אני אפילו לא יודע כמה זמן פנוי יהיה לי מחר. אז כל טוב בינתיים ותאכלו הרבה עוגיות מתוקות של פסח
הנושא נעול

אל תדאג אסף+ מזל טוב+ חג שמח+ הודעה משלי

אנחנו לא הולכים לשום מקום, קח הכל באיזי, תארגן את כל מה שאתה צריך ותחזור וכמובן, מזל טוב על האבהות הקרבה...זו החברה המיתולוגית, נכון? זו גם הזדמנות מצויינת לאחל לכולכם חג שמח וכשר, ולהודיע שלא ברור לי כמה זמן אוכל להקדיש לפורום במהלך החג (תוכנית עמוסה), אבל מיד אחרי החג אני ממשיך כרגיל. אם לא הבנתם, אגב, המפגש היה בדיחה של 1 באפריל...אתם יודעים, עשיתי לי מן מסורת בפורום (למיטב זכרוני זו השנה השלישית) ומשום מה תמיד שי החביב נופל בפח שיהיה לכם ליל סדר מוצלח ותזהרו לא להשתכר מכל היין

חג שמח אנשים

ושתהיה לכולנו שנה מאושרת שמחה פוריה והכי חשוב - בריאה ! יאלללה, אני צריך למהר (כדי לתפוס מקומות ישיבה בבית-כנסת). בייי.

חג שמייח לכולם!

ואו אסף, הדהמת אותי עם ההודעה שלך, אני ממש ממש שמחה בשילך ובשביל זוגתך, אני מקווה שהלידה תלך בקלות! תתחדשו על הבית ובקשר לחתונה, זה לא כזה קשה, אני עשיתי את זה פעמיים! (טוב למי שלא הבין בעלי ואני התחתנו בנישואים אזרחיים בהולנד ארץ מולדתו ואז עשינו חתונה בארץ). ו... השנה לא שמתי את הודעת היום הולדת שמח שאני תמיד שמה בשבילך אבל איחלתי לך בלב! :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר