לכול מי שאוהב אנימה יפאנית, תעזרו לי ולעוד 1650 איש לעצור את הוליווד מלשנות את EVANGELION

הוליווד, המכונה המשומנת היטב של תעשית הקולנוע העולמית עובדת בימים אילו על סרט חדש: "neon genesis evangelion" כול מי שמתעניין קצת באנימה יפאנית בוודאי מופתע מההודעה הזו עם הוא כבר לא שמע על זה קודם. "אבנגליון" היא סדרת האנימה בין הפופולריות והניצפות ביותר בעולם, הסידרה ניחנת בעלילה מדהימה ומקורית על בסיס על בסיס המסורת והתרבות היפאנית של סדרות האנימה, היא מלאה אקשן דרמה וצחוק ובאופן מידי סחפה אחריה כול מי שראה פרק בודד, זה ניפלא אני מסכים אבל לצערי בהוליווד לא מרוצים מהסידרה כפי שהיא בתור מקור לעשות ממנו סרט וכעת הם שינו לחלוטין את העלילה הדמויות ו"מיערבו" כול דבר שקשור לסידרה וכך הפכו את הסרט לסרט פעולה חסר תוכן או עומק אני ועוד 1650 מעריצים מסביב לעולם חתמנו על עצומה שתישלח למפיקים של הסרט המפצירה בהם לא לשנותו ולשמורו בצורתו המקורית והאהובה, בבקשה תעזרו לנו למנוע מהוליווד לכפות את התרבות המערבית על מסכי הקולנוע שלנו!. בבקשה הקדישו דקה מזמנכם לחתימה על העצומה(אין צורך בפרטים אישיים): ?http://www.petitiononline.com/ptcteva/petition-sign.html
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון