רומח הדרקון - פשוט חייב להיאמר...

כל מה שבא אחרי טרילוגיית התאומים מבחינה כרונולוגית פשוט הרס את היופי של הסדרה הזו!!!! אני זועק זאת כבר שנים וסתם רציתי לפרוק זאת!!! פשוט זוועה איך בשביל כסף או מתוך דשעמום המשיכו לכתוב את עלילות הרומח כאשר לכל קוראי הרומח האמיתיים שגדלו על הרשומות והאגדות ונהנו גם משישיית המפגשים ברור שהסוף היה ברגע שנסגרה דלת האביס על רייסטלין...
הנושא נעול

האם זה אתה גאלאן ידידי הותיק ?

אד**ן ? בגדול - נכון. בעיקר כי כל מה שנכתב אחרי כן (כרונולוגית) כבר לא מספר על הגיבורים המקורים אלא על "הילדים של". כבשן הנשמה ואחים לנשק דווקא כן מספר על רייסטלין וקרמון כך שיש לו ערך ומדובר בספרים בהחלט סבירים ביותר. 007

הווו...אחי לנשק...

כן...הייתי חייב להוציא מררתי...אם הייתי יכול הייתי חוזר אחורה בזמן וכולא את טרייסי ריי ומרגרט במרתף או באביס או בנאדארגארד...רק שלא ישחיתו את הנפש הרכה של ילדים שנולדו משנות השמונים ואילך וחושבים שפאלין הוא הגדול מכולם....בעעע

פאלין - גם כן דמות

יאה יותר לכנות את פאלין הנמושה בשם "יבבני" וגם זו תהיה מחמאה. אין ספק שהגיבורים המקוריים שהשוקע בהם עולם ומלואו הם בלתי ניתנים לחיקוי ולשחזור. פאלין, גילתאס, הבן של סער.. כולם כולם לא מגיעים לקרסולי הגיבורים המקוריים. אני לא בטוח שיש גיבורים ספרותיים מיוחדים יותר מהדמות של רייסטלין למשל. כך חולפת תהילת עולם....

אני לא מזהה את "הידיד הותיק" אבל

אני מסכים עם מה שנאמר בדיון מלבד נקודה אחת- גם "אחים לנשק" היה עדיף אילו לא היה נכתב, או לפחות לא פורסם, הספר הזה עומד על כרעי תרנגולות.

אחים לנשק

ספר חביב. לא יצירת מופת אבל חביב על מנת להעביר כמה שעות. אחד הפרקים שם על סחר החליפין של קרמון הוא פשוט מצויין :) ידידי הותיק ודאי זוכר את הפרק האהוב עלי מרשומות רומח הדרקון.... :)

רומח הדרקון - פשוט חייב להיאמר...

כל מה שבא אחרי טרילוגיית התאומים מבחינה כרונולוגית פשוט הרס את היופי של הסדרה הזו!!!! אני זועק זאת כבר שנים וסתם רציתי לפרוק זאת!!! פשוט זוועה איך בשביל כסף או מתוך דשעמום המשיכו לכתוב את עלילות הרומח כאשר לכל קוראי הרומח האמיתיים שגדלו על הרשומות והאגדות ונהנו גם משישיית המפגשים ברור שהסוף היה ברגע שנסגרה דלת האביס על רייסטלין...

אמרתי את זה גם

ממזמן כבר

אחים לנשק

ספר חביב. לא יצירת מופת אבל חביב על מנת להעביר כמה שעות. אחד הפרקים שם על סחר החליפין של קרמון הוא פשוט מצויין :) ידידי הותיק ודאי זוכר את הפרק האהוב עלי מרשומות רומח הדרקון.... :)

המממם...אם זכרוני אינו מטעני....

משהו על דרקונית רוחצת בנהר???

שלילי :)

אמנם כבודה של סילברה מונח במקומו, אולם הפרק על "הקוסם האדום ולהטוטיו המופלאים" (הצגה שמדברים בה עד היום עד בליפור) היה ללא ספק פרק מוביל :)

סילברה?

סילברה - בעלת השיער הכסוף...

האלפית הקגנוסטית שהתחברה עם גילתנאס ומאוחר יותר התברר שהיא למעשה דרקונית כסף...

במשך שנים

אני מנסה לשים את ידי על הספר המספר את קורותיהם של גילתנס וסילברה לאחר מלחמת הרומח, עוד לא מצאתי את האחד שלי. למרות שלמען האמת לא סבלתי לא את סליברה ולא את גילתנס...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר