לקראת הקמת אתר על דרקונים

אני חובב דרקונים מאז שאני מכיר את עצמי ואני רוצה להקים אתר לכבודם יש לי את איפה, ואני יודע מעט על הקמת אתרים, אני לא גרפיקאי אלא רק יודע לבנות. אני כותב פה לפני ההקמה מכמה סיבות: א. אני אשמח לעזרה בכיוון איך יראה האתר. ב. אשמח לגרפיקאי שיעצב לאתר. ג. אשמח לחומר מקצועי ותמונות בשביל האתר. ועוד ועוד ועוד. התלבטויות קטנות, אני חשבתי על מערכות מוכנות, מצד אחד הם קלות להתקנה ובאות עם כל מיני כלים שיכולים לעזור לפיתוח האתר מצד שני הם לא ממש מרשימים מבחינת מראה. התלבטות שניה וקריטית, האם יש חובבי דרקונים כמוני? על זה בעיקר יעמוד האתר. אשמח לתגובות והצעות פה או באימייל, תודה מראש.
הנושא נעול

בזמנו

כמעט עשיתי בתיכון עבודה באנגלית על דרקונים, יש הרבה חומר באינטרנט. אבל הצדקה לאתר ישראלי...אני לא כ"כ בטוח שיש, מאד מאד אשמח אם תפתיע אותי.

כמה תמונות

לפני כמה חודשים ראיתי בפורום מד"ב ופנטזיה באתר "פרש" אשכול אם הרבה תמונות של דרקונים... לאחר פשפוש קצר בפורום מצאתי את האשכול והבאתי את הקישור...

צר לי חביבי

מדובר כאן בהפרות זכויות יוצרים אני לא יכול להתקין ככה תמונות של יוצרים, זה לא חוקי למצוא תמונות של דרקונים זה לא בעיה, הבעיה היא למצוא תמונות שהן מורשות להעתקה.

ויותר מזה

כמות השטויות שנאמרת בקישור ההוא פשוט מזעזעת (טרייסי היקמן. בחורה. נו, באמת).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר