קוני וויליס

קראתי את "מלבד הכלב"וממש נהניתי! ספר משעשע ביותר. מומלץ!

אהבת?אז כדאי לך...

אם נהנית מהסגנון של ויליס אני ממליצה לך על ספרים נוספים שלה:ספר יום הדין ומעבר. הספרים האלה אומנם יותר כבדים מ'מלבד הכלב' אבל אי אפשר להוציא אותם מהידיים עד סוף הספר. ידוע לך אולי על עוד ספרים שלה חוץ מאלה שהוזכרו כאן?

ספרי פרטים

קראתי את ספר יום הדין שלה והוא היה לא רע לא מדהים לדעתי אבל טוב את מלבד הכלב לא קראתי אז בבקשה שתפי אותנו איך הספרת על מה הספר את יודעת, כל הדברים האלה. סוף שבוע טוב

אהבת?אז כדאי לך...

אם נהנית מהסגנון של ויליס אני ממליצה לך על ספרים נוספים שלה:ספר יום הדין ומעבר. הספרים האלה אומנם יותר כבדים מ'מלבד הכלב' אבל אי אפשר להוציא אותם מהידיים עד סוף הספר. ידוע לך אולי על עוד ספרים שלה חוץ מאלה שהוזכרו כאן?

בדקתי

לפי אמזון יש לה רק 3 ספרים, נראה לי אלה שהזכרנו. הגעתי לסופרת דרך המלצה של תום שהמליץ עליה ועל יום הדין אז כשנתקלתי ב"מלבד הכלב" בספריה לקחתי אותו. הספר הוא על היסטוריונים שעושים צניחות בזמן כדי לצורך בניה מחדש של קתדרלה עד שאחד מהם עושה טעות ומישהו אחר נשלח לאנגליה הויקטוריאנית כדי לתקן אותה, אז מתחילה קומדיה של טעויות. מאוד נהניתי מהכתיבה שלה.

קוני וויליס

אני תומך בזה

ממש ספר חמוד

ועוד איך...

"מלבד הכלב" הוא אכן ספר מצויין, וויליס אפילו זכתה עליו בפרס (אם אני לא טועה). ספר קליל ומצחיק מאוד. ספר הרבה יותר רציני וחזק שלה הוא "יום הדין", ספר מומלץ גם כן. חזק, כתוב היטב ועוסק בנושא חשוב (מוות). בכלל, וויליס היא סופרת טובה, ואני ממליץ על כלל הספרים שלה. את "מעבר" עוד לא קראתי, אבל אני מקווה לשים את ידי עליו בקרוב.

בדקתי

לפי אמזון יש לה רק 3 ספרים, נראה לי אלה שהזכרנו. הגעתי לסופרת דרך המלצה של תום שהמליץ עליה ועל יום הדין אז כשנתקלתי ב"מלבד הכלב" בספריה לקחתי אותו. הספר הוא על היסטוריונים שעושים צניחות בזמן כדי לצורך בניה מחדש של קתדרלה עד שאחד מהם עושה טעות ומישהו אחר נשלח לאנגליה הויקטוריאנית כדי לתקן אותה, אז מתחילה קומדיה של טעויות. מאוד נהניתי מהכתיבה שלה.

קראתי גם את ספר יום הדין

ספר ממש ממש יפה אבל כמו שאמרו, לא קליל ומשעשע כמו מלבד הכלב. בסוף הפר היו רשומים שמות של עוד ספרים שלה אבל שכחתי להעתיק אותם וכבר החזרתי את הספר...

קוני וויליס

עוד ספרים...

קודם כל: היטבתם לתאר את הספרים, מלבד הכלב יותר קליל (אבל העלילה דיי מסתבכת בסוף) ויום הדין ומעבר הכבדים אך בלתי ניתנים להוצאה מהיד. עוד סיפורים של וויליס: "המשכוכית"- על אופנות וטרנדים "ארץ לא נודעת"- מד"ב שני הספרים הם ספרים מוקדמים יותר של וויליס והסגנון שונה ממה שאתם מכירים אבל גם הם חביבים ביותר- אם תצליחו למצוא אותם (אני מצאתי בספריה בעברית) תום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר