מוזיקה מDNL

פעם שלום הביא לנו כמה מנגינות מהמשחק, אני מנסה למצוא אותן וזה לא ממש מצליח לי. עזרה?
הנושא נעול

הנה המוזיקה + סרטון וידאו גדול של המשחק מ 2005

קישור למוזיקה וקטעי מנגינה מהמשחק: מוזיקה קישור לסרטון הוידאו האחרון של המשחק מתערוכת המשחקים E3 2005: סרטון באיכות גבוהה (300+) מגה.

מס' הבהרות לגביי קדם-המשחק SOG

קדם-המשחק נקרא SOG - Settlers Of Ganareth והוא מתרחש מס' אלפי שנים לפני Dark&Light. בעצם הוא מתרחש לאחר תקופת החורבן של הממלכות שבו בני-האדם מתחילים ליישב את העולם של Ganareth וזו הסיבה שהמפתחים משאירים את זה בתור בטא פתוח. SOG עוסק בהכשרת הקרקע של Dark&Light אשר יצא באפריל 2006. מדובר כאן בהתיישבות ובניה ופיתוח כל מיני תשתיות כמו פוליטיקה, מסחר, שליטה על מאגרי מנה (אנרגיית הקסם) ועוד... מאחר והמפתחים רוצים שכמה שיותר מהר השחקנים יישבו את העולם הזה וההשלכות של אותו יישוב ישפיעו על Dark&Light לעתיד לבוא הם משאירים את זה בתור בטא פתוח לכולם ובחינם. כל מה שייבנה ויתרחש ב SOG תהיה לו השפעה מרחיקת לכת ב Dark&Light. לאחר ש Dark&Light יצא כל השחקנים של SOG יאלצו להרשם מחדש וכל מה שצברו לגביי הדמות שלהם יעלם מאחר ו Dark&Light זה כבר עידן חדש. בהתחלה שלטו הדרקונים על כל העולם הזה לאחר מכן נלחמו בהם בני האדם וכתוצאה מהשואה הכל חרב ו SOG בא כדי שאתם תבנו ותיישבו ולאחר מכן מגיע תקופה שבו הרוע מתעורר שוב וחלק מבני האדם נמשכים אליו ואז מגיע לבסוף עידן ה Dark&Light.

תודה+ המלצה משלי

קטעי מוזיקה מקסימים מקווסט ידוע ואהוב The longest journety יצא לך לשחק בו? אחלה משחק ואחלה מוזיקה http://www.longestjourney.com/download/music/

יש לי את המשחק בין 325 משחקי המחשב שברשותי (אני אספן)

אולי זה טירוף אבל כמו שלכל אחד יש תחביב והוא אוסף דברים כאלו או אחרים אני אוסף משחקי מחשב וספרי פנטזיה באנגלית. כך שיש ברשותי משחקים עוד מתקופת הדוס ועד לימינו אנו.

מס' הבהרות לגביי קדם-המשחק SOG

קדם-המשחק נקרא SOG - Settlers Of Ganareth והוא מתרחש מס' אלפי שנים לפני Dark&Light. בעצם הוא מתרחש לאחר תקופת החורבן של הממלכות שבו בני-האדם מתחילים ליישב את העולם של Ganareth וזו הסיבה שהמפתחים משאירים את זה בתור בטא פתוח. SOG עוסק בהכשרת הקרקע של Dark&Light אשר יצא באפריל 2006. מדובר כאן בהתיישבות ובניה ופיתוח כל מיני תשתיות כמו פוליטיקה, מסחר, שליטה על מאגרי מנה (אנרגיית הקסם) ועוד... מאחר והמפתחים רוצים שכמה שיותר מהר השחקנים יישבו את העולם הזה וההשלכות של אותו יישוב ישפיעו על Dark&Light לעתיד לבוא הם משאירים את זה בתור בטא פתוח לכולם ובחינם. כל מה שייבנה ויתרחש ב SOG תהיה לו השפעה מרחיקת לכת ב Dark&Light. לאחר ש Dark&Light יצא כל השחקנים של SOG יאלצו להרשם מחדש וכל מה שצברו לגביי הדמות שלהם יעלם מאחר ו Dark&Light זה כבר עידן חדש. בהתחלה שלטו הדרקונים על כל העולם הזה לאחר מכן נלחמו בהם בני האדם וכתוצאה מהשואה הכל חרב ו SOG בא כדי שאתם תבנו ותיישבו ולאחר מכן מגיע תקופה שבו הרוע מתעורר שוב וחלק מבני האדם נמשכים אליו ואז מגיע לבסוף עידן ה Dark&Light.

יש עידכונים לגבי מתי מתחילים לשחק?

כבר קיבלתי במייל בקשה שאני אשמור על הניק שלי ... כך שיוכל לשמש אותי במשחק... וציינו שלעשות זאת עד ה- 16 לחודש למיטב זכרוני. יש מושג האם זה מתחיל ב- 17 ?

בדקתי קצת וקלטתי את הדרישות לחומרה למשחק

וניראה שאני לא עומד באף אחת מהדרישות כמעט :) ויש לי מחשב לא רע בכלל אבל זה לא אומר שאני לא אנסה להריץ את זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר