טריולוגית פנהליגון

אין לי יותר מידי מה לכתוב על שלישיית הספרים שקראתי לאחרונה, מדובר בשלושה ספרים קצרים בהוצאת מיצוב (כך שלא תמצאו אותם בחנויות) המספרים על לוחם, לוחמת, גמד וקוסמת שיוצאים במסע להריגת דרקון מרושע. זה לא יכול להתפתח להרבה מקומות מפתיחה כזו... הספרים עוברים במהירות שיא, הם קלילים מאד וכיפיים לקריאה, הדמויות לא משתנות כלל במהלך העלילה אבל גם אף אחד לא ציפה שהן ישתנו. בקיצור נמרץ, ממילא אין את הספרים בחנויות, אבל אם במקרה אתם רואים אותם בספריה העירונית ובא לכם כמה שעות של כיף דבילי, קחו אותם.
הנושא נעול

מיסטרה

המשיכה העיקרית של הספרים האלה, בזמנו, הייתה שהם התרחשו בעולם מיסטרה, העולם המוכר של מו"ד (דוכסות קריימקוס, אמירויות ילארום, וכיו"ב). כיוון שהמדורה הזו מריחה את הפרחים מלמטה, הספרים האלה כנראה כבר לא יוצאו מחדש ע"י אופוס, כפי שקרה לרומח הדרקון.

בתור אחד שמשחק המון בעולם המופלא של מיסטרה

אהבתי את הספרים , אנו משחקים בקמפיין כאוטי בעולם המערכה... והטרילוגיה הזו מוסיפה מעט לכיף , בכללי ספרים נחמדים.

טריולוגית פנהליגון

אין לי יותר מידי מה לכתוב על שלישיית הספרים שקראתי לאחרונה, מדובר בשלושה ספרים קצרים בהוצאת מיצוב (כך שלא תמצאו אותם בחנויות) המספרים על לוחם, לוחמת, גמד וקוסמת שיוצאים במסע להריגת דרקון מרושע. זה לא יכול להתפתח להרבה מקומות מפתיחה כזו... הספרים עוברים במהירות שיא, הם קלילים מאד וכיפיים לקריאה, הדמויות לא משתנות כלל במהלך העלילה אבל גם אף אחד לא ציפה שהן ישתנו. בקיצור נמרץ, ממילא אין את הספרים בחנויות, אבל אם במקרה אתם רואים אותם בספריה העירונית ובא לכם כמה שעות של כיף דבילי, קחו אותם.

הדבר הכי טוב בפנהליגון....

השם "טרלוגיית פנהליגון" נשמע לי מוכר והסיבה היא שקראתי לפני שנים את אחד הספרים. לא הכי אהבתי למען האמת ולכן לא המשכתי לקרוא. מה שכן זכור לי זה שבסוף אחד הספרים צירפו פרק מתוך ספר של רומח הדרקון בשם "חושך ואור" שמעולם לא יצא. וזה היה החלק הטוב ביותר בספר :)

בתור אחד שמשחק המון בעולם המופלא של מיסטרה

אהבתי את הספרים , אנו משחקים בקמפיין כאוטי בעולם המערכה... והטרילוגיה הזו מוסיפה מעט לכיף , בכללי ספרים נחמדים.

מעולם לא התחברתי לעולם הזה

יש לו כמה הברקות (כמו ה-Hollow World), אבל רובו כ"כ פלקטי שבא לי לצרוח.

איני מסכים שהוא פלקטי

העולם של מיסטרה יש בו הכל , וכל אחד יכול למצוא את החלקים או איזורים בעולם שהוא מעדיף להעביר שם מערכה. אני חושב שפשוט לא נתת לו מספיק תשומת לב :) אבל זה לא אומר שאין עוד עולמות טובים :)

זאת בדיוק הטענה שלי

מיסטרה מביאה בדיוק את אותו הרעיון של גרייהוק ושל הממלכות, שלא לדבר על עשרות עולמות אחרים שעשו זאת בצורה בוטה פחות (כמו העולם של rifts, עולם Aerth של מסעות מסוכנים וכיו"ב) - אזור לכל סגנון פנטזיה, וחוסר מוחלט בקו מנחה שמכוון את העולם מלמעלה.

האמת זה בדיוק מה שגורם לי לאהוב יותר את מיסטרה מאשר את האחרים

הדבר הכי טוב בפנהליגון....

השם "טרלוגיית פנהליגון" נשמע לי מוכר והסיבה היא שקראתי לפני שנים את אחד הספרים. לא הכי אהבתי למען האמת ולכן לא המשכתי לקרוא. מה שכן זכור לי זה שבסוף אחד הספרים צירפו פרק מתוך ספר של רומח הדרקון בשם "חושך ואור" שמעולם לא יצא. וזה היה החלק הטוב ביותר בספר :)

צירפו אותו בסוף השלישי

האמת זה בדיוק מה שגורם לי לאהוב יותר את מיסטרה מאשר את האחרים

טעמנו שונה למדי, ככל הנראה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר