את גם אמרת שאצלך זה חלקי בסחוס,הלא כן?

זה ניק אחותי-אין כוח להחליף..

חחח לנוקי

אני הרחבתי בהתחלה כשלא ידעתי כלום עדיין מ1 ל 5... במשהו כמו דקה... :) זה די כאב... אבל מ 2 ל 2.4?? ק'מון...

הרחבת ספטום מ 1.6 ל 5 ממ"מ בבת אחת?

או שאולי התכוונת באוזן-שגם לא גאוני מידי בפני עצמו...

נוקי שאלה לי אלייך

למה בעצם הרחבה בספטום? כדי שיהיה אפשר לשים עגילים יותר עבים? והעגיל ה"רגיל" שיש זה 1.6?

הממ כן.

ספטום יושב הרבה יותר יפה במידה 2.4 מ"מ. אני לא מתכוונת להרחיב למימדי טאנל, נראה לי שכאן אסיים הם ההרחבה בספטום כי אני מרוצה מהתוצאה (מה שאף פעם לא קורה לי עם ההרחבות בתנוכים:)). הנה תמונה ממש גרועה (הפה שלי שלי בזום נראה רע במיוחד, מסתבר) שלו:)
מנהל הפורום
1000+
מנהל הפורום
1000+

את גם אמרת שאצלך זה חלקי בסחוס,הלא כן?

זה ניק אחותי-אין כוח להחליף..

אני באמת לא יודעת

לא קיבלתי תשובה ודאית ממש מויקטור פרט להימהומי.."ממ..כן כן, זה בסדר..לא נורא אפשר לדחוף.." שכאלה. הוא דחף לי שתי אצבעות לנחיריים ומישש אבל לא נראה לי שהוא הצליח ממש לאבחן. לדעתי זה בסחוס. זה פאקינג כאב לי!! וכואב כמעט כמו ספטום חדש.
מנהל הפורום
1000+

הרחבת ספטום מ 1.6 ל 5 ממ"מ בבת אחת?

או שאולי התכוונת באוזן-שגם לא גאוני מידי בפני עצמו...

אהה פאק...

סורי אנשים אבל לא שמתי לב שאתם מדברים על ספטום... :\ דיברתי על האוזן... אני יודע שזה לא ממש חכם... אבל עדיין לא הייתי בעניין של הBM ולא ידעתי כלום איך נעשה... אבל עכשיו ההרחבה היא בסדר וזה כל מה שמעניין אותי... Max

הממ כן.

ספטום יושב הרבה יותר יפה במידה 2.4 מ"מ. אני לא מתכוונת להרחיב למימדי טאנל, נראה לי שכאן אסיים הם ההרחבה בספטום כי אני מרוצה מהתוצאה (מה שאף פעם לא קורה לי עם ההרחבות בתנוכים:)). הנה תמונה ממש גרועה (הפה שלי שלי בזום נראה רע במיוחד, מסתבר) שלו:)

ממש יפה לך!

אני בניגוד אלייך מתכוונת ללכת על קטן. ספטום 1.2 ושיהיה סגור וכמה שיותר צמוד לאף.. לדעתי זה ממש סקסי. אבל אני בלבט אם להשאיר בנזם את החישוק או להחליף לסתם סטאד. מעניין מה אני אעשה בסוף... הממ.. יש לי שאלה אלייך, אם את עם BCR, את יכולה פשוט להוציא את הגולה ולהכניס את החישוקון לאף? או שזה עובד טוב רק עם הברגה...?

שירה עשתה עם 1.2 ועד כמה שזכור לי

יש לה בעיות איתו והיא מתכוונת להרחיב אותו...

תודה:)

הממ טוב קודם כל אני רוצה להגיד שהאוגרים שלי רצים עכשיו ביחד על הגלגל שלהם וזה כל כך חמוווווווד:)))) הממ..כן בזמן ההחלמה של הספטום מיד שעשיתי איתו (עם CBR), הוא הוכנס לתוך האף. גם עכשיו הוא בתוך האף, עד שהקיפר שהזמנתי יגיע. זה נורא בעייתי להסתיר ככה, כי מספיק שמישהו יישב ואני אעמוד לידו ורואים. במיוחד במידה המחודשת שלו :( ואמא שלי הבחינה בו כבר כמה פעמים. הממ אני החלפתי את הנזם לסטאד כי זה נראה לי לא סימטרי ועמוס עם חישוק וספטום יחד, אבל זה כמובן נתון לשיקולך:)
מנהל הפורום
1000+

שירה עשתה עם 1.2 ועד כמה שזכור לי

יש לה בעיות איתו והיא מתכוונת להרחיב אותו...

אני אעשה 1.2 ואם יהיו לי בעיות

אני פשוט אוריד. לעניות דעתי, ספטום עבה זה פשוט לא יפה (עליי)

אהה פאק...

סורי אנשים אבל לא שמתי לב שאתם מדברים על ספטום... :\ דיברתי על האוזן... אני יודע שזה לא ממש חכם... אבל עדיין לא הייתי בעניין של הBM ולא ידעתי כלום איך נעשה... אבל עכשיו ההרחבה היא בסדר וזה כל מה שמעניין אותי... Max

לא היה רשום במפורש שזה ספטום

לא נורא :)

מותק תגיד,

הרחבת ישר מ1.6 ל2.4? כי הרחבתי כולה מ2 ל2.4, וכל כך פאקינ כואב לי! :(

כן בטח

אין טעם להרחיב פעמיים =)

הרבה זמן באמת לא היה סקר כזה...

כרגע יש 6 ספטום 6 ממ' וונום 2.4 פטמות 1.6 PA 3.2 היו המון אחרים וטובים שנעלמו והשתנו עם הזמן... לגבי מוזיקה, הכל- בעיקר קשור למצברוח.

סליחה

על הבורות, אבל מה זה PA?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר