ריכוז מידע על הספר האחרון של "הארי פוטר" *עדכון י' ניסן*

תאריך יציאה- 21 ביולי, 2007, בשעה 12:01 בבוקר. יקרא באנגלית- Harry Potter and the Deathly Hallows השם העברי עוד לא סגור. הספר יכלול 784 עמודים. הארי לא ימות. המילה האחרונה בספר האחרון היא "צלקת". עטיפת הספר: http://tinyurl.com/2yykby על מי שיש לו פיסת מידע נוספת- יותר ממוזמן לשרשר אותה להודעה הזאת.
הנושא נעול

לאאא!!!!

אתה בטוח שהוא לא מת? בטוח? האין תקווה בעולם הזה?

תודה!

תודה על המידע... רק שאלה, מאיפה לקחת את המידע? יש לי אתר על הארי פוטר אז אולי אוכל לקחת משם משהו... ו ambaron למה אתה רוצה שהארי ימות? אני מסכים שהוא קצת מטומטם לפעמים אבל זה יהרוס את הסדרה אם הוא ימות...

הארי חייב למות! (אזהרה: קצת ספויילרים)

לא!!! ההסבר הוא כזה- עברנו כבר שישה ספרים של הארי סובל בחופש-> משהו קורה-> הארי מגיע להוגוורטס -> דברים רעים ממשיכים לקרות -> חושדים במישהו -> זה לא הוא -> קליימקס דרמטי -> קרב מותח -> הטובים מנצחים -> סוף טוב הכל טוב (או משהו בסגנון). אם הארי יחיה, כל הסדרה תקבל חותמת סופית אמריקאית ודביקה של סדרה שבה החיים יפים והעולם מושלם (כמעט. בכל זאת סיריוס מת). תחשוב על זה בהיגיון- בעולם האמיתי הארי לא ישרוד. אין לו מקום בעולם שאין בו וולדמורט לנצח וסנייפ לשנוא, ורציחות לנקום. מה הוא יעשה אחר כך? תן לי לנחש. יתחתן עם ג'יני, יעבור לגור ב-Godric's Hollow ואיכשהו יתקבל לאקדמיה להילאים. הדוויג תמצא לה ינשוף ויחד הם יצודו עכברים ומיני צפרדעים לגוזלים הקטנים והחמודים שלהם. רון והרמיוני יבואו לבקר לכוס תה של יום ראשון. צהובונים זולים יפרסמו דרך קבע תמונות בלעדיות של "המושיע" משוטט עם אשתו והילדים (חמושים משקפי שמש, כמובן) במסע קניות בסמטת דיאגון. אה כמובן, ואיך שכחתי? אחרי כמה שנות השתפשפות בעלית מוסד החוק והסדר, הוא יפרוש (כמובן, רק למראית עין), ילמד הגנה נגד כוחות האופל וכעבור שנים מספר יעבור לנהל את הוגוורטס. והם יחיו להם בעושר ובאושר, יכתתו חרבותם לאתים וחניתותיהם למזמרות ולא ידעו עוד מלחמה- ממש כאילו לא צמח כאן אדון אופל מעולם. איכס.

האמת

אני ממש לא זוכר... אבל קראתי איפהשהו שרולינג סיפרה שהיא לא עומדת להרוג את הארי ...או שזה היה על הספר השישי? אני רואה שלא ידעתם אז אולי הייתה פה פשלה. מקסימום תקחו את זה כהימור במקום עובדה

הארי חייב למות! (אזהרה: קצת ספויילרים)

לא!!! ההסבר הוא כזה- עברנו כבר שישה ספרים של הארי סובל בחופש-> משהו קורה-> הארי מגיע להוגוורטס -> דברים רעים ממשיכים לקרות -> חושדים במישהו -> זה לא הוא -> קליימקס דרמטי -> קרב מותח -> הטובים מנצחים -> סוף טוב הכל טוב (או משהו בסגנון). אם הארי יחיה, כל הסדרה תקבל חותמת סופית אמריקאית ודביקה של סדרה שבה החיים יפים והעולם מושלם (כמעט. בכל זאת סיריוס מת). תחשוב על זה בהיגיון- בעולם האמיתי הארי לא ישרוד. אין לו מקום בעולם שאין בו וולדמורט לנצח וסנייפ לשנוא, ורציחות לנקום. מה הוא יעשה אחר כך? תן לי לנחש. יתחתן עם ג'יני, יעבור לגור ב-Godric's Hollow ואיכשהו יתקבל לאקדמיה להילאים. הדוויג תמצא לה ינשוף ויחד הם יצודו עכברים ומיני צפרדעים לגוזלים הקטנים והחמודים שלהם. רון והרמיוני יבואו לבקר לכוס תה של יום ראשון. צהובונים זולים יפרסמו דרך קבע תמונות בלעדיות של "המושיע" משוטט עם אשתו והילדים (חמושים משקפי שמש, כמובן) במסע קניות בסמטת דיאגון. אה כמובן, ואיך שכחתי? אחרי כמה שנות השתפשפות בעלית מוסד החוק והסדר, הוא יפרוש (כמובן, רק למראית עין), ילמד הגנה נגד כוחות האופל וכעבור שנים מספר יעבור לנהל את הוגוורטס. והם יחיו להם בעושר ובאושר, יכתתו חרבותם לאתים וחניתותיהם למזמרות ולא ידעו עוד מלחמה- ממש כאילו לא צמח כאן אדון אופל מעולם. איכס.

מה שהיא אמרה

כמובן, יש להוסיף שתהיה ארוחת סיום גדולה. זה דווקא חלק מוצלח. אוכל זה טוב :)

הארי פוטר כפרודו באגינס

אני כבר רואה את עבודת התזה שלך

הוא לא ימות

כי זה לא ריאלי מכמה סיבות: א. הוא דמות ראשית בספר ילדים - ונכון שזה כבר הרבה יותר מספר ילדים, אבל עדיין זה נכנס לקטגוריה הזו כי בכל זאת מדובר בילדים-בני נוער וזה משפיע גם על כל ההתעסקות מסביב ועל אופי הסדרה.ובספרי ילדים הגיבור הראשי לא מת. ב. הוא רווחי מידי ליותר מגורם אחד בעולם העסקי/כלכלי של ימינו. אם הוא ימות לא תהייה אפשרות לספרי המשך מעבר ללימודים בהוגוורטס- אז מהבחינה הזו אני מאמין שגם יש שיקולים רבים, ואולי אפילו דרישה מלמעלה. ג. אני לא רואה ממש סיבה למה הוא צריך למות ואיך זה יתרום- אז מה אם יהיו לו חיים מאושרים בסופו של דבר- מגיע לכולנו לא? ההסבר היחיד שנשמע לי כסיבה להרוג אותו הוא זה: וולדמורט בטוח ימות, ואפשר לומר שהארי לא יכול להתקיים בעולם הזה ללא וולדמורט שמהווה כוח נגד (כמו השרביטים שלהם ועוד כל מיני אנלוגיות בניהם). אז לפי התיאוריה הזו אם וולדמורט ימות אז גם הארי יצתרך למות כי הם מתקיימים כל שניהם בחיים. (למרות שהסתירה לתיאוריה הזו היא שוולדמורט התקיים עוד הרבה לפני שהארי נולד- אבל! כנגד אפשר לומר שהארי הגיע במקום ההורים שלו כדי להיות הכוח מול וולדמורט? מעניין). ולסיום :) נחכה ונראה, לא נשאר עוד יותר מידי זמן. שי

הסופרת אמרה שהוא לא ימות...

אה, ואני לא חושבת שתנשמות וינשופים יכולים לעשות גוזלים אחד עם השני.

מה שהיא אמרה

ואני חושבת...

אני חושבת שהארי לא ימות, זה יהיה מוזר מדי. עם זאת, רולינג אמרה פעם שהיא איננה פוחדת להרוג דמויות מרכזיות. לדעתי הספר עשוי להגמר בכך שהארי וחבריו משמידים את וולדמורט במאמץ משותף ומישהו מהחברים נהרג בתהליך (נאמר- רון) ואז יש לנו ניצחון שנגבה במחיר כבד. והרמיוני הופכת לרווקה זקנה שמלמדת בהוגוורטס (כמו פרופ' מקגונגל). בקיצור מן סוף טוב אבל עצוב שכזה... תכלס, אני מעדיפה שכולם יחיו ובכייף, החיים מספיק קשים ;-)

הארי פוטר כפרודו באגינס

אני כבר רואה את עבודת התזה שלך

"הארי פוטר כפרודו באגינס"

זה דווקא רעיון בכלל לא רע, כי אם תזכור מה קרה לפרודו בסוף של שר הטבעות, הרי שמדובר באנטי-קליימקס עצבני. לכל אלה שלא קראו את שה"ט ולא רוצים שאקלקל להם את הסוף, אנא הפסיקו לקרוא עכשיו. הרי בסוף של שה"ט פרודו באגינס חוזר לביתו מכובד אך עקוץ דקור ונשוך (כדבריו) ולמעשה, החברים הצערים הם אלה שזוכים לתהילה. האם זה מה שיקרה להארי פוטר? רון הרמיוני יהיו אלה שישמידו את וולדמורט והארי ידחק לשוליים רק כדי שמשאלתו רבת השנים תתגשם? הוא יהיה סתם אחד רגיל. ואם נהיה מחמירים ממש, הוא יעבור לחיות מבודד היכן שהוא, לא נגיש ורחוק (כמו פרודו שעזר עם כל ה"בכירים" לנומינור). אז תחשבו על זה...

ריכוז מידע על הספר האחרון של "הארי פוטר" *עדכון י' ניסן*

תאריך יציאה- 21 ביולי, 2007, בשעה 12:01 בבוקר. יקרא באנגלית- Harry Potter and the Deathly Hallows השם העברי עוד לא סגור. הספר יכלול 784 עמודים. הארי לא ימות. המילה האחרונה בספר האחרון היא "צלקת". עטיפת הספר: http://tinyurl.com/2yykby על מי שיש לו פיסת מידע נוספת- יותר ממוזמן לשרשר אותה להודעה הזאת.

והנה העטיפה פלוס ה-S המסתורית

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3382758,00.html

מה שהיא אמרה

אני אוהב הארי פוטר!!

ונראה לי שהוא לא ימות. ואני מחכה לסרט הבא של הארי פוטר:הארי פוטר ומסדר עוף החול. ואפשר גם לכתוב סדרה חדשה:הארי פוטר בטיול אחרי סיום לימודים וקרב ניצחון נגד וולדמורט(בהודו). שם די ארוך לא.

אורי פוטר

ראיתי את: הארי פוטר 1 הארי פוטר 2 הארי פוטר 3 הארי פוטר 4 הארי פוטר 5 את האיסי שלי: 329787527 לא יודעת למה?! להית' אהההה אופס... לא ניראה לי שהוא ימות!!!!

ואני חושבת...

אני חושבת שהארי לא ימות, זה יהיה מוזר מדי. עם זאת, רולינג אמרה פעם שהיא איננה פוחדת להרוג דמויות מרכזיות. לדעתי הספר עשוי להגמר בכך שהארי וחבריו משמידים את וולדמורט במאמץ משותף ומישהו מהחברים נהרג בתהליך (נאמר- רון) ואז יש לנו ניצחון שנגבה במחיר כבד. והרמיוני הופכת לרווקה זקנה שמלמדת בהוגוורטס (כמו פרופ' מקגונגל). בקיצור מן סוף טוב אבל עצוב שכזה... תכלס, אני מעדיפה שכולם יחיו ובכייף, החיים מספיק קשים ;-)

כמה דברים...

רולינג אמרה שהיא תהרוג שתי דמויות מרכזיות ונראה לי שלפחות אחת מהן תהיה רון משתי סיבות: 1.הוא דמות מרכזית 2.הרמיוני לא יכולה למות כי היא עזרה להארי בכול מיני מצבים ובעלדיהה פשוט אין לו סיכוי בקשר למוות של הארי אם היא הייתה הורגת אותו <בניגוד להצהרותיה> היא הייתה יכולה להוציא כול מיני ספרי המשך בנושא של מי יהיה הארי הבא מי יעצור את וולדמורט וכדומה אבל כנראה שהיא רוצה סוף "שמח" לפחות חלקית
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר