מה אתם מציעים לי ?

אני וחברים שלי משחקים מבוכים ודרקונים קרוב לשנתיים. במהלך השנתיים הגענו כולנו לדרגה 11 (!!). ועכשיו זה כיף מאוד כי אנחנו חזקים בטירוף! השה"ם שלנו רוצה שנפסיק לשחק בזה ונתחיל הרפתקאה חדשה אם דמויות חדשות, ולהתחיל הכל מחדש!! מה אתם מציעים לי??

תעשו את מה שאתם נהנים ממנו

העקרון במשחקי תפקידים הוא להינות. ולהכריח מישהו לעשות משהו זה לא להינות. כמובן שקשה לקלוע בטעם של כולם אבל יש להשתדל להגיע לפשרה שתהיה מקובלת על כולם.

המלצה

ראשית כל , ההמלצה הראשונית היא , שאלות בנושאי די אנ די - שהינו משחק תפקידים בנושא הפנטסיה - שייך לפורום פנטסיה ומשחקי תפקידים שנימצא כאן מאחורי הפינה :) דרגה 11 עוצמתיים? תיראה ככל שהדרגות עולות אתם רואים שהדמויות שלכם נהפכות ליותר מוכרות בציבור, יש להן יותר קשרים, חלקם מתחילים להיות יותר ויותר מעורבים בפולטיקות פנימיות בקיצור המשחק מתחיל להיות הרבה יותר מעניין הרבה יותר ממה שהיה קודם שהייתם הרפתקנים צעירים שיצאתם לטייל בעולם ולחפש הרפתקאות. הקבוצה שאני שיחקתי/משחק לפרקים (ההרכב כרגע חלקו בחו"ל ואנו נמשיך שההרכב יחזור) שיחקנו מדרגה ראשונה לדרגות הגבוהות. בקיצור יש הרבה מה לעשות ולהנות- יש גם את כל נושא של בני האלמוות בכל מקרה להמשך דיון הייתי ממליץ להפנות לפורום המתאים. א ס פובונזק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר