אפולו 11

אגודת החלל הישראלית, בשיתוף עם האגודה הישראלית לאסטרונומיה ו"מסלול" – פורום סטודנטים לקידום חקר החלל – שמחים להודיע על הארוע המרכזי בישראל לציון 35 שנים לנחיתת האדם על הירח ב-20.7.1969 במסגרת ערב עיון מיוחד נחגוג את גדול הישגי האנושות בתחום החלל – הנחיתה המאוישת הראשונה על הירח. הערב יערך ב – 20 ביולי – יום נחיתתה של החללית אפולו 11 – בבית חיל-האוויר בהרצליה, רח' ז'בוטינסקי 15, הרצליה בתוכנית: 18:30 – כינוס והרשמה. 19:00 - פתיחה – טל ענבר, סגן נשיא, אגודת החלל הישראלית. 19:15 - הירח באסטרונומיה – יגאל פתאל, יו"ר האגודה הישראלית לאסטרונומיה 19:45 - לקראת יישוב הירח – דניאל רוזנברג, יו"ר מסלול 20:15 הפסקה 20:30 - הרצאת אפולו השנתית – טל ענבר, אגודת החלל הישראלית 21:45 – סיום משוערך · במקביל להרצאות תתקיים תצפית אסטרונומית מטעם האגודה הישראלית לאסטרונומיה. · בסיום ההרצאות יוקרנו סרטים מתוך סדרת הסרטים "מכדור הארץ לירח" שהופקה על ידי טום הנקס. השתתפות בערב המיוחד תעלה 30 ₪. 25 ₪ לרישום מוקדם באתר אגודת החלל הישראלית - http://www.space.org.il 20 ש"ח לחברי אח"י, אי"ל ומסלול.

אני חייב להמליץ על זה.

למרות שאין לי קשר ישיר לאירוע אני מכיר את המרצים ואלה מרצים ממש טובים. אני נאלץ לומר שיצא לי להיות בהרצאות משעממות שעשה כל אחד משלושת הארגונים כולל מסלול, אבל המרצים האלה (פת-אל, רוזנברג וענבר) לא אכזבו אותי מעולם. אז כן, למרות שדעתי משוחדת, מומלץ. פייבל מזכיר מסלול.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר