יש לי מדים חדשים לחלוטין של סטר טרק למכירה

שלום כולם, שמי שי , ויש לי מדים חדשים לחלוטין שרק יצא לי למדוד אותם וקצת קטנים עליי. כדי שתוכלו לקבל פרופרציות על המדים אם הם מתאימים לכם, הגובה שלי הוא 1.89 ויש לי מבנה גוף רחב.... אם הייתי פחות רחב, הם היו מתאימים לי, ואולי אם הייתי גם נמוך בכמה סנטרימטרים נמוך יותר... זה כדי שתוכלו לקבל סדר גודל אם זה מתאים לכם. יש לי 3 מדים שהייתי מעוניין למכור,המדים הם מדים "מורשים" ורשמיים על ידי חברת פראומנט. 1 סוג ראשון זה מדים אדומים מסדרת הדור הבא בגודל XL ומדים באיכות גבוהה ביותר המיוצרים בגרמניה ( לא מדים של RUBIES) . יש למדים ההם רוכסן מאחורה וכך מלבישים אותם, הם נראים מאוד יפים , ושוב באיכות מאוד גבוהה ,ושוב רק מדדתי אותם וקיבלתי אותם לפני שבוע מהניילונים, אני מוכר אותם במחיר עלות+ משלוח כמה שיעלה לי. המחיר למדים ההם הוא 60 דולר =280 שקל וזה מחיר מציאה..על זה אני אוסיף את מחיר המשלוח, למי שמכיר את חנות מדב יודע שהם 1מוכרים מדים כאלו באיכות סטנדרטית, נמוכה יותר ב 400 שקל!!!! רק שאצל אתר מדב הם מוכרים את המדים בתוספת דרגות וסיכת תג. 2 - שני המדים האחרים שיש לי הם מסדרת הVOYAGER ויש לי אחד בצבע צהוב - זהב והשני בצבע אדום, שניהם בגודל LARGE ומיוצרים על ידי חברת RUBIES גם במקרה של המדים האלו אם הייתי קצת נמוך יותר או חשוב יותר פחות רחב , המדים היו מתאימים, המדים האלו הם חדשים בניילון, יצא לי רק למדוד אותם, וגם אותם אני מוכר במחיר עלות בלבד + משלוח , 35 דולר= 165 שקל+עלות משלוח לבית שלכם, את המדים האלו בדיוק חנות מדב בארץ מוכרת ב 400 שקל!!!רק שאצל אתר מדב הם מוכרים את המדים בתוספת דרגות וסיכת תג , המדים מאוד יפים ובאיכות טובה. כמו כן יש לי עם המדים האלו סט אחד של 4 פינים של דרגות שגם אותו אני מוכר במחיר עלות אבל אך ורק עם קניית מדים, מחיר העלות של הסט 15 דולר=70 שקלים ,וכמובן שמחיר המשלוח יהיה עבורם ועבור המדים ביחד ולא ישנה בהרבה את מחיר המשלום, אני אקבל תשלום במזומן או בצק ולאחר שהכסף יגיע אם אשלח את המדים, בימים הקרובים מאוד אני אלך לדואר כדי להעריך עלות משלוח רשום למדים, כמו כן למי שגר בחיפה ובאיזור הצפון, או שגר במקום אחר ושמגיע לחיפה ,מוזמן לפגוש אותי אישית בחיפה ולקנות את המדים במקום ממני, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר טלפונית למי שמעוניין לרכוש את המדים: 0525677861 או 048100166 שמי שי אם תבדקו באינטרנט קצת תראו שאני באמת מוכר את המדים במחיר עלות בלבד +משלוח ושלרוב גם המחירים באינטרנט גבוהים יותר ומן הסתם לא כוללים גם את מחיר המשלוח לארץ וזמן הגעה של עד שבועים מחול, כך שמי שרוצה לבוא לכנס אייקון2005 במדים ויזמין בזמן יהיו לו אותם לכנס!!!
tun1374.jpg
tun5445.jpg
הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה