האורק אומר תודה

אתמול חזרנו מארבעה ימים של ביגור עייפים, שרופים ורצוצים. אבל זה היה שווה כל שניה. האורק המודפס היה הצלחה מסחררת. פנטסטית. פנומנלית. אין לי מספיק מילות תואר לתאר אותה. הוא הצליח לא רק מעבר לציפיות שלנו, אלא גם מעבר לתקוות הפרועות שלנו. בהזדמנות חגיגית זו מערכת האורק מבקשת להודות לכל מי שעזר, תרם וגרם לחלום הזה להפוך למציאות - לכל הכתבים ובמיוחד לליאור, לאמיר, לארז, למאיר, לנבות ולגלעד שתרמו מכשרונם לגיליון הנוכחי; למורן אהרוני על הקומיקס ועיצוב הלוגו; ללי עדן מסטרבייס 972 על עזרתה בעיצוב ובעימוד; לחברת ספורטל על התרומה Grave Robbers לביקורת; למאיה שעזרה לשדך את הגיליונות האחרונים; לפלדה ואש שחלקו אתנו דוכן, עצות ואת חברתם המלבבת; לנעם, יואב, בן, נעמה וכל מי שעזר בדוכן; לפיליפ ר' בוייה מWhite Wolf שמצא זמן להתראיין בסדר יומו העמוס; ומעל לכל – לכם, הקוראים. בלעדיכם לא היינו יכולים לעשות את זה. אוגמיוס, בשם מערכת האורק

כל הכבוד

באמת כל הכבוד לכם, מערכת האורק. אתם מצליחים, שוב שוב, להעמיד כל חודש מגזין (מקוון או פיסי) מ"ת (ונספחיו) ראוי לשמו, וליותר משמו. אתם אולי הופתעתם, אבל למרות שאני לא יודע את המספרים, אותי שום מספר לא יפתיע. קהילת המ"ת משוועת למגזין מודפס טוב מזה שנים, והאורק היה שם כדי להשקות את ההמונים. הכתבות מצויינות אחת אחת והארגון והעריכה אמינים ועומדים בזמנים. המחיר, שנשאר בגדר סמלי, רק עזר. ואני את תרומתי תרמתי, בגיליון שאני קניתי. ;) גיליון מצויין, אגב.

אלה תגובות שכיף לקבל

ולגבי הכמיהה בשוק לעיתון מודפס - צפה לחדשות מאיתנו. אנחנו עוד לא סגורים מה איך ומתי בדיוק, אבל אחרי ההיענות האדירה בביגור, הסנונית הראשונה הזו לבטח לא תהיה האחרונה. ולמי שרצה ועוד לא הספיק - הוצאנו הדפסה שניה של הגיליון הזה. ניתן יהיה להשיג אותו בדוכן של ספורטל בפנטסי-קון, ובקרוב במקומות נוספים. אוגמיוס בשם מערכת האורק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר