טוב, אולי אני קצת קרצייה אבל...

אני ינסח את השאלה קצת אחרת הפעם: יש למישהו את כישור הזמן החדש באנגלית???? מוכנה לקנות / להשכיר וואט אבר רק לדעת כבר מה קורה הלאה!!!אוף!!!!!!!!
הנושא נעול

ראשית תרגישי חופשית לשאול ככל העולה על רוחך

מאחר ואני לא מחזיק עותק שכזה , אז אני לא יכול לעזור לך , את יכולה 1.להזמין מסטימצקי וחנויות ספרים דומות. 2.הייתי ממליץ לך לעבור על רחוב אלנבי בת"א יש שם עשרות רבות (כמעט כל חצי מטר) של חנויות ספרים משומשים , את יכולה למצוא שם ספרים וגם במחירים נוחים לרוב. 3.תבדקי באמזון ,או ebay 4. אולי למשהו כאן יש - ויהיה מוכן להשאיל /למכור...

תקשיבי לי

הכי פשוט, זול ומהיר זה לקנות מAMAZON או מEBAY אין שום בעיה אם זה, אני בעצמי רכשתי ספרים רבים באנגלית ככה.

תודה חמוד, אבל אני לא כ"כ סומכת על כרטיסי אשראי באינטרנט

בכל אופן, אם מישהו מעוניין למכור לי אני אשמח

ראשית תרגישי חופשית לשאול ככל העולה על רוחך

מאחר ואני לא מחזיק עותק שכזה , אז אני לא יכול לעזור לך , את יכולה 1.להזמין מסטימצקי וחנויות ספרים דומות. 2.הייתי ממליץ לך לעבור על רחוב אלנבי בת"א יש שם עשרות רבות (כמעט כל חצי מטר) של חנויות ספרים משומשים , את יכולה למצוא שם ספרים וגם במחירים נוחים לרוב. 3.תבדקי באמזון ,או ebay 4. אולי למשהו כאן יש - ויהיה מוכן להשאיל /למכור...

בקשר לכרטיסי אשראי באינטרנט

בואי ואסביר לך ולכולכם למה בטוח יותר לרכוש עם כרטיסי אשראי באינטרנט מאשר דרך הטלפון. אני עבדתי מספר שנים בתחום האינטרנט וגם אני כמו כולם חששתי לרכוש מוצרים בכרטיס אשראי באינטרנט אך לאחר שלמדתי את הנושא מקרוב הבנתי את ההבדלים: א) כאשר אדם מוסר מספר כרטיס אשראי בטלפון + מס' תעודת זהות קיים תמיד החשש שמישהו מצותת לקו מאחר וידוע כי קווי בזק אינם מאובטחים כלל וכלל. כל מה שצריך לחגוג על חשבונכם זה מס' כרטיס אשראי + ת.ז. ולפעמים גם בלי ת.ז. זה ניתן. ולא חסרים סיפורים על זה. כיום ישנם אפילו אתרים שמסבירים כיצד בדיוק לצותת לאנשים מבלי להתקין מכשירי האזנה בביתם. תאמינו לי, לאחר שראיתי את האתרים הללו חטפתי צמרמורת מכיון שההסבר שלהם פרטני ומאוד מקצועי. אתם לא מתארים לעצמכם עד כמה זה פשוט וקל לאחר שתופסים את העניין, ואתם לא צריכים להיות מהנדסי אלקטרוניקה בשביל זה. ב) באינטרנט ניתן בקלות לבדוק אם האתר הינו מאובטח ע"י סמל המנעול הצהוב בתחתית הדפדפן. עכשיו, עוד דרך נפלאה לגלות אם המנעול הצהוב זה לא איזה עבודה בעיניים זה ע"י פעמיים לחיצה עליו ואז עולה לכם מה שנקרא בפי העם "תעודת הכשרות של האבטחה". זה בעצם דף המגיע מאתר מאובטח של חברת "Verisign" אשר אחראית על הנפקת אישורי אבטחה לאתרים בעולם והיא הינה החברה היחידה האחראית על כך ע"י איגוד האינטרנט העולמי. עצם הרעיון לחברה כזו כבר הפך את היזם למולטי-מיליונר. מה שמראה לכם אותו "דף כשרות", אלה פרטים לגבי אותו האתר שבו מבצעים את הרכישה עם חתימה דיגיטלית של חברת Verisign עם תאריך פג-תוקף של אישור האבטחה. לדוגמא, אם אישור האבטחה כבר פג-תוקף (מה שבד"כ אינו קורה באתרי קניות שמכבדים את עצמם כמו אמזון לדוגמא) אז זה אומר ש "תעודת כשרות האבטחה" שלהם קבילה ולא מומלץ לרכוש באותו אתר. בשביל להאריך את פג-התוקף בעלי אתרי הקניות משלמים סכום של עמלה לחברת Verisign כדי לקבל מהם אישור שהאתר אכן מאובטח בשרתים האחראים על כך לאחר מבדק מקיף כמובן מול Verisign. ברגע שאתם מעבירים את מס' כרטיס האשראי באינטרנט אין סיכוי שהאקר יפענח את הקוד הסודי שלכם מאחר והוא מוצפן ע"י שרתי SSL שהינם נחשבים כיום בעולם לסטנדרט באבטחה. מה שעושה אותו שרת זו הצפנה של מס' כרטיס האשראי שלכם מהרגע שלחצתם על אישור ועד לרגע שזה מגיע לשרת באתר הקניות. עכשיו תבינו, זה לא שלא ניתן לפצח את הצופן של שרת SSL העניין הוא הזמן שזה יקח, שזה בערך 10 שנים עם מחשב-על. ואף האקר לא מטומטם לנסות לפצח קוד כזה עם מחשב ביתי ועל אחת כמה וכמה מחשב-על. קחו עוד בחשבון ששרתי SSL משתכללים משנה לשנה מה שמקשה עוד יותר על פיצוח הצופן שלהם. ועוד עובדה: עד היום לא דווח על שום האקר שהצליח לפצח קוד של כרטיס אשראי המוצפן ב SSL. מסקנה: יותר בטוח לרכוש עם כרטיס אשראי באינטרנט מאשר בטלפון ! אלה שלא מבינים באינטרנט אני יכול להבין את הפחד שלהם.

מממ...

אפשר לקבל לינק להסברים על הציטוט?

נכון ולא נכון

אכן תשלום באינטרנט היום הוא הרבה יותר בטוח (במקרים בהם משתמשים בחיבור מאובטח -כפי שהוסבר) מאשר לשלם בטלפון. לגבי שאי אפשר לפרוץ את זה? - full of crap לא מחשב סופר על ולא בטיח:) היו לי כמה חברים שהראו לי שאפשר לפרוץ לאתרים כמו b-bay שנחשב מאוד מאובטח ... אז נכון זה דורש לרוב האקרים מבריקים, (ולא דורש יותר ממחשב פנטיום4 סטנדרטי) , אבל בכל זאת , יש ביטחון ברשת ,ויש גם ביטוח של הבנק על הנושא (עד גובהה סכום מסויים-ויש כל מיני אתרי קניות שמספקים סוג של ביטוח במידה עם נעשה שימוש בכרטיסכם כתוצאה מהשימוש באתר...) הערה- אותם חבר'ה שהראו לי איך את זה , עשו זאת לא למטרות זדון ,הם רצו לבדוק כמה זה בטוח ,מאחר והם תיכנונו לרכוש דרך האתר דברים ,אז בדקו אותו יסודית... בסופו של דבר הם הזמינו דרך האתר. הרשת אומנם פרוצה ברמה מסויימת כמה נהלים לזכור כשמקלידים אשראי באתר ברשת , קודם כל לפני הכל לסגור את כל תוכנות שיתוף הקבצים , המסנג'ר והאיסיקיו למינהם , להשתדל לסגור כמה שיותר עם לא את כל החלונות האינטרנט הפתוחים למעט החלון/נות הדרושים לא להשאיר פתוח את האאוטלוק או תוכנה בסגנון. לא לרשום ולהעתיק ב- copy&paste את מספר כרטיס האשראי למקום הדרוש. עם תעשו כל זאת ,אתם תהיו מוגנים יותר מהאקרים שינסו לפרוץ למחשב שלכם בזמן העברת הנתונים, כמה הגנה זה נותן ? הגנה לא רעה , למרות שהיא לא מדהימה:) מומלץ תמיד גם שיהיה פועל firewall ,אם אין לכם משהו מיוחד ,תדאגו שהזה של ווינדוס יפעל. טוב זהו .... ואתם שואלים אותי -האם אני רוכש ברשת? בטח :) אני מבצע 70% מהקניות שלי דרך הרשת , ומעולם לא גנבו לי מספר אשראי (או לפחות לא היה שימוש לרעה ) בהצלחה - ומי שחושב שאני מבין כזה גדול בתחום בזכות "ההסבר הזה" זה היה שילוב של הסברים שקיבלתי מכמה חברים שלי שהדריכו אותי :) מעט.

מממ...

אפשר לקבל לינק להסברים על הציטוט?

כן אני גם רוצה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר