נגמרו לי הספרים!!!!

אנשים, תגידו, אתם מכירים סדרות פנטזיה או מד"ב? או אפילו ספרים בודדים? נגמרו לי כל הספרים בספריה וספרים חדשים לא יוצאים מספיק מהר. אני אשמח מאוד אם תוכלו להמליץ לי על כמה. כבר קראתי את כישורי הזמן, הבלגריאד והמלוריאן, הסדרה של אנדר, האלף האפל, שר הטבעות ושער המוות תמליצו לי בבקשה על עוד סדרות כי אני משתגעת!! נ.ב. מישהו יודע מתי יוצא הספר החדש של רוברט ג'ורדן, לא משנה לי אם עברית או אנגלית.

יש ויש...

מה עם חולית? וסדרת "אמבר" של ז'לז'אני? ז'לז'אני מעולה, מומלץ בחום לקרוא ספרים שלו.

יש ויש 2...

אני רוצה להצתרף להמלצה על זילאזני הוא מצוין אפשר לנסות גם את סידרת המוסד של אסימוב (עם כי זה יותר מד"ב) את סדרת מדריך הטרמפיסט לגלקסיה של דאגלס אדמס וכל אחד מהספרים של טרי פראצ'ט

תודה לכם אבל...

אני מאוד מודה לכם על ההצעות אבל העוקץ שבעניין הוא שכבר קראתי גם את הספרים האלו. קראתי את 10 סיפרי סדרת אמבר וכל ספר אחר שיש לז'ילאני בספריה, את כל הספרים של טרי פראצ'ט שתורגמו, את כל סדרת מדריך הטרמפיסט לגלקסיה (מה הדבר הכי חשוב לטרמפיסט...) וקראתי גם את חולית וניסיתי לקרוא את ספרי ההמשך אבל הכל בבלגן שלם ולא היה לי מושג מה אחרי מה אז הפסקתי. בכולופן, תודה על ההצעות, ואם עדיין לא קראתם את 'מחזור כישור הזמן' של רוברט ג'ורדן-המלצה רותחת! רק תקראו את הספר הראשון ותתמכרו. זה בדוק!!

תודה לך על ההמלצה ו.. מה עם אנדר?

אם כך תנסה את..

סוכנות הבילוש של דריק גנטלי של דאגלס אדמס את אני סער וחרב השאול של מייקל מורקוק את סידרת בעל החידות מהד (אני לא בטוח לגבי שם הסופר נרראה לי פטרישה משהו ) ועם תצליח למצוא מומלצת מאוד סדרת בורא העולמות של פיליף חוזה פארמר (שערי הבריאה , יקום פרטי וכו) תגיד עם אתה רוצה עוד מומלצים.

thank u thank u thank u!!!!!!

למרבה הפלא אף פעם לא שמעתי על הספרים האלה, תודה רבה!!! וכן, הייתי רוצה לשמוע על עוד מומלצים. מכיר עוד? כי אם כן אתה פשוט מכרה של זהב. ומכיוון שאתה מכיר הרבה ספרים, קראת את כישורי הזמן?

נגמרו לי הספרים!!!!

אנשים, תגידו, אתם מכירים סדרות פנטזיה או מד"ב? או אפילו ספרים בודדים? נגמרו לי כל הספרים בספריה וספרים חדשים לא יוצאים מספיק מהר. אני אשמח מאוד אם תוכלו להמליץ לי על כמה. כבר קראתי את כישורי הזמן, הבלגריאד והמלוריאן, הסדרה של אנדר, האלף האפל, שר הטבעות ושער המוות תמליצו לי בבקשה על עוד סדרות כי אני משתגעת!! נ.ב. מישהו יודע מתי יוצא הספר החדש של רוברט ג'ורדן, לא משנה לי אם עברית או אנגלית.

הוהוהו!

הנה לך תעסוקה לשנה הקרובה: http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=/f/article/index&forum_id=3001&b=1&cat_id=520&id=457986&board=1

thank u thank u thank u!!!!!!

למרבה הפלא אף פעם לא שמעתי על הספרים האלה, תודה רבה!!! וכן, הייתי רוצה לשמוע על עוד מומלצים. מכיר עוד? כי אם כן אתה פשוט מכרה של זהב. ומכיוון שאתה מכיר הרבה ספרים, קראת את כישורי הזמן?

אין בעד מה, ועוד המלצות

נתחיל בסוף, כן קראתי את סידרת כישור הזמן למעשה קניתי את כל הספרים שיצאו בעיברית, סידרה מצוינת שקצת האטה את הקצב בספרים האחרונים וחבל, אני מעריך שהספר הבא יצא עוד שנה - שנה וחצי. לגבי המלצות נוספות: סדרות טובות : סידרת איי הקסם (לא זוכר את שם הסופר), טרילוגיית האלף האפל, סדרת הבלגריאד והמילוריאן של דיוויד אדינגס , יש סידרה של פטרישה מקקליף או משהו כזה שמתחילה בספר מסע קרילאני שקשה למצוא אבל היא טובה מאוד לגבי ספרים בודדים קשה לדעת איפו להתחיל... קודם כל היינלין בערך כל מה שהוא כתב מוצלח בתור התחלה אני ממליץ על "הדלת המובילה אל הקייץ" ו\או "לוחמי החלל" ו\או השליטים הפן יותר משעשע תנסה את רוברט שאקלי "אלמוות בעם" למשל, מהכבדים יותר מוצלח מאוד לעמוד על זנזיבר של ג'הן ברונר ו מוקינבורד של וולטר טוויס. זה מש שאני זוכר ממה שקראתי בזמן האחרון ברגע שתרצה עוד המלצות תגיד.... קריאה נעימה

הוהוהו!

הנה לך תעסוקה לשנה הקרובה: http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=/f/article/index&forum_id=3001&b=1&cat_id=520&id=457986&board=1

תודה, ומומלץ לכולם!

תודה על הקישור הזה שי. (מצטערת שלא כתבתי לך קודם אבל האינטרנט שלנו נידפק קצת) היו שם בדיוק הסטייל של הדברים שאני אוהבת(בעיה קטנה-קראתי את הרוב...). בכולופן אחרי שכל כך הרבה מדברים על אייזיק אסימוב אמרתי לעצמי שזאת בושה שעדין לא קראתי אותו וישר רצתי לספריה והבאתי ספר שלו. אז תודה. ולמי שנכנס לקישור הזה, לידיעתכם הספרים שם שווים קריאה אחד אחד אז תקראו את כולם. פסח שמח.

נגמרו לי הספרים!!!!

ממלכות האל

אני עכשיו באמצע הספר השני, ובינתיים תורגמו 3 ספרים מתוך 5. בינתיים אני מאוד נהינית. מומלץ!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר