כל העולם מדבר על זה... ספיידרמן חוזר

לא, לא עכשיו, רק במאי שנה הבאה, אבל כעת שוחרר הטיזר הראשון לסרט השלישי בסדרת הסרטים המאד מצליחה, יש שיאמרו סדרת סרטי הסופר-גיבורים המוצלחת ביותר. סרטי "ספיידרמן" הצליחו להיות מעבר לעוד סרט פעלולים טפשי על יצור עם כוחות על אנושיים (כדוגמת אינספור סרטים מגוחכים), ולכן גם זכו להצלחה כבירה (מלבד האהדה הבסיסית לה זוכה ספיידי בכל מקרה), וכך גם מסתמן לגבי הסרט השלישי, לא סתם גארבג’, אלא עלילה עמוקה ומרתקת. הטיזר הצליח להסיט לכמה דקות את תשומת הלב של כולם מג'ק ספארו שחוזר אל המסכים בעוד כמה ימים... http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/spider-man_3/
הנושא נעול

ספיידרמן לעומת...

בשונה מסופרמן החנעבץ הטרחני, אני אוהב את ספיידי, ולמרות שדרדוויל היה צריך להיות דומה, הוא לא, אלא סתם נקץ. למה באמת יש אהדה כזאת לדמותו של ספיידרמן? האם יש עוד גיבורי על שאתם מסמפטים? או שאין כזה דבר גיבור על עם אישיות מפותחת יותר משל עציץ? ושאלת בונוס: ניאו הוא גיבור על?

עוד קצת על הסרט...

תמונות מהצילומים: http://www.manyhighways.com/photoblog/20060610.php עוד תמונו+ סרטון וידאו מהצילומים http://spiderman3cleveland.blogspot.com/

ספיידרמן לעומת...

בשונה מסופרמן החנעבץ הטרחני, אני אוהב את ספיידי, ולמרות שדרדוויל היה צריך להיות דומה, הוא לא, אלא סתם נקץ. למה באמת יש אהדה כזאת לדמותו של ספיידרמן? האם יש עוד גיבורי על שאתם מסמפטים? או שאין כזה דבר גיבור על עם אישיות מפותחת יותר משל עציץ? ושאלת בונוס: ניאו הוא גיבור על?

ספיידי הגיבור שלי

מאז ומעולם מגיל צעיר ביותר עד היום, ספיידרמן הגיבור הכי אהוב עלי מכל גוון גיבורי-העל הקיימים האחרים. ואני מאוד מחכה כבר לסרט הבא בתור בסידרה של ספיידרמן- מעניין מתי יכניסו את וונוםvenom לעלילת הסיפור :)

אצלי יהיה וישאר לתמיד סופרמן (אני זוכר את הספר עליו בילדות)

כשהייתי בערך בכיתה ג' ראיתי באחד ממדפי הספרים בספריה את הספר עב-הקרס על סופרמן. רמת הספר היתה למבוגרים בכלל ולא לילדון בכיתה ג'. אבל לא אשכח אותו, הוא היה לבן ועליו התנוססה דמות חלומותיי. לאחר שראיתי את הסרט כולם אמרו לי לקרוא את הספר מאחר והוא הרבה יותר מפורט מהעלילה בסרט הראשון. עד היום לא זכיתי לזה...

ספיידרמן לעומת...

ברור שכן.

כלומר, ראה את זה ככה - הוא נלחם, יש לו כוחות על בעולם בו הוא נלחם. במטריקס, וכשהוא נלחם בעולם האמיתי, בסוף גם שם. מ.ש.ל. וארחיב ואומר, שאם באטמן הוא גיבור על, אז קל וחומר ניאו.

ספיידי הגיבור שלי

מאז ומעולם מגיל צעיר ביותר עד היום, ספיידרמן הגיבור הכי אהוב עלי מכל גוון גיבורי-העל הקיימים האחרים. ואני מאוד מחכה כבר לסרט הבא בתור בסידרה של ספיידרמן- מעניין מתי יכניסו את וונוםvenom לעלילת הסיפור :)

נראה שונום כבר מגיע לפי הטריילר (ל"ת)

אני לרוב משתדל להימנע מטריילרים :)

כדי לא לתת לי שום אינפורמציה :) כדי להיות הכי מופתע. אבל מגניב :)

נראה שאת ונום משחק טופר גרייס

השחקן של "מופע שנות השבעים". אם זה לא הזוי, אני לא יודעת מה כן.

נראה שונום כבר מגיע לפי הטריילר (ל"ת)

בטריילר רואים רק את השיתופן

לפני שהוא התחבר לאדי ברוק כדי ליצור את ונום. או שאני מפספס משהו?

צודק אבל..

אכן בטריילר רואים רק את השיתופן שמתחבר לספיידי אבל אני מניח שאדי ברוק בדרך. לא יראו אותו בפרומו כי מי יודע מי זה.... :)

fair enough

נראה שאת ונום משחק טופר גרייס

השחקן של "מופע שנות השבעים". אם זה לא הזוי, אני לא יודעת מה כן.

כמו שכתבתי במערכת פורומים אחרת בתגובה להודעה דומה

אני לא מצליח לדמיין שחקן פחות מתאים לשחק את אדי מאשר הבחור של שנות השבעים. מצד שני, אמרתי את אותו דבר על טובי מגוויר ועל פיטר פארקר. מצד שלישי, גם אחרי שני סרטים, טובי מגוויר עדיין מצליח לעצבן אותי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר