בעיות בפירס בפופיק

עשיתי פירסינג בפופיק לפני 9 חודשים בהתחלה הוא החלים לי יפה עד שהחלפתי עגילים וזה עשה לי אינפקציות במשך ה 3 שבועות האחרונים הפופיק אדום ונפוח, שמתי את הרפואי אבל שמתי לב שמיום ליום העור נעשה דק יותר ויותר (אני מתכוונת לעור שמעל העגיל) ואני מפחדת שהגוף שלי ידחה אותו וישאיר לי סימן וחוץ מזה, אני לא רוצה להוריד אותו, אני ממש אוהבת אותו... מה אתם אומרים? תודה מראש

אני אומרת-

לכי לפירסר שעשה לך ת'חור, או לכי לרופא שיבדוק את המצב..... (מקווה שעזרתי..)

הלכתי לפירסר ו...

הוא אמר לי שאכן יש לי אינפקציה והעור דוחה אותו. אז אני צריכה להוריד אותו, לחכות שיחלים ולעשות אחד חדש... אבל אני ממש מפחדת שתישאר לי צלקת!

מאמי כנסי ..

אני אישית מציעה לך להוריד אותי ולא לעשות שוב .. הרי תיראי מה קרה אחרי תקופה מאוד ארוכה שלך עם העגיל כמעט שנה! היה לי גם בלאגן דומה בלשון והלכתי לעשות בלשון שוב , ושילמתי על זה ביוקר! אז תורידי ואל תעשי שמה שוב .. חבל להסתכן בצלקות !

אם לא תורידי וזה ימשיך להדחות תיהיה לך צלקת יותר גדולה

ונוראית הרבה יותר מאשר שאם תורידי אותו עכשיו. ד"א זה spluck,יוזר של אחותי זה....

מאמי כנסי ..

אני אישית מציעה לך להוריד אותי ולא לעשות שוב .. הרי תיראי מה קרה אחרי תקופה מאוד ארוכה שלך עם העגיל כמעט שנה! היה לי גם בלאגן דומה בלשון והלכתי לעשות בלשון שוב , ושילמתי על זה ביוקר! אז תורידי ואל תעשי שמה שוב .. חבל להסתכן בצלקות !

תראי...

אני לא יודעת על איזה עגיל בלשון את מדברת, כי לא היה לי מה שכן יש לי פס אדום (הורדתי את העגיל אתמול) וזה לאט לאט נסתם. השאלה היא מה הסבירות שתישאר לי צלקת? ולמה לא לחזור לעשות אחד חדש כשזה יירפא?

בעיות בפירס בפופיק

עשיתי פירסינג בפופיק לפני 9 חודשים בהתחלה הוא החלים לי יפה עד שהחלפתי עגילים וזה עשה לי אינפקציות במשך ה 3 שבועות האחרונים הפופיק אדום ונפוח, שמתי את הרפואי אבל שמתי לב שמיום ליום העור נעשה דק יותר ויותר (אני מתכוונת לעור שמעל העגיל) ואני מפחדת שהגוף שלי ידחה אותו וישאיר לי סימן וחוץ מזה, אני לא רוצה להוריד אותו, אני ממש אוהבת אותו... מה אתם אומרים? תודה מראש

(יש..אני גם מגיבה..חח)..אממ..

תראי.. הכי טוב-לכי לפירסר..תראי מה הוא אומר לך (פירסר אחר) לכי גם לרופא עור..(רוב הסיכויים שהוא יגיד לך להוריד) לי זה גם קרה.. הפירסר אמר לי שכדאי לי להוריד את הגיל..לתת לחור ולאיזור להחלים ואם אני רוצה אז כשהמקום יהיה בסדר לעשות חדש.. התחלתי לבכות שם (קשורה לשמופי שלי..מה לעשות)..ואז הוא אמר לי "תראי..אני אתן לזה צ'אנס של כמה ימים..אבל...את הולכת לרופא כי זה יכול ליהיות מסוכן)..הוא החליף לי עגיל..לעגיל איכותי (מה שעשה לי את הבעיות היה העגיל בעצם.... שקניתי מחנות פיצ'פקס).. ועכשיו העגיל מבריא..הייתי אצל הרופא..הרופא גם אמר שההחלמה נראת טוב.. ככה שדבר ראשון-תחליפי עגיל (אם את עדיין בהתלבטות מה לעשות ותמשיכי לטפל בו).. לכי לרופא ולפירסר אחר (לשמוע עוד דעה)... (אבל גם לרופא) ואז תחשבי מה לעשות.. ועצה שלי..לא רצוי שתקחי סיכון עם זה..אז באמת תלכי לרופא קודם..ותבררי..ולי אישית אמרו לא לשים מי מלח כי במקרה שלי זה יכול לייבש את האיזור ממש ולמנוע את ההחלמה..אבל אל תקחי את העצה שלי כי..בכל זאת-לא בטוח שזה אותו מקרה ואותו סיפור..(העור שלי לא נעשה דק יותר..) אז..המון בהצלחה! ומקסימום..חכי כמה חודשים ואז תעשי חדש..ואל תחליפי עגילים..תני לפירסר להחליף.. ותקני ר-ק מסטודיו כי כנראה הגוף שלך לא מקבל עגילים זולים כביכול ב-ה-צ-ל-ח-ה-!

תראי...

אני לא יודעת על איזה עגיל בלשון את מדברת, כי לא היה לי מה שכן יש לי פס אדום (הורדתי את העגיל אתמול) וזה לאט לאט נסתם. השאלה היא מה הסבירות שתישאר לי צלקת? ולמה לא לחזור לעשות אחד חדש כשזה יירפא?

כנסיי !

שמעי .. אני אומרת לך בתור מישהי שעשתה לא פעם עגילים ... וגם לי יש סגפקות בדרכי טיפול וכו' אבל שזה מגיע למצב שבו העור דוחה עגיל , זה מין רמז שכזה לא לעשות אותו שוב ! יש לי חברה שזה קרה לה ועשתה שוב ונהייתה לה צלקת אחושרמוטה .. אז בתור הצעה ואני גם חושבת שאת בתור בנאדם בעל היגיון בריא יכולה להגיע למסקנה שאם העור דחה את העגיל פעם ראשונה זה ידחה אותו פעם שנייה

יכול להיות שהסיבה שזה נדחה זה

שהשתמשתי בעגילים שהם לא טיטניום אמיתי ואני רגישה ולכן זה גרם לדחייה? אני באמת מאמינה לך שעברת הרבה עם עגילים בחיים שלך, אבל אני ממש אוהבת את הפירס הזה ואני לא מוצאת מקום אחר שאני אי פעם ארצה לחורר. בגלל זה אני משתדלת לברר כל מה שאני יכולה... אבל תודה על הסבלנות אחותי!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר