מה דעתכם על- מפגש פורום Live

המדובר הוא על אסרו חג השנה, 10.4 למניין הנוצרים. הרי אף פעם לא עשינו מפגש אמיתי מוצלח (היה אחד שעדיף לשכוח ) נראה לי שהגיע הזמן לדבר כזה. כל מי שירצה לפגוש אותי או את שאר חברי הפורום , יוכל להגיע ביום הנ"ל בשעה שנקבע כאן במשותף למקום מרכזי (או שאני אנדוד לת"א או שתעשו עליה מרוכזת לירושלים המעטירה) ולהצטרף למפגש ססגוני, מלא בידור ושעשועים, באוירה נעימה ופסטורלית (פחות או יותר). מלבד מפגש וכו' (מישהו חוגג מימונה?) אולי נוכל להריץ איזה משחק (לא חייב להיות תפקידים, אפשר גם קלפים או משהו, נגיד מנצ'קין)- הכל נקבע כאן. אז- מה אתם אומרים? תום מרילין מנהל.
הנושא נעול

אני אומר הידד !

אני מגיע מבחינתי- ויש מצב שאני גם גורר את ליהי. בהחלט יכול להיות מהנה ואני גם אוכל להראות לכם את המגזין של "חלומות באספמיה" עם הסיפור שלי :). שי נ.ב: שני חסר לך שאם יהיה מפגש לא תגיעי!! הבנת?

שי

התאריך של ההודעה שלי...

מבחינת תאריך

לא שמתי לב, אבל נראה לי שזה בעייתי קצת- כי באסרו חג אם אני לא טועה הכל עובד כרגי, ואם אני צודק אז זה אל אפשרי מבחינתי. למה שלא נקיים מפגש ביום ראשון או שני?..

שיייייי

התכוונתי לתאריך הלועזי שבו פרסמתי את ההודעה שלי... כאילו 1.4...צחוקים וזה...

אה...... אופס

תום, אתה רשע!

ככה הדלקת את שי! לא יפה! אבל לפחות חיי ניצלו מהאיומים... שי- אני עובדת ביום שלישי אבל "רק" בבוקר!

תום- רשע. אני- תם.

מי החכם ושאינו יודע לשאול?

מה דעתכם על- מפגש פורום Live

המדובר הוא על אסרו חג השנה, 10.4 למניין הנוצרים. הרי אף פעם לא עשינו מפגש אמיתי מוצלח (היה אחד שעדיף לשכוח ) נראה לי שהגיע הזמן לדבר כזה. כל מי שירצה לפגוש אותי או את שאר חברי הפורום , יוכל להגיע ביום הנ"ל בשעה שנקבע כאן במשותף למקום מרכזי (או שאני אנדוד לת"א או שתעשו עליה מרוכזת לירושלים המעטירה) ולהצטרף למפגש ססגוני, מלא בידור ושעשועים, באוירה נעימה ופסטורלית (פחות או יותר). מלבד מפגש וכו' (מישהו חוגג מימונה?) אולי נוכל להריץ איזה משחק (לא חייב להיות תפקידים, אפשר גם קלפים או משהו, נגיד מנצ'קין)- הכל נקבע כאן. אז- מה אתם אומרים? תום מרילין מנהל.

אני בעד!

אני בירושליים באיסרו חג. אם זה שם דברו איתי בפלא' 0526622890

תום- רשע. אני- תם.

מי החכם ושאינו יודע לשאול?

איכפת לך אם אני אהיה החכם?

אז מה נסגר? איפה זה? יוסף.

ושוב תום מוכיח לחברי הפורום את רשעותו הנצחית

שזה חבל, כי דווקא יכל להיות ממש נחמד לעשות מפגש פורום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר