בקשה לעצות ורעיונות-

שלום חברים. אני צריכה רעיונות לדיונים/חידונים/כל דבר אחר שיכולים להעשיר פורום מד"ב ופנטזיה. העניין הוא, שלא מדובר בפורום כמו כאן, פה אפשר לדבר על מלא דברים- מ"ת, קלפים, ספרים... הפורום המדובר הוא חלק מאתר ובו מערכת פורומים שכוללת כבר את הדברים האלו... יש פורום למ"ת, למ"ת חיים,לדיבורים חופשיים... אז העניין הוא שאני צריכה ליצור פורום שוקק ומלא עניין אך ורק על ספרי וסרטי מד"ב ופנטזיה. רעיונות?
הנושא נעול

את יודעת , תאמרי להם לבוא לכאן -הכי טוב

את יודעת זה לא אתי לשאול שאלה כזאת , מאחר ויש כאן סוג של ניגוד אינטרסים. אלא אם זה פורום ממש ממש ייחודי בנושא ממש ספציפי.

נו, באמת..

מובן שאתה יכול להגיד את זה, אבל אתה בפירוש לא חייב... כלומר, האתר ההוא קיים, הפורום קיים. אז מה יש? מה יזיק? _____ "קנאת סופרים תרבה חכמה"

לא הבנת

זה או אנחנו או הם, אין מקום לשנינו בעיר הזאת. יש בערך 5-6 פורומים רציניים בתחום בישראל, כל פורום נוסף הוא צרה צרורה, למעשה הייתי שמח אם היית נותנת לי לינק והייתי מביא אותו לחבר שלי שסבא רבא שלו הוא האקר מקצועי והוא יפיל להם את כל האתר בצי'ק צ'אק.

אתם מוזרים,

אבל זכותכם.

בכל אופן - מה הבעיה , יש כלכך הרבה על מה לדבר

לא חסר, יש מיליון ואחת סרטים ,סדרות, ספרים בנושא רק לבחור אחד ולהתחיל... זה לא מוזרות , בכל מקרה , כמו שלא הייתי בא לפורום מקביל לנושא שלי במקום אחר - ומספר על הפורום שלי כאן , אם זה כדי למשוך חבר'ה ,אם זה כדי לבקש את עזרתם... לרוב הודעות כאלו נימחקות כמעט מיד. שאנשים רוצים לציין פורום מסויים שיכול אולי להוות ניגוד אינטרסים לפורום שלנו,אבל בכל זאת מעונינים בכך ,הם לרוב שולחים לי מייל בנושא ומסבירים מדוע זה כזה חשוב להם, לפעמים אני מרשה להם ולפעמים לא) במקרה שלך לא פירסמת לינק ושום פירסום... לכן לא נימחקה ההודעה :) , הפורום היחיד שאני חושב שיש מקום לכולם - הוא פורום בנושא ספציפי ייחודי , כמו פורומים שונים על טולקין , על משחקי תפקידים חיים , כאלה אין לי שום בעיה איתם שיהיו גם פה וגם שם. או לדוגמא שכאלו מפורום תפקידים חיים במקום אחר ,יפרסם בפורום משחקי תפקידים חיים אצלנו. מוזרים כלל וכלל לא , חוש הומור בהחלט יש לנו את מוזמנת להישאר איתנו. טיפ מקצועי קוראים את כל הפורומים הקיימים וחושבים איך אני יכול לעשות טוב יותר ,או לעלות דיון מעניין יותר. בגדול 80% מהדיונים חזרו בצורה כזו או אחרת בכל פורום. את מוזמנת לעבור על כל דפי הפורום שלנו והמאמרים שלנו.

חוץ מזה- ניסינו וזה לא הלך

אני מסכימה עם אסף ותום אגב, למה לפצל את הפורומים כשאפשר להביא לכאן עוד חברים? זה פורום נהדר. (ואני מדברת מניסיון). חוץ מזה- גם כאן בעבר הייתה חלוקה לפורום מדב ופורום פנטזיה וראינו שזה לא זורם, רוב הכותבים כאן אוהבים את שניהם ובנוסף, הפורום לא היה מספיק פעיל כדי להחזיק את שני הדפים. בסוף אסף ותום החליטו ובצדק לאחד את הדפים וכיום יש פורום אחד לשני הנושאים וזה הכי טוב.

אתם מוזרים,

אבל זכותכם.

נראה לי שמישהו פה מוזר - וזה לא אנחנו...

האם היה עולה על דעתך שחברת קוקה-קולה תפנה לחברת פפסי על מנת לקבל עצות עסקיות ? האם בנק לאומי פונה לפועלים כדי לקבל אסטרטגיות עסקיות ? האם מאמן מכבי תל אביב מתייעץ עם מאמן גליל עליון לפני שהם עולים לשחק ? מאותה סיבה בדיוק אין שום סיבה שמנהל הפורום הזה, יתן לך עצות לניהול פורום מתחרה... קצת לחשוב לפני ששואלים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר