רגע של נוסטלגיה: WIZ

במקרה הגעתי לדף הוויקי הבא: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%99%D7%96 ונזכרתי באותו עיתון מופלא שיום אחד פשוט נעלם, עוד מישהו זכה לקרוא אותו? אז בזמנו עברתי לתחליף שלו (קליק) אבל מעולם לא מצאתי תחליף ראוי באמת...אולי אתם מכירים?
הנושא נעול

כמובן.

אפילו הייתי מנוי עליו לשמך כמה שנים

אכן בהחלט

לא מנוי אבל קניתי בכל חודש. אי שם באחד הארגזים אמורה להמצא חבילה נאה שמכילה את מרבית הגליונות... (למכירה ?) אחד הקטעים המשעשעים היה הפינה של מורגן לה פיי שכתב ערן בן סער. 007

אני תמיד הייתי קורא אותו בספריית ביה"ס

בהפסקות או כשהיינו מבריזים משיעורים. וגם לאחי היו כמה חוברות של המגזין- באמת היה מגזין נהדר. אני בכלל מתגעגע לתקופה שכל מה שהעסיק אותי היה משחקי מחשב..נו מילא. שי

אני חושב שאיפשהו בבויידם אפשר יהיה למצוא את כל העיתונים האלה אצלי...

בטח שקראתי אותו, זה היה עיתון איכותי פעם לפחות, עד אשר לאט לאט נטש את משחקי התפקידים יותר ויותר ועבר אחוז גבוהה יותר של התמקדות במשחקי מחשב. בטח בפינה של מורגן לה פיי היתה מהחביבות ביותר, והיו פינות שונות שנתנו הרבה טיפים, רעיונות לשידרגוים למשחקי תפקידים, בהחלט נוסטלגיה, לא היו ממש הרבה עיתונים חזקים בתחום, היום למיטב ידעתי יש בעיקר מגזינים באינטרנט שעוסקים בנושאי משחקי התפקידים, אבל עיתון ממשי חי קיים שזכה להגיע לאותה רמה של וויז בזמנו - לא חושב שיש מממש משהו כזה, ואם קיים תרגישו חופשי לתקן אותי או לפרסם עיתונים קיימים שכאלה בכדי שאולי כן יזכו לחשיפה מתאימה אם לא זכו לה עד כה, (חוץ מזה שעכשיו 5 בבוקר ואני מסטול מעייפות ולא ממש מרוכז, אז כל טעות בעובדות שכתבתי אני מאשים את העייפות שנפלה עלי כאן).

אכן בהחלט

לא מנוי אבל קניתי בכל חודש. אי שם באחד הארגזים אמורה להמצא חבילה נאה שמכילה את מרבית הגליונות... (למכירה ?) אחד הקטעים המשעשעים היה הפינה של מורגן לה פיי שכתב ערן בן סער. 007

מורגן, או מורגן......

בהחלט עיתון מעולה היה וויז. אם אני לא טועה ערן המשיך את הפינה של מורגן בדימונס אנדר דה סינק (מגזין אונליין), אבל אין לי שמץ של מושג מה קורה עם זה היום... שווה בדיקה אולי

מריח את הפרחים מלמטה, לצערי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר