אחת הסדרות המעולות!

אני קראתי את 4 הספרים המקוריים פלוס "צילו של אנדר" באנגלית (אני אמריקאי) ואני חייב להגיד שכמעט אף סידרה של ספרים לא תפסה אותי כמו הסדרה הזו. כל פעם שהתחלתי ספר גמרתי אותו בין יומיים לשבוע (תלוי אם הייתי בחופשה או בצבא בזמנו. עכשיו אני כבר משוחרר). היום שלי היה סובב סביב מציאת זמן לקרוא! ספרים גדולים. עוד לא הצלחתי למצוא את "צלו של ההגמון" באנגלית, אז אם מישהו יודע איפה למצוא, אני אודה לתגובה!

כמה רעיונות היכן לחפש

סיפריה מקומית ? הגיוני שתוכל למצוא זאת בחנויות הספרים הרבות (המשומשים) של אלנבי אתה תמיד יכול להכנס לאמאזון ולהזמין דרכם ,או להכנס לסטימצקי ולהזמין דרכם . ממ...אין לי עוד רעיונות. היו עוד ספרים/סדרות מהתחום שכבשו אותך? אסף.

אסף - תודה על התגובה...

תשמע, אתה ער בשעות מוזרות!!! מה אתה עושה בחייך? לשאלתך - אני לא יודע עד כמה זה נחשב בתחום, אבל סדרת "המדריך לטרמפיסט" כבשה אותי בצורה דומה. לא יעזור לאף=אחד כלום! אין, אין, אין כמו ספר טוב שתופס אותך באיברים! שום סרט, משחק, תוכנית טלוויזיה לא יכולה לעשות לך את זה כמו ספר משובח באמת! אגב, אומנם אין שום קשר לז'אנר, אבל ספר נוסף שתפס אותי ככה הוא ספר ישראלי שנקרא "ארנבוני גגות" של רועי פוליטי. ספר מ-ע-ו-ל-ה וממולץ בחום. הקישו כאן לתיאור מתומצת ביותר של הספר

שעות מוזרות אכן

לגבי מדריך הטרמפיסט - אני מסכים איתך - ברמה מסויימת אני מאוד אוהב את הטירוף שהולך בספר הזה :) ד"א ה-BBC הוציא בזמנו מיני סידרה על מדריך הטרמפיסט - בעיקרון הביקורות על המיני סידרה חלוקות אחדים לא אוהבים -אומרים שהרסו , ואחרים דווקא כן אוהבים - אני אישית אהבתי, זה שלא היה להם תקציבי ענק לעשות אפקטים - אז מה , כל מה שחשוב זה להעביר את הסיפור ובמקרה הזה את הטירוף - כפי שהוא מתואר בספר - או קרוב אליו - ולדעתי הם דווקא עשו עבודה טובה. הספר הישראלי שציינת - איני מכיר אותו , ואני מניח שאם ייצא מצב ,אני אבדוק אותו :) - תודה על ההמלצה. ולגבי שעות היקיצה והשינה שלי:) האמת בשבועות האחרונים כל היום שלי מהופך ,אני חוזר מאוחר הביתה -ומאחר ויום שלם לא הייתי בבית ,אני מקדיש את הזמן הזה לענות בפורום - ... ממ...ביממה האחרונה ישנתי משהו כמו 5 שעות סה"כ - וישנתי אותם בצהריים:) ,כל היום מתהפך טוב אני היום -לא עושה משהו מיוחד -מלבד לומד ,מנהל חיים חברתיים ,ומשתדל גם כשאין לי זמן לכתוב לפחות להכנס לשניה להעיף מבט בפורומים כדי לראות אם דרושה התערבות מהירה. מה אתה עושה בחיים עמוס ,עם יורשה לי לשאול? כל טוב, אסף.

אסף- יורשה גם יורשה

אני חייל משוחרר מזה 7-8 חודשים. לפני מספר חודשים התחלתי לעבוד כמפיץ עצמאי בחברת "הרבלייף". נהנה מכל רגע ומרוויח כסף טוב. אין לי תלונות. לצערי, אני עדיין מחכה שכמה חברים ישתחררו (אני התגייסתי הכי מוקדם שיש והם, הכי מאוחר...). זהו בערך. אני גם שופט כדורגל, אבל לא פעיל כרגע אז זה לא מש נחשב. אגב ה-BBC, הם עשו בזמנו אחלה אחלה אחלה קומדיית מד"ב שקראו לה Red Dwarf. אם לא יצא לך עדיין לראות את הסדרה המצויינת הזו, אני ממליץ בחום שתתחיל לעבור מדי פעם על הלוחות שידורים של BBC prime. בסופו של דבר, כמו כל סדרה בערוץ הנהדר הזה, זה יחזור לשידור. אני די בטוח שאפשר גם למצוא פרקים של הסדרה באינטרנט.

אתה ממש צודק לגבי ה-RED Dwarf

כן אני מכיר את זה ,לא יותר מידי , יש לי כמה פרקים בבית שקיבלתי מחבר - אני מחכה לרגע המתאים לראות את זה ,אולי עם החבר'ה :) וואלה עושים כסף בהרבלייף?:) אני לא הייתי מוכן לשלם כסף מראש :) חוץ מזה שאני במכירות פשוט גרוע ושונא את זה. המון הצלחה - מקווה לראותך כאן ובשאר הפורומים שלנו הרבה :) אסף.

תודה!

וכן, מי שבאמת עובד יכול לעשות אחלה כסף בהרבלייף. ובקשר להערה שלך בקשר למכירות, בחיים שלי לא מכרתי כלום! כל מה שאני צריך לדעת למדתי בהדרכות של החברה. תאמין לי שכל שמוק יכול לעשות את העסק הזה אם הוא רציני. (סתם לסבר את האוזן - אחד האנשים שמובילים בעולם, מולטי מליונר, התחיל מעבודה שהתפקיד שלו היה לתפוס תרנגולים בחווה. היום הוא מולטי מליונר). בקשר לננס אדום - חובה לראות עם עוד אנשים, ככה זה יותר מצחיק אפילו.

כן למרות שהייתי מתרגם את זה כ- גמד אדום

מצטער, אבל זאת טעות יסודית...

משום שזו פארודיה על המוניח "ננס לבן" (WHITE DWARF). הבנת את זה ברוך? לא מדובר בגמד בספר פנטזיה או משחק תפקידים. מדובר במונח באסטרונומיה. שקיבל פארודיה.

כן בהחלט מובנת לי הטעות ....הטעות היתה שורשית

לא נורא

באמת שטויות! ועדיין, כשיצא לך לראות את זה! אחלה סדרה שבעולם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר