יום הולדת שמח ל אסף!

מזל טוב ידידי! מקווה שאתה חוגג בכיף! הרבה אושר ועושר ובהצלחה בכל! מקווה שנמשיך להנות מנוכחות בפורום עוד שנים רבות! שני
הנושא נעול

יש דברים שלא משתנים

למשל אסף פובונזק בוואלה מזל"ט

דוגרי. מזל טוב

יום הולדת שמח ל אסף!

מזל טוב ידידי! מקווה שאתה חוגג בכיף! הרבה אושר ועושר ובהצלחה בכל! מקווה שנמשיך להנות מנוכחות בפורום עוד שנים רבות! שני

מזל טוב אסף !!!

ושני- גם לך יש יום הולדת, לא כן? נולדתם באותו יום. אז יום הולדת שמח גם לך שני !! :) רק למקרה ש... שי

דוגרי. מזל טוב

מזל טוב נוסף !

היא חזרה! הדר כאן. שי

היא תמיד הייתה כאן רק שעכשיו היא נורא עסוקה.

מזל טוב אסף !!!

ושני- גם לך יש יום הולדת, לא כן? נולדתם באותו יום. אז יום הולדת שמח גם לך שני !! :) רק למקרה ש... שי

אתה צודק

אכן זהו גם יום הולדתי. היה לי יום ממש כייף ונחמד. תודה רבה!

היא תמיד הייתה כאן רק שעכשיו היא נורא עסוקה.

אני אצטרף עם אחוליי מזל"ט לבבים לשניכם

תודה רבה רבה רבה , תודה שני שזכרת

למרות שלך זה דיי קל ליזכור אה..?:) מזל טוב גם לך. מצטער על האיחור, חברתי המתוקה לקחה אותי לנופשון קצר, קח שנעדרתי כמעט יומיים :) היה לי אחלה חגיגה, כבר לא כזה מבאס להיות זקן בן 28. תודה לכולם , לכולכם , וגם להדר שחזרה לכתוב קצת ,גם אם זה רק שורה וחצי :) טוב לדעת שאת עוד איתנו. אז שוב תודה, אני דיי עייף ,חזרתי לא מזמן, אני הולך לנוח, אולי לישון . צ'או נדבר מחר :) תודה

בכיף!

נופשון הא? אני יצאתי עם יקירי למסעדה בצהריים. ובערב :) עוד שנתיים 30.. השעון הביולוגי שלי צועק!

צועק אה....

שיהיה בהצלחה :)

מזל טוב ידידי ותמשיך להיות אחלה מנהל פורום. cheers

יום הולדת שמח ל אסף!

מזל טוב

מזל טוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר