נמאס לי מקסנוסייד!

אני קורא חדש וגם קצת מטומטם של הסטגה של אנדר. אבל עכשיו אני עוד מאה עמודים מסיים את קסנוסייד ונמאס לי מהספר הזה ובגללו אני לא אוכל ולא שותה כלום מלבד לחמניות. אם מישהו מוכן להגיד לי מה קורה בסוף עם הדסקולדה אני אודה לו מאוד ואשלח לו לחמניה בדואר. אם תשלחו לי תשובה עד חצות הליל, תקבלו 2 לחמניות! ואם לא תשלחו לי שום הודעה, אני אקרא לרגב שיבוא להרביץ לכם. בתודה מראש, יהודה פלד 04-9532027

למי לא נמאס מקסנוסייד???

סתם למעשה אפילו די אהבתי את הספר אבל הסיפור של הדסקולדה לא נפתר ממש עד סוף ילדי המחשבה ומכיוון שאני מתנגד לספוילרים אני לא יספר לך על זה אני מחכה ללחמניות

לי לא!

כנראה זה בגלל שלא קראתי אותו. אבל כן אהבתי את המשחק של אנדר וקול למתים.

נמאס לי מקסנוסייד!

אני קורא חדש וגם קצת מטומטם של הסטגה של אנדר. אבל עכשיו אני עוד מאה עמודים מסיים את קסנוסייד ונמאס לי מהספר הזה ובגללו אני לא אוכל ולא שותה כלום מלבד לחמניות. אם מישהו מוכן להגיד לי מה קורה בסוף עם הדסקולדה אני אודה לו מאוד ואשלח לו לחמניה בדואר. אם תשלחו לי תשובה עד חצות הליל, תקבלו 2 לחמניות! ואם לא תשלחו לי שום הודעה, אני אקרא לרגב שיבוא להרביץ לכם. בתודה מראש, יהודה פלד 04-9532027

אתה לא מקבל שום לחמניות!!!

מה זה התת תרבות הזאתי? אם אני מבקש ספוילר, אז נותנים לי זבל? זאת תשובה זאתי? חכה חכה אני אשלח את רגב.... יהודה פלד 03-9856384

לי לא!

כנראה זה בגלל שלא קראתי אותו. אבל כן אהבתי את המשחק של אנדר וקול למתים.

אז מה זה קשור??????

איך אתה מעז להגיב ככה? מה הקשר? שאלו פה את דעתך? אתה מטורף? כן, אתה מטורף!!!! מה זה מעניין שלא קראת קסנוסייד! תקרא! ותסבול! ואז תכתוב את הספוילר ותקבל לחמניה! ככה לא תגיע רחוק! יהודה פלד 08-7645632

במיוחד בשבילך

אני לא מגלה את הסוף בדרך-כלל אבל מול כזאת קריאה נואשת לעזרה... בסוף המדענים מגלים שהדסקולה זה יצור חיי ומבינים איך לשנות אותו כדי שלא יזיק להם. זה הסוף בקיצור נמרץ מאד כי אני לא זוכרת יותר פרטים. תזכור שאני מצפה ללחמניות ולכל מי שלא קרא עדיין (רמז - שיי) - המלצה חמה, כל הסאגה של אנדר ובין נורא מעניינת

נמאס לי מקסנוסייד!

רצית ספויילר? *ספויילר חמור ביותר*

המדענים משנים את הדסקולדה בצורה מופלאה, קצת קשה להסביר אותה כי היא כוללת יציאה מהמימד הרגיל אל "הבחוץ"... אל תשאל. אח"כ הם מגיעים למסקנה שמישהו שלח את הדסקולדה בשביל להכין את העולם לכיבוש, בעזרת שיטת היציאה אל ה"בחוץ" הם נוסעים בחלל ומגלים גזע חדש של יצורים ה"דסקולדאים" ששלחו את הדסקולדה ועכשיו הם שלחו אל הספינה חיידק שונה, יש ויכוח האם זו הכרזת מלחמה או שהם רק מנסים לתקשר אבל לצערי גם בסוף "ילדי המחשבה" הם עדיין לא נפגשו ממש אם הגזע החדש. זה לגבי מה שקשור לדסקולדה. לגבי זה שנמאס לך, אתה כ"כ צודק ולדעתי קארד יכל לחבר את "קסנוסייד" ו"ילדי המחשבה" לספר אחד לא גדול בכלל, המריחות הפילוסופיות שלו פשוט הרגו איתי ולא פעם נכנעתי ודפדפתי הלאה אל המשך העלילה שהיא לגמרי לא רעה. מקוה שעזרתי. תום מרילין.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר