היפיריון

התחלתי לקרוא באנגלית. האמת, אני שונאת לקרוא מד"ב באנגלית כי חצי מהזמן אני מבלה בלחשוב האם המילה הזו באמת מילה או שהיא איזו המצאה מופרכת בסגנון הרברט. מי שקרא אשמח לחוות דעת. איך הייתם מגדירים אותו, פנטסיה או מד"ב? אין לי כח לקרא, אני זקוקה לדרבון. שני
הנושא נעול

נפלא

מד"ב פנטסטי מעולה, ממה שקראתי (רק את הספר הראשון ולא את כולו) וממה שאני זוכר, מדובר בספר מושקע מאד עם עומק ומחשבה, בהחלט שוה קריאה.

היפריון באנגלית

קניתי אותו ולא קראתי מעבר לכמה פרקים ראשונים האווירה הראשונית די כבדה לי ונתנה לי אי נוחות.

אכן

ספר לא קליל בכלל

אני גם ניסיתי ונשברתי אחרי 100 עמודים בערך.

זה קצת שיעמם אותי. חיכיתי שיגיעו כבר לתכלס. נראה לי מעניין בסך הכל אבל צריך מצב רוח לזה. שי

אחרי 100 עמודים...

מה שאני יכולה לומר על הספר זה שהוא פשוט מ-ו-ז-רררררר! אבל אני ממשיכה לקרוא...

היפיריון

התחלתי לקרוא באנגלית. האמת, אני שונאת לקרוא מד"ב באנגלית כי חצי מהזמן אני מבלה בלחשוב האם המילה הזו באמת מילה או שהיא איזו המצאה מופרכת בסגנון הרברט. מי שקרא אשמח לחוות דעת. איך הייתם מגדירים אותו, פנטסיה או מד"ב? אין לי כח לקרא, אני זקוקה לדרבון. שני

dont give up reading ...

it is a good book (the first 2 books, the last 2 are less good ( btw hello from india to all of u :)

אחרי 100 עמודים...

מה שאני יכולה לומר על הספר זה שהוא פשוט מ-ו-ז-רררררר! אבל אני ממשיכה לקרוא...

סיימתי את הספר

ואו! איזה ספר מוזר! אבל זה ספר ממש ממש מרתק. אכן זה ספר כבד עם תיאורים גרפיים למדי של אלימות ומין (יש כאלה שזה מפריע להם). צריך לקרוא קצת כדי להבין איך הספר בנוי, הוא לא הולך על ציר זמן כרונולוגי אלא בנוי מסיפורים שונים. כשהגעתי לשני העמודים האחרונים גיליתי לחרדתי שעלי להמשיך ישירות לספר השני שאינו נמצא כעת בידי (אבל מחר אני אלך לספריה לתקן את המעוות) בקיצור, אם יש לכם סבלנות ואומץ לכו על זה! שני

לי יש בעיה

איבדתי את הסבלנות שלי בשנים האחרונות ומאוד קשה לי למצוא ספר שיושיב אותי כדי לקרוא אותו. ניסיתי את הספר- והוא היה מעניין, אבל הסיפור הראשון של הכומר והיומן מסע המשעממם הזה שיגע אותי. "יום 22... יום 45.." זה הרגיש כאילו זה לא נגמר. כמו לקרוא ספר תיעודי- צריך סבלנות לזה. לי לא הייתה. שי

בדיוק בגלל ה"תאורים הגרפיים"

הפסקתי לקרוא אותו- אבל לאחר שהספקתי להווכח שמדובר בספר מרתק ומעניין.

לי יש בעיה

איבדתי את הסבלנות שלי בשנים האחרונות ומאוד קשה לי למצוא ספר שיושיב אותי כדי לקרוא אותו. ניסיתי את הספר- והוא היה מעניין, אבל הסיפור הראשון של הכומר והיומן מסע המשעממם הזה שיגע אותי. "יום 22... יום 45.." זה הרגיש כאילו זה לא נגמר. כמו לקרוא ספר תיעודי- צריך סבלנות לזה. לי לא הייתה. שי

I feel your pain

נכון הסיפור שלו קצת הוציא את המיץ אבל הסוף שלו מעניין. הסיפור של המשורר היה כל כך עמוס מילים ותיאורים שהתחשק לי לבעוט בו אבל סה"כ, ספר מדהים. באמת.

ספריות! זה כואב!

אתמול הלכתי לספריה לחפש את נפילתו של היפיריון. על המדף מצאתי רק את היפיריון ואנדימיון. הךכתי לספרנית לברר. היא בודקת במחשב ואומרת לי "זה על המדף" אמרתי לה "זה לא על המדף" אז היא עונה בשיא האדישות "אז בטח גנבו את זה, גנבו המון ספרים של מד"ב" חיפשתי בקדחתנות בכל הספריה, הכי הרבה שמצאתי היה "עלייתו של אנדימיון" במדף שמתחת אבל "נפילתו של היפיריון" נעלם ואיננו! יופי!!!! מסקנה: למה ללכת לספריה כשאפשר להזמין מאמאזון?

היפיריון

גאוני

כתיבה מצויינת, עלילה מושכת,דמויות מרתקות, שילוב מענג של אלמנטים היסטוריים,אידיאולוגיים,תאולוגיים ופואטיים בצורה נפלאה בתוך עולם עתידני. פשוט נהדר

נ.ב. - וכמובן,מד"ב, אין פה מקום לספק (ל"ת)

ספריות! זה כואב!

אתמול הלכתי לספריה לחפש את נפילתו של היפיריון. על המדף מצאתי רק את היפיריון ואנדימיון. הךכתי לספרנית לברר. היא בודקת במחשב ואומרת לי "זה על המדף" אמרתי לה "זה לא על המדף" אז היא עונה בשיא האדישות "אז בטח גנבו את זה, גנבו המון ספרים של מד"ב" חיפשתי בקדחתנות בכל הספריה, הכי הרבה שמצאתי היה "עלייתו של אנדימיון" במדף שמתחת אבל "נפילתו של היפיריון" נעלם ואיננו! יופי!!!! מסקנה: למה ללכת לספריה כשאפשר להזמין מאמאזון?

כי זה בחינם?

ובשיא הרצינות - מפליאה אותי הנונשלנטיות של הספרנית. בכל ספריה שמכבדת את עצמה שאני מכיר מקרה כזה לא היה עובד בשתיקה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר