אם זה מעניין אותך זה מה שכתבתי

לימדת אותי שאהבה היא לא סתם מילה אלא שאהבה היא רגש שממלא אותך מבפנים מציף אותך, ניסחפתי עם האהבה שלי אליך לקחת אותי למקומות שמעולם לא ביקרתי בהם ואולי לא אבקר עוד את אהבתי הראשונה, כל כך אמיתי כל כך טהורה כמו של מלאכים. לימדת אותי שלאהבה יש גם צד שונה לא כמו בסיפורים לא כמו בסרטים זה כואב, זה כואב לי שהאהבה הראשונה האמיתית שלי לא תתממש המחשבה שמחזיקה אותי פה עם כולם, בעולם, היא את, את הסיבה שאני קם בבוקר ומסתכל על השמים וים את הסיבה שפתאום כל פרט קטן שלא היה קיים עכשיו קיים ואותך לא מצליח להוציא מהראש שאת עם חברות עם חברים הראש שלי ממשיך בהירהורים על אהבתי העצומה, האהבה שלי אליך נשמה החיוך המדהים שלך, כל חלק בגוף ובאישיות שלך נקשר אלי ולא מרפה, אוחז בי כמו תינוק בן יום שמסרב לעזוב את אמו כל כך תמים וכל כך טהור והתקווה, התקווה שמחזיקה אותי על הרגליים שאולי יום אחד תפתחי את העיינים ואהיה שם מולך לנשק ולחבק ולא חפצתי בדבר יותר מזה והאושר שאשב לך, אי אפשר לתאר במילים את החיים אני אתן לך כי את, את הסיבה שבישבילה צריך לקום ולעמוד רוצה להיות חזק בישבילך, אף על פי שלא נתת לי את אהבתך תמיד אנצור אותך בתוך ליבי, כי את הנשמה שלי האהבה הראשונה שלי אני יושב כותב את מה שעל הלב והלב לא מפסיק ליבב והשאלות צצות, שיכרון החושים הזה מהיין או ממך, והתשובה ברורה ללב הלב שאותך כל כך אוהב לא יכול להפסיק לרגש הוא נסחף כמו גלים לחוף חוף הים שלך, מכור אל הים כי הוא מזכיר לי את דמותך כי את כמו הים סחפת אותי למקומות שבהם עוד לא הייתי אהובתי, אהבתי הראשונה, כל המילים שבעולם לא יוכלו להמחיש את ההרגשה שאני מרגיש עכשיו בלב הוא פועם, הוא נדם ורק אותך אוהב אנצור בלב ורק משפט אחד נותר לומר אהובתי את אהבתי אליך אנצור לעד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון