הו שלום...

היי כולם..אני קצת מבולבל , לא הבנתי מה זה עצים קופצים :) בכל אופן עכשיו אני כאן ! (כינוי שני שלי זה "חציל" ת לא יודע למה..) :-) מקווה שיהיה לנו נחמד ביחד ! נ.ב - לא יודע אם פתחתי את החלון הנכון בכלל.נא להתחשב ולא להתעצבן
הנושא נעול

שלום לך

אלף אפל, הא? טוב, אני מסכים, דלאמאר הוא אכן דמות מדהימה. אני בטוח שתהנה! תום. מנהל.

הו תודה

אהה ! תודה על התמיכה! איך העסק עובד פה ? איפה אפשר לכתוב כתבות או כל מיני דברים ? (נא להתעלם מהבורות)

חציל יקר- ברוך הבא

בהחלט כן, אתה יכול בהחלט לכתוב כתבות ,הודעות מאמרים ,לפתוח/להגיב לנושאים שעולים מאמרים שכותבים אם הם טובים אנו (ז"א אני או תום) נעלה אותם ללוח המאמרים שלנו (תחת הסכמת הכותב) . חציל אה.... אומר אה ? אנחנו מכירים נכון , חציל יקר? *יכול להיות רק אלף שחור אחד שקוראים לו דאלאמר ( אף פעם לא הבנתי איפה לשים את ה-"א" בשם הזה) ומכנה עצמו חציל :) , אני לא סבור שיש יותר מאחד שכזה .

הנה הקישור לחדש באמזון

הספר החדש: Knife Of Dreams ולא הוא לא הולך להיות האחרון וזו הסיבה שלא קראתי אותו למרות שיש לי עד עכשיו את כולם באנגלית. כשיצא האחרון ואני מקווה שידידינו ג'ורדן לא יתפגר לפני כן אז ארכוש את כל השאר. אתם בטח מתארים לעצמיכם שכולי רותח עליו !

Do i miss something

חי זנבי שהיה פעם בפורום דלמר, אבל זה היה מזמן ואני לא ממש זוכר... בכל מקרה לא כינו אותו חציל. אני אמור להכיר אותך, מר חציל?

הו..לא לא...אני חדש פה :)

הנה הקישור לחדש באמזון

הספר החדש: Knife Of Dreams ולא הוא לא הולך להיות האחרון וזו הסיבה שלא קראתי אותו למרות שיש לי עד עכשיו את כולם באנגלית. כשיצא האחרון ואני מקווה שידידינו ג'ורדן לא יתפגר לפני כן אז ארכוש את כל השאר. אתם בטח מתארים לעצמיכם שכולי רותח עליו !

שלום החמוד...

אני מתארת לעצמי שאתה ועוד הרבה מבואסים על רוברטו אבל אני חייבת להודות שהמון זמן אני מחכה לספר הזה... אז, אם יש לך אותו באנגלית אני מאוד (דגש על המאוד) ישמח לקנות / לשכור אותו ממך. אנא צור עמי קשר בהקדם האפשרי!!!

הו..לא לא...אני חדש פה :)

מר חציל שאלה לי אליך

חציל ירוק? או אדום?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר