פורום משחקי תפקידים חיים שלנו מתחדש

הרשו לי להזמין אותכם לבקר תכופות בפורום משחקי תפקידים חיים, שנכון להיום נימצא תחת הפורום שלנו. הגישה אליו בלינק האדום למעלה, תחת כניסה למיני פורום או בלינק הבא http://community.walla.co.il/?w=/520/2765 (וכן בלינק למטה שמצורף) מה הם משחקי תפקידים חיים? ,איך זה מתנהל? איך להצטרף? לשאול שאלות , לקבל עידכונים - כנסו... כל פעם תגלו דברים חדשים נוספים שנוספו לפורום ,מאמרים/תמונות/הודעות... כנסו ולא תתאכזבו , וברכות למנהל החדש אסף פובונזק מנהל קטגוריית מד"ב ופנטסיה
plate001.jpg
hells angels.jpg
הנושא נעול

שלום לכולם,

משחקי תפקידים חיים הוא תחום פורח בארץ ואני מאמין שהוא צריך במה ראויה בפורטל כמו וואלה. אם מישהו מכם רוצה לשאול שאלות על התחום, להבין מה זה אומר, אני מזמין אותכם להיכנס לפורום. בקרוב אני אעלה מאמרים ושאר מטעמים לפורומים, בנתיים התכנים עברו רענון ראשוני והם לאט לאט יתחילו לגדול. במידה ולמישהו יש תוכן שהוא היה רוצה לתרום לפורום אני אשמח להעלות אותו. כרגע הייתי רוצה לראות יותר דיונים. יום טוב דורון

לז'אנר הזה אני בכלל לא מצליח להתחבר

משחקי הקוביות נראים לי אישית יותר מהנים וכיפים מאשר להתחפש ולשחק תפקיד חי. מה כיף בזה זה נראה לי יותר מידי מטופש וילדותי כמו אותם ילדים בגן שמשחקים בארגז חול. לעומת זאת משחקי התפקידים עם הלוחות והקוביות והדמויות המיניאטוריות מאתגרות יותר ומפעילות מחשבה. אם כבר אז אולי ניתן להפוך את זה להצגה בפני קהל כמו שהיו עושים פעם בימי הביניים. תארגנו הצגה עם עלילת פנטזיה וכך יהיה לזה טעם ונופך מסויים כאשר מציגים זאת בפני קהל וזה יכול גם לעניין יותר מאשר לשחק עם עצמיכם. ושוב, אל תכעסו על דעתי כי היא אישית :)

פיספסת את הנקודה - ואני מזמין אותך להמשיך את הדיון בפורום משחקי תפקידים חיים

לא פעם רצית באמת להרגיש איך זה להילחם כנגד יצורים, להניף חרב, להטיל לחשים... רק במשחקי תפקידים חיים - אפשר באמת למקסמם את ההכי דיפ רולפליינג שאפשר, כשאתה כולך הופך לדמותך, את פגמי התיפוארה אתה משלים בדימיונך. איך לך מושג איזה הרגשה זאת כשאתה חוזר ממשחק שכזה , קשה להסביר ...אבל זה מקובל יש בגדול אולי 30% משחקני התפקידים שאוהבים את הרעיון, וזה כלל אינו ילדותי. אם משחקים בסגנון מו"ד חי , ולובשים שיריונות ,מגנים ,חרבות ניכנסים לקרב - וחיים את העולם מבפנים - קשה לתאר במילים את החוויה... יש גם כמובן גם משחקי תפקידים חיים - מיליטנטיים - שאתה משחק בהם לרוב חייל בצבא של עולם הפנטסיה...וזה מזכיר בצורה קלה מלחמות רובי-צבע, רק שלזה יש גם סיפור ומעשה , והרבה יותר כיף לדעתי לסייף . אם תירצה אני אשמח לספר יותר חוויות שהיו לי במשחקים...אבל נעשה זאת במקום הראוי לו. נ.ב יש גם משחק תפקידים חיי, שרץ כבר מספר שנים שמבוסס על ה- VTM -שיטת הערפדים ועולם האפילה של חברת הזאב הלבן, וזה משחק מאוד פוליטי...ומזכיר ברמה מסויימת גם משחק ביתי... אבל תאמין לי כשאתה באמת לבוש כמו הדמות..אתה מרגיש שאתה משחק את הדמות שלך בצורה אמינה יותר... ולי לפחות מאוד חשוב לשמור על משחק תפקידים אמין עד כי יוכלו לבלבל זמנית בינך לבין דמותך. אז בקיצור -נמשיך את הדיון בפורום שם, וכולם מוזמנים לבוא לשאול שאלות וכל מה שאתם רק רוצים/רוצות. נ.ב נוסף:) הידעת שמספר הבנות שמשחקות משחקי תפקידים חיים קרוב יותר ל-40% מכלל שחקני התפקידים החיים :) כאשר במשחקי תפקידים רגילים - המספר הזה יותר שואף ל-10%-15% במקרה הטוב ..נקודה למחשבה ונושא דיון חדש ...שוב - בפורום משחקי תפקידים חיים . אסף.

תפתח עץ בפורום משחקי תפקידים חיים

שם אני בטוח אגיב, גם אם אתה חושב על "להיכנס" בתחום, מאוד יכול להיות שנראה לך אחרת ואם לא לפחות נהלנו דיון. יום טוב דורון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר