סיימתי זה עתה את 21&22 של הכישור...

אז הנה הסקירה: עושה רושם שרוברט ג'ורדן ( מי יתן ויחיה לעד) מבין שאין לו עוד הרבה לחיות אז הוא מתחיל לסגור הרבה קצוות בקצב מטורף. טרמון גא'ידון מתקרב. ורנד ממשיך לקבץ ממלכות סביבו, ומנסה אפילו לכרות ברית עם הסינצ'נים. לאוס תרין ממשיך לדבר בראשו של רנד ואפילו עוזר לו לפעמים. עוד כישורים אבודים מתגלים. המתים מסתובבים בעולם וערים מהעבר צומחות ונמסות בשניות. פרין ממשיך לנסות להציל את פייל ואפילו כורת ברית עם צבא סינצ'ני כדי לנצח את השאידו. מאט ממשיך לנסות להתרחק מהסנצ'נים ובמקביל לשמור על טואון ליידו. אגווין מוחזקת כחניכה אסירה במגדל ומנסה לעורר מרד באלאידה. אליין מנסה להשיג את כס האריה תוך כדי מלחמה בבתים שנגדה וההריון שלה. כללית נראה שרוברט ג'ורדן מנסה לסיים את הסידרה בספר ה13 או ה14. למרות שציפיתי לעוד 10 ספרים אני לא מאוכזב. הספרים יפסיקו להיות משעמים ויתחילו להתמלא בעלילה. לי כבר נמאס לקרוא 3 פרקים ברצף על אגווין שמנסה לשכנע את המועצה שצריך עוד אוכל. השיעמום נגמר. נקודה מעצבנת: נראה שהחליפו את המתרגם. הרבה שמות ומושגים שונו או שינו אותיות ומאוד מעצבן לקרוא את הספרים ככה. אז קריאה מהנה. לכל מי שמתכוון להמשיך. אני אישת ממליץ. יום טוב. יוסף.
הנושא נעול

ספויילרים...

אגווין מנסה לגרום מרד במגדל נגד אלאידה וממשיכה להכריז בציבור שהיא האמרלין החוקית. אליין נלקחת בשבי ע"י אחיות שחורות ובירגיט מצילה אותה. מאט ממשיך לחמוק מסנצ'נים ובנתיים מגלה את החידה של אלודרה ומגלה שהיא בונה סוג של תותחים המבוססים על משגרי הזיקוקים. בסוף הספרים מאט וטואון מתחתנים. והם מגלים שכל המשפחה המלכותית הסינצ'נית כולל הקיסרית נרצחים ע"י סמיהארג וטואון הופכת לקיסרית. מועצת המורדות מגלה שחלימה ודלנה הן ידידות אופל אבל בנתיים הן נעלמות. רנד מנסה לכרות ברית עם הסינצ'נים ומצליח ללכוג את סמיהארג ובאותו זמן מאבד את ידו השמאלית. לאוס תרין מצליח להשתלט על סאידין בזמן מתקפה ומשמיד בדרכים מאוד יעילות אלפי טרולוקים. מאט ותום מגלים שמוריין לא מתה וחושבים איך להציל אותה. פרין מציל את פייל. יום טוב. יוסף.

אחלה...אני מת לקרוא

המריחות המשעממות שהתחילו מאזור ספרים 7-8 עד 16-17 בהחלט הסתיימו, ספרים 18 והלאה חזרו לרמה המקורית (והטובה) של ג'ורדן, וכפי שאתה אומר, השמועות אומרות שגורדן מתקדם לסיום. נשאר לי רק לחכות שהספרים יגיעו לספריה...

כמה מנהלים יש לפורום הזה ?

הקלקה קלילה

על שם הכותב הייתה שולחת אותך לדף ההודעות שלי, הסיפור הוא שיש ליוסף בעיה במחשב ממנו הוא עובד ולכן הוא ביקש שאפרסם בשמו. דטס אול.

סיימתי זה עתה את 21&22 של הכישור...

אז הנה הסקירה: עושה רושם שרוברט ג'ורדן ( מי יתן ויחיה לעד) מבין שאין לו עוד הרבה לחיות אז הוא מתחיל לסגור הרבה קצוות בקצב מטורף. טרמון גא'ידון מתקרב. ורנד ממשיך לקבץ ממלכות סביבו, ומנסה אפילו לכרות ברית עם הסינצ'נים. לאוס תרין ממשיך לדבר בראשו של רנד ואפילו עוזר לו לפעמים. עוד כישורים אבודים מתגלים. המתים מסתובבים בעולם וערים מהעבר צומחות ונמסות בשניות. פרין ממשיך לנסות להציל את פייל ואפילו כורת ברית עם צבא סינצ'ני כדי לנצח את השאידו. מאט ממשיך לנסות להתרחק מהסנצ'נים ובמקביל לשמור על טואון ליידו. אגווין מוחזקת כחניכה אסירה במגדל ומנסה לעורר מרד באלאידה. אליין מנסה להשיג את כס האריה תוך כדי מלחמה בבתים שנגדה וההריון שלה. כללית נראה שרוברט ג'ורדן מנסה לסיים את הסידרה בספר ה13 או ה14. למרות שציפיתי לעוד 10 ספרים אני לא מאוכזב. הספרים יפסיקו להיות משעמים ויתחילו להתמלא בעלילה. לי כבר נמאס לקרוא 3 פרקים ברצף על אגווין שמנסה לשכנע את המועצה שצריך עוד אוכל. השיעמום נגמר. נקודה מעצבנת: נראה שהחליפו את המתרגם. הרבה שמות ומושגים שונו או שינו אותיות ומאוד מעצבן לקרוא את הספרים ככה. אז קריאה מהנה. לכל מי שמתכוון להמשיך. אני אישת ממליץ. יום טוב. יוסף.

חובבנות

גם אם החליפו מתרגם, הייתי מצפה שלפחות יטרח לקרוא את התרגומים הקודמים בסדרה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר