הודעה מטעם הנהלות "אבק כוכבים" ו"פנטסי קון"

שלום, כידוע, בחול המועד פסח יתקיימו בתל אביב שני כנסי מד"ב, "אבק כוכבים" ו"פנטסי קון". בכדי לחסוך למבקרים הגרים רחוק את טרחת הנסיעות, אנו מנסים לארגן לינה באכסניה קרובה. הסעות לכנסים יצאו מהאכסניה בבוקר וחזרה לאכסניה בערב. עלות הלינה לאדם כ 50 ₪. כל אדם החפץ בסידור זה מתבקש להגיב להודעה זו בכדי שנוכל להעריך את הכדאיות. תגובותיכם חשובות מאוד. תודה, ומקווים לראותכם, הנהלת "אבק כוכבים" הנהלת "פנטסי קון"

עוד שבועיים וזה מתחיל..... פנטסי.קון 2004

פנטסי.קון הוא כנס שנתי הנערך זו השנה הרביעית ברציפות על-ידי האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. הכנס יתקיים בחול המועד פסח, בימים רביעי וחמישי, 7-8 באפריל 2004, במרכז ארץ ישראל יפה, גני יהושוע, בפארק הירקון, תל-אביב (שימו לב לכך כי השנה הכנס מתקיים במקום חדש). נושא הכנס הוא פנטסיה אפילה (שדים, ערפדים ושאר דברים מפחידים בעיר הגדולה) בין האירועים המוקדשים לספרים ולספרות - פאנל על יצירתו של ניל גיימן, ועוד הרצאה על "לעולם לא עולם" והקרנה מיוחדת של המיני סדרה על-פי הספר; הרצאה על הסופרת קוני וויליס, הרצאה על ספרות פנטסיה ויקטוריאנית (מלווה בתה של מנחה), הרצאה על כתיבת מד"ב ופנטסיה ועל תרגומם ועוד ועוד. בכנס יוקרנו סרטים חדשים בהקרנות בכורה (Cypher בכיכובה של לוסי ליו), המיני-סדרה Truckers (על-פי ספרו של טרי פראצ'ט), יצירתו של ניל גיימן לעולם-לא-עולם, סדרת הקאלט עלילות הפתן השחור, סרטי אנימה (אנימציה יפנית), פרקים מסדרות הטלויזיה באפי קוטלת הערפדים, The Dead Zone, אנג'ל, Dead Like Me ועוד. במסגרת האירועים המיוחדים בכנס תוצג הצגת החובבים "הפלנטיר" - פרודיה פרועה על שר הטבעות בסגנון "מופע הקולנוע של רוקי", יתקיים מפגש עם ועד האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, יוקרנו קליפים של מדע בדיוני ופנטסיה ויתקיימו אירועים רבים נוספים. בלובי תוכלו להתרשם מהאוירה המיוחדת של הכנס, לבקר בתערוכת ציורי הפנטסיה "צייר לי דרקון", ולהנות מהדוכנים הרבים, בהם ימכרו ספרי מדע בדיוני ופנטסיה, אבזרים, משחקים, מוצרי משחקי תפקידים ועוד. בדוכן היד השניה תוכלו למכור ולקנות ספרים משומשים, משחקים, קלטות וידיאו ו-DVD. פרטים נוספים והרשמה באתר הכנס: http://fantasy.sf-f.org.il

דוכן יד שניה והסעות בפנטסי.קון

הנהלת הכנס מעמידה לרשות המשתתפים דוכן בו ניתן למכור ולקנות פריטים מיד-שניה - ספרים, קלטות וידאו, DVD, משחקים, אבזרים, מזכרות ועוד. כל המעונין למכור פריטים מוזמן להביאם לדוכן, ומתנדבי הכנס ימכרו אותם עבורו. בסוף הכנס יקבל כל מוכר שכזה את כספו או את פריטים שלא נמכרו. כדי לחסוך זמן, מומלץ להוריד לפני ההגעה לכנס את הטופס למסירת פריטים לדוכן ואת ההסברים כיצד למלאו, למלאו בבית ולהביאו לכנס יחד עם הפריטים. בנוסף, ביוזמה משותפת נרתמו הנהלות שני הכנסים ושני הארגונים לטובת הקהילה ושירות הסעה יוסדר בין שני המתחמים. ההסעה תצא אחת לשעה בזמנים קבועים מאבק כוכבים אל פנטסי.קון וחזרה, מהשעה 08:45 בבוקר עד 00:15, כאשר בצהריים תתקיים הפסקה למשך שעה בנסיעות. עלות נסיעה תהיה 5 ₪ לכל כיוון. ייתכנו שינויים בלו"ז, לפרטים מעודכנים יותר שימו לב לאתרי הכנסים או שאלו את הצוות בכנסים עצמם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר