השתלטות המדע הבדיוני על הפוליטיקה בישראל

היי חברה יש לי רעיון כלומר על כל חובבי המדע הבדיוני הפנטסיה הקומיקס ושחקני משחקי התפקידים לנסות להתאחד ולהיכנס לפוליטיקה הישראלית כגוש משפיע (כמו שלום עכשיו וכמו גוש אמונים) אני מציע לנסות ולהשתלט על מפלגת העבודה שכן היא מפלגה מתה שבורחים ממנה מתפקדים ואם אנו ניכנס כגוש לתוך המפלגה תהיה לנו השפעה על המשמרת הצעירה במפלגה וכן גם על חברי הכנסת וכן גם על מדיניות הכנסת והממשלה ובכך אנו נוכל להשיג כמה דברים אז למה כדי: 1>הכרה ממסדית ותמיכה כספית בעמותות המדע הבדיוני 2>חשיפה תקשורתית והבאת עוד אנשים ולהפכם חובבי מדע בדיוני 3> כוח פוליטי למדע הבדיוני! תארו לכם שנוכל להכניס חברי כנסת חובבי מדע בדיוני לכנסת 4> זה רעיון מטורף לחלוטין ולכן כל הסיכויים שיצליח 5> אני כבר חבר בכיר במשמרת הצעירה במפלגת העבודה והם מחפשים אנשים להחתימם 6> ב99 בבחירות אני הסתובבתי במפלגות עם עוד כמה חברה וניסיתי לשכנע אותם לתמוך במדע הבדיוני שייתנו להם ככה תומכים ומצביעים למפלגה שלהם . אני חושב שהצלחתי לשגע אותם כך שבסוף עירית ת"א ומשרד התרבות תומכים קצת בעמותת אגודה למדע בדיוני ופנטסיה (וגם קיבלתי על הראש חזק מהנהלת האגודה הישראלית למד"ב ופנטסייה) כך שגם אם לא נצליח (ואנו לא נראה לי שממש נצליח) נעשה הרבה רעש ויתמכו בנו ויהיה גם קצת תקשורת. 7> חוץ מזה אני מנסה להתמודד על ראשות מפלגת העבודה בבחירות הפנמיות הנוכחיות ואני מתכוון לעשות קצת בלגן אז חברה הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם (חוץ מזה שאני מטורף שאת זה אני כבר יודע)?

זה באמת רעיון מטורף...

מצד שני שמתי לב שמדע בדיוני מקדם סובלנות. ובכן... לפחות אצל חלק מאיתנו. אז- חייה ארוכות ושגשג!

חן שלום

גם אני בא מהתחום הפוליטי, והרעיון שלך לא כל כך מטורף כמו שהוא נשמע, אם כי הוא דורש הרבה התאמות. אנחנו עובדים כבר בכיוון דומה - התחלה של השתלבות חובבי חלל במערכת הפוליטית במטרה לעודד מתן תקציבים לחקר החלל. אשמח אם תוכל ליצור איתי קשר - tom@ben-or-ltd.co.il תוכל ללמוד עלינו יותר באתר אגודת החלל הישראלית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר