אנוכי הרובוט

עוד מישהו כאן חושב שזה נורא עצוב לקחת ספר של אסימוב ולהפוך אותו לסרט אימה? הרי הספרים של אסימוב הם כל דבר חוץ מאימה, הוא ניסה בעזרת שלושת חוקי הרובוטיקה שלו להתגבר על "תיסמונת פרנקנשטיין" ועל הפחד האנושי מהרובוטים. לדעתי, כל מי שקרא את הסדרה הנפלאה של אסימוב על הרובוטים, לא יכול שלא להזדעזע ממה שהוא ראה בפרומו לסרט בכיכובו של וויל סמית. אייזיק אסימוב מתהפך בקיברו! אפילו הסיפור הכי "מרדני" של אסימוב שאני זוכר, שקשור לרובוט אחד שמאמין שהכור הגרעיני שהוא מתחזק הוא ישות אלוהית, ושלא יכול להיות שהאנשים בנו את הרובוטים אלא ההפך, גם הסיפור הזה שלכאורה היה יכול לעשות תפנית מכוערת, מסתיים ללא שפיכות דמים וללא כל מאבק קטלני. לסיכום, נעשה כאן עוול נורא, באותו אופן שהרסו את "גברים בחלל" של הינלין, שהיה ספר מצויין, ככה הורסים לנו עוד ספר נפלא. אני, שגדלתי על הספרים של אסימוב והינלין, מוצא שזה קשה מנשוא. דיי לעוולה, מספיק לקחת ספרים מעולים ולהפוך אותם לסרטים גרועים, בגלל סרטים כאלה יש לז'אנר הזה שם כל כך רע.

אני לא חושבת שזה משנה

גם ככה מי שהולך לסרטים האלה הוא מחובבי הזאנ'ר ורוצה לראות איך הספרים קמים לתחיה כמו שר הטבעות.... אני לא חושבת שאדם ממוצע יילך לראות סרט שכזה אלא אם הוא חושק בלהעביר את הקיץעם סרט אקשן שאת העלילה הוא יישכח אחרי יומיים.מקסימום זה יגרום לו ללכת ולקרוא את הספר וייחשף ל"אמת" ולחזון של אסימוב. עם זאת זה אכן מאכזב שלא מתייחסים לבסיס (הסופר והסיפור) בכבוד הראוי.

ani maskim be 100%

zot lo hapaam harishona ve lo ha ahrona she osim sratim(kesef) gruim me sfarim gdolim. ani sone liktov miktavim az im at tirzci lisoheah: ICQ 102164022
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר