מישהו כאן מתלהב מהסדרה של ראמה כמוני?

הסדרה הזאת כל כך חזקה ומדהימה. היא מכילה לא רק בניית סצנות וסביבה מדעית מפורטת ומוחשית אלה גם נוגעת בשאלות העמוקות של אלוהים ביקום האין סופי. במיוחד שני הספרים האחרונים ובעיקר החלק האחרון של הספר האחרון היכו אותי בהלם עמוק ומחשבות רבות על עצם קיומנו. אשמח לשמוע מעוד אנשים שקראו את הסדרה....

לא מכירה

אבל אני לא דוגמא, אני ממש לא בלולאה. תוכל לתת עוד פרטים על הסדרה? מי כתב, על מה היא בכלליות וכו?

פרטים על הסדרה

היי שני, זאת סדרה מדהימה של ארתור סי. קלארק שמכילה 4 ספרים. הראשון מתאר גוף מתכתי בגודל של כמה מאות ק"מ בצורת גליל סימטרי שמתקרב לכדור הארץ. לאחר שתחברים אליו אנשים מכאן הם מגלים בתוכו עולם מלאכותי שמכיל יבשות אוקיאנוס, מזג אוויר משתנה וייצורים שונים. משלחת יוצאת לאכלס את הגוף שמתרחק מהגלאקסיה שלנו לתןך החלל. הספרים הבאים מתארים את החוויות שהמתישבים עוברים בתוך הגליל והיחסים עם הייצורים האחרים, אבל הם עדיין לא מבינים את סוד העניין ואת הסיבה שסוגי יצורים שונים מובלים למקום מסויים. הספר האחרון ובעיקר הרבע האחרון שלו פשוט מדהים, מרגש, עמוק וגורם להמון מחשבות על סוד קיומנו, אלוהים, הבריאה ועוד...אשמח מאד לדבר איתך כשתסיימי לקרוא או במהלך הקריאה... ואם זה יעשה לך משהו.. אז יש לי עוד ספרים אחרים מרגשים לא פחות. אייל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - ארכיון
בחר
בחר